מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

בית דפוס בבית שמש

באתר זה תוכלו לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס בבית שמש ובסביבתה הקרובה בעבור כרטיסי ביקור, הזמנות, פליירים, מדבקות וכל שירותי הדפוס הקיימים. 

השוו בין בתי דפוס מומלצים בבית שמש

בעיר בית שמש יש מספר בתי דפוס מומלצים אשר מספקים שירותים מגוונים למדי לעסקים וגם ללקוחות פרטיים. כל בית דפוס, יתמחר את עבודתו בצורה מעט שונה ולכן קיימים פערים בין המחירים, גם במצבים שבהם מדובר באותו השירות. אנו מזמינים אתכם לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס מומלצים בבית שמש ולבחון עלויות של כל שירות ושירות במספר מקומות. 

 

איך זה עובד? בצורה פשוטה למדי. אתם משאירים פנייה כאן באתר, אנו מתקשרים אליכם לברר מה בדיוק אתם מחפשים ודואגים שתקבלו עד שלוש הצעות שונות. השירות שלנו אינו כרוך בעלויות או התחייבות כלשהי ומטרתו הוא לקצר לכם את תהליך החיפושים והבדיקות השונות עד להזמנת שירות הדפוס הנדרש.

 

בית דפוס בבית שמש

מה לבדוק מול בית דפוס בבית שמש?

פרט לסוגיית המחיר, ישנם מספר פרמטרים נוספים שמאוד מומלץ לבדוק עם בית הדפוס לפני הזמנת השירות:

  • זמני אספקה: זקוקים בדחיפות להזמנות לחתונה? כדאי מאוד לעדכן את בית הדפוס בנושא ולשאול אותו תוך כמה זמן יהיה ניתן לקבל את ההזמנות הללו.
     
  • הדפסת ניסיון: בחלק גדול מבתי הדפוס יציעו לכם להדפיס הדפסה ראשונה לצורך בדיקה מקדימה. זו דרך נהדרת להתרשם מהצבעים של הדפוס, במיוחד כאשר מדובר על הזמנות לחתונה, הדפסה של ספר או שירותים דומים. 
     
  • שירותי עיצוב גרפי: חלק מבתי הדפוס מספקים גם שירות מקדים של עיצוב באמצעות מעצבת מקצועית מטעם בית הדפוס. אם אתם לא כל כך מבינים בפוטושופ ומרגישים שהייתם רוצים להיעזר בגורם מקצועי לשם כך, כדאי מאוד לבדוק אם בית הדפוס מציע שירות שכזה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

כך תחסכו במחיר העבודה הרצויה:

זה לא משנה אם ברצונכם להדפיס מדבקות, מעטפות, יומנים או ניירות מכתבים - הרצון לחסוך בעלויות לעולם לא ישתנה. אז איך עושים זאת? הדרך הראשונה היא על ידי הדפסה של כמות. ככל שהכמות גדלה, כך המחיר פר יחידה בודדת יורד.

 

לעיתים שווה להוסיף עותקים ולקבל הצעה משתלמת יותר. כמו כן, במידה וזמני האספקה גמישים, תוכלו לקבל מחיר טוב יותר כאשר האספקה תתבצע בהמשך. דרך נוספת לחסוך היא על ידי בחירת נייר הדפסה זול יחסית וזאת במצבים בהם מדובר על מוצר כמו הדפסת פליירים או סטיקרים ולא במקרים של הדפסת הזמנות חגיגיות לחתונה.