מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

בית דפוס בגבעת שמואל

שירותי דפוס דיגיטליים מתקדמים בגבעת שמואל: מדבקות, פליירים, כרטיסי ביקור וגם הזמנות ופנקסים. מעוניינים לשמור על הדפסה איכותית ומקצועית? צרו איתנו קשר עוד היום.

בית דפוס בגבעת שמואל והסביבה

מחפשים בית דפוס בגבעת שמואל? דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות שונות תוך דקות ספורות. איך זה עובד? אנו מקבלים את הפנייה שלכם, מתקשרים אליכם לברר את הבקשה באופן מדויק יותר ולאחר מכן מחפשים עבורכם בתי דפוס שפנויים לקבל את העבודה.

 

בשלב הבא, תתחילו לקבל פניות והצעות מחיר מבתי דפוס (עד שלוש, לא יותר) שיכולים לספק לכם את השירות. קיבלתם מספר הצעות? מעולה, כעת הגיע הזמן להתחיל להשוות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

 

בית דפוס בגבעת שמואל

זקוקים לעבודת דפוס מהירה? הקפידו לציין זאת

ישנם מצבים שבהם נדרש לבצע את ההדפסה במהירות בעקבות לוח זמנים צפוף. אם אתם מפיקים שמארגנים כנס גדול או אפילו בני זוג שמעוניינים להדפיס הזמנות לחתונה - חשוב שתציינו את המועד בו אתם צריכים שתסופק לכם הסחורה. העומסים בבתי הדפוס משתנים בהתאם לעונות השונות ולעיתים בתקופה שיש ביקוש גבוה למוצרי הדפסה, בית הדפוס יכול להתעכב בשליחה של התוצר ולכן עליכם ליידע אותו בשביל שיצליח להיערך בהתאם.

דגשים לבחירת בית דפוס בגבעת שמואל

זקוקים להדפסה של מוצרי פרסום לעסק שלכם? בשביל להגיע למצב בו אתם מקבלים בסוף התהליך מוצר איכותי, כדאי שתבחרו בית דפוס מתקדם ומוביל שמחזיק בציוד חדשני. פרט למכשור עצמו, חשוב גם למצוא מקום בו יש יחס אישי ומענה לצרכים הספציפיים של הלקוח. בתהליך הדפסה, יש פינג פונג לא קטן בין בית הדפוס למזמין העבודה וחשוב לראות כי בית הדפוס מקדיש לנו את הזמן ולא לוחץ עלינו לקבל החלטות.

אלו הם מוצרי החובה למיתוג העסק

  • כרטיסי ביקור: דרך נהדרת להוציא את המיטב מתהליכי נטוורקינג עם ארגונים או עסקים אחרים וכמובן גם עם לקוחות פוטנציאליים. 
     
  • מדבקות לרכב: אם ברצונכם לנצל כל שטח פרסום לטובת יצירת מודעות לעסק שלכם, למה לא להשתמש ברכבי החברה? הדביקו מדבקה בצדדיו של הרכב וגם על חלקו האחורי וצרו חשיפה גם בזמן שאתם נוסעים ברחבי הארץ.
     
  • הדפסת ברושורים: דרך נהדרת להנגיש מידע לכל מי שבא במגע עם העסק היא באמצעות ברושורים מעוצבים. ניתן להשתמש בהם לצורך כתיבת הסברים על מוצרי החברה או השירותים שהיא מעניקה ובכך למעשה למקד את הקורא בדברים החשובים.
     
  • שלטי חמור: הדפסה של שלטים יכולה להתאים למגוון רחב של עסקים אך אפשר להגיד שהדפסת שלטי חמור רלוונטית יותר לעסקים שנמצאים במקומות בהם ישנה תנועה גדולה של אנשים. 

מה משפיע על מחיר שירותי הדפוס בעיר?

יש לא מעט פרמטרים שעשויים להשפיע על המחיר שתשלמו עבור שירותי הדפוס השונים. הפרמטר הראשון הוא סוג המוצר. תמחור של הדפסת מדבקות אינו דומה כמובן להדפסה של פליירים או כרטיסי ביקור. פרמטר נוסף הוא כמות העותקים שברצונכם להזמין.

 

לעיתים, בית הדפוס יספק מחיר נמוך יותר פר פריט בודד בהנחה ותיקחו כמו גדולה יותר, מה שמכונה בשפה המקצועית - הנחת כמות. בנוסף, העלות מושפעת גם מסוג חומר הגלם שממנו מייצרים את המוצר בעוד יש ניירות פשוטים וסטנדרטיים וגם ניירות יקרים ואלגנטיים כמו נייר פנינה או נייר בצבע זהב.