מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

בית דפוס בהרצליה

לפני שמבצעים הזמנה של פריטי דפוס, חשוב לבדוק מספר הצעות מחיר שונות ורק אז לגבש החלטה בנוגע למקום בו נקבל את השירות. דרך פורטל פרינטפיקס תוכלו להשוות מחירים בין בתי דפוס בהרצליה והסביבה (כולל פיתוח) ולקבל מחירים לדוגמה.

מצאו בית דפוס בהרצליה דרך פרינטפיקס

בין אם אתם זקוקים לשירותי דפוס עבור העסק שלכם ובין אם מדובר על שירות ללקוחות פרטיים כמו הדפסת הזמנות לחתונה או אירוע אחר, הדפסת מדבקות לקיר בבית או הדפסת דגלים, אנו נוכל לעזור לכם בנושא. פורטל פרינטפיקס דואג לכך שתקבלו מספר הצעות מותאמות אישית לצורך שלכם, מה שיאפשר למצוא בית דפוס בהרצליה בצורה מהירה יותר ויחסוך זמן רב של חיפושים.

 

בתי דפוס בהרצליה

בתי דפוס בהרצליה: דוגמאות למחירים

רוצים לקבל מושג כללי על המחירים? מעוניינים להבין כמה בערך תעלה כל עבודה? להלן מספר דוגמאות למחירים אשר נלקחו מהצעות אמיתיות בבתי דפוס בהרצליה:

בית דפוס בהרצליה - מחירים לדוגמה

כמה עולה להדפיס כרטיס ביקור דו צדדי?

הדפסה של 500 עותקים.


100 - 200 ש"ח
עלות להדפסת נייר מכתבים בצבע בודד

קראו עוד על הדפסת נייר מכתבים.


350 - 400 ש"ח
הדפסת מדבקות נייר צבעוניות

המחיר המוצג הוא בעבור 1,000 יחידות.


100 - 300 ש"ח
עלות הדפסת מדבקה עגולה שקופה

הדפסת מדבקות עגולות, כמות של 1,000 יחידות.


320 - 360 ש"ח
הדפסת הזמנות לאירוע 10X15

הדפסה על צד אחד, 100 הזמנות סה"כ.


80 - 150 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תהליך העבודה מול דפוס דיגיטלי בהרצליה

כיום, ניתן לבצע את כל ההתקשרות מרחוק וזה אומר שלא צריך להגיע פיזית אל בית הדפוס בשביל לבצע את ההזמנה בפעם הראשונה.

 

אז מה כן עושים? במידה ויש לכם עיצוב מוכן, תוכלו לשלוח אותו אל אותו דפוס דיגיטלי בהרצליה שבו תבחרו דרך האימייל, בהתאם להנחיות שלהם באשר לסגירה של הקובץ בתוכנת הפוטושופ או כל תוכנה אחרת שאיתה אתם עובדים.

 

במידה ואין ברשותכם עיצוב מוכן, תוכלו להיעזר בשירותיו של בית הדפוס ולבקש מהם לעצב בעבורכם אך יש לקחת בחשבון כי הדבר כרוך בדרך כלל בתשלום נוסף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

מה עשוי לייקר את המחיר ואיך אפשר לחסוך?

סוג הדף שעליו מדפיסים, יכול להשפיע בצורה משמעותית על המחיר ולכן כדאי לבדוק מה האלטרנטיבות ולחפש נייר שמחירו זול יותר. בנוסף, אם אינכם זקוקים להדפסה צבעונית ויכולים להדפיס את המוצר בשחור לבן - תוכלו לחסוך מעט מבחינת העלויות. כמו כן, הדפסה דו צדדית היא יקרה יותר מאשר הדפסה על צד אחד וכדאי להבין מה המשמעויות וההבדלים במחיר.

דפוס דיגיטלי גם באזור הרצליה פיתוח

מתגוררים בהרצליה פיתוח? ניתן למצוא שירותי דפוס גם בסמוך לאזור זה. כפי שציינו קודם לכן, בחלק מהמקרים לא תצטרכו בכלל להגיע פיזית אל בית הדפוס מאחר וחלק מבתי הדפוס יכולים לקבל את ההזמנה אונליין ואפילו לשלוח לכם את המוצר המוגמר בסופו של יום. יחד עם זאת, אנו כן ממליצים לבקר פיזית בבית הדפוס מאחר וכדאי להתרשם מהאנשים במקום ולראות עבודות במו עיניכם, בטח כאשר מדפיסים מספר רב של עותקים.