מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

בית דפוס בטירת הכרמל

עבודות דפוס לעסקים או לפרטיים, מצריכות קודם כל את מציאת בית הדפוס הנכון. ישנם לא מעט בתי דפוס בטירת הכרמל והאזור, כך שבין אם אתם עסק קטן או חברה גדולה, חשוב למצוא את המקום הנכון. במדריך הבא, נעבור על כמה מההיבטים החשובים בבחירת בית דפוס.

למה חשוב למצוא בית דפוס מקצועי?

דפוס הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות היומיומית של עסקים בתחומים וענפים מאוד משתנים. החל מהדפסת חומרים שיווקיים, דרך הדפסת רול אפ, עלוני מידע ועוד, עבודות דפוס בטירת הכרמל משתנות בטבען מעסק לעסק.

 

חלק מבתי הדפוס אפילו עוסקים בכל מה שקשור לשילוט עסקי (כולל התקנות), הדפסת חומרים פרסומיים לשלטי חוצות ועוד. בסופו של דבר, עבודות דפוס אלו אמורות לייצג את העסק במקרים רבים. לכן, חשוב לבחור בית דפוס אמין, שיהיה ניתן לסמוך עליו בכל הנוגע למיקור חוץ של צרכי ההדפסה של העסק.

 

בית דפוס בטירת הכרמל

סוגי עבודות דפוס בטירת הכרמל ומחיריהן

ישנם סוגים שונים של שירותי דפוס הפונים במיוחד לעסקים, בעוד שיש גם עבודות דפוס בטירת הכרמל אשר פונות לקהלי יעד פרטיים. הנה חלק מהשירותים הנפוצים והמחירים המומלצים שלהם:

 

מחירון לעבודות דפוס בטירת הכרמל

הדפסת 1,000 פליירים לעסקים

הדפסה של פליירים צבעוניים בגדלים שונים.


500 - 1,000 ש"ח
הדפסת 500 כרטיסי ביקור

הדפסת כרטיסי ביקור דו צדדי, ללא שירותי גרפיקה.


100 - 200 ש"ח
הדפסת 1,000 מדבקות

הדפסת מדבקות צבעוניות בגדלים שונים.


100 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

בחירת בית דפוס בטירת הכרמל – מה לקחת בחשבון?

באופן כללי, חשוב לבחור בית דפוס אמין שיכול לספק הדפסות באיכות גבוהה ובמסגרת הלו"ז העסקי שלכם. באופן פרטני יותר, כדאי להזמין את עבודות הדפוס שלכם מבית דפוס אשר מתמחה בסוג השירות הספציפי הנדרש לכם.

 

לדוגמה: רק חלק מבתי הדפוס מתמחים בהדפסת חומרים פרסומיים להרצאות וכנסים עסקיים (רול אפ, פוסטרים, סטנדים שיווקיים למיניהם ועוד). מכיוון שכל בית דפוס בטירת הכרמל עשוי להתמחות בעבודות דפוס שונות, כדאי לבחון מקרוב את תיק העבודות של המקום. זה ייתן לכם מושג ברור יותר לגבי ההתמחויות של בית הדפוס.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

לסיכום, איך לחסוך כסף על עבודות דפוס?

אין ספק, עבודות דפוס עשויות להסתכם בסכומים גבוהים בכל שנה, לעיתים אלפי שקלים ובחברות גדולות גם עשרות ומאות אלפי שקלים. לכן, הטיפ הכי טוב שאפשר לקבל הוא הטיפ הבא: תמיד כדאי להקפיד על השוואת מחירים בין בתי דפוס בטירת הכרמל כדי לחסוך כסף.

 

אם במקרים מסוימים תוכלו לחסוך עשרות שקלים ואולי מאות, אז במצטבר, תוכלו לחסוך עשרות אחוזים במהלך השנה על כלל עבודות הדפוס של בית העסק. השוואת מחירי עבודות דפוס בטירת הכרמל, היא פעולה שאפשר לבצע תוך דקות בודדות. מנגד, החיסכון יכול להיות אדיר, כך שהקפידו לא לוותר על זכותכם הצרכנית (והעסקית) לחסוך בכיס.