מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

בית דפוס במודיעין

מחפשים שירותי דפוס במודיעין והסביבה? מעוניינים לשמור על מחיר זול מבלי להתפשר על איכות העבודה? צרו איתנו קשר עוד היום ונסייע לכם בכל עבודה נדרשת.

משווים מחירים ומוצאים בית דפוס במודיעין

לפני הזמנת שירותים מבית דפוס, חשוב להקדיש זמן לשני הפרמטרים המרכזיים והם כמובן איכות העבודה והמחיר של השירות. בשביל לקבל מחיר נוח והוגן על שירותי הדפוס השונים, נמליץ לכם לבצע השוואת מחירים בין בתי הדפוס בעיר - מה שיעזור להבין את טווחי המחירים.

 

בעזרתנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר (3 הצעות לכל היותר) בעבור שירותי הדפוס השונים החל מעבודות קטנות ועד לעבודות מורכבות יותר. כל בית דפוס במודיעין אשר עובד איתנו, עובר בדיקות מקדימות ורק לאחר שנמצא מתאים לפי סטנדרטים מסוימים ובעל ביקורות טובות של לקוחות קודמים, אנו מתחילים את העבודה המשותפת עמו. כך תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות של בית דפוס מומלץ ואיכותי.

 

בית דפוס במודיעין

מחירון עבודות דפוס במודיעין

כמה עולים שירותי דפוס במודיעין? ואיך יודעים אם המחיר שהתקבל מבית הדפוס הוא הגיוני או גבוה? הנה מחירון קצר שיעשה לכם מעט סדר בעלויות של העבודות הנפוצות ביותר:

כמה יעלו שירות הדפוס השונים בעיר מודיעין?

כמה יעלה להדפיס 500 כרטיסי ביקור?

המחיר הוא בעבור הדפסת כרטיסי ביקור דו צדדיים.


100 - 200 ש"ח
מה המחיר של הדפסת נייר מכתבים?

הדפסת 5,000 עותקים בצבע בודד.


300 - 400 ש"ח
עלות הדפסה של פולדרים

100 פולדרים, הדפסה דו צדדית.


550 - 650 ש"ח
כמה עולה להדפיס פנקס חשבוניות?

המחיר משתנה בהתאם לכמות המוזמנת.


35 ש"ח לפנקס
כמה יעלה להדפיס רול אפ עומד לכנס

משתנה בהתאם לגודל הרול אפ.


400 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

מה כדאי לדעת לפני הזמנת העבודה?

ראשית כל, בחלק מבתי הדפוס יספקו לכם שירות של עיצוב גרפי אך שירות זה עשוי להיות מתומחר בנוסף כמובן ולכן וודאו מה המחיר. כמו כן, שימו לב אל חומרי הגלם השונים מאחר ולעיתים במוצרים מסוימים ישנה הבחירה בין סוג הנייר בו משתמשים, כמו במצבים בהם מזמינים הדפסה של הזמנות לחתונה. בנוסף, מומלץ לבדוק בנוגע להנחת כמות מאחר ורוב בתי הדפוס יספקו לכם מחיר נוח יותר אם תגדילו את מספר העותקים.

כמה בתי דפוס במודיעין כדאי לבדוק?

לא פעם נשאלת השאלה - כמה בתי דפוס כדאי לבדוק לפני שמחליטים עם איזה בית דפוס לעבוד. אנו ממליצים לערוך השוואה בין שלושה בתי דפוס לכל היותר בשביל לא ללכת לאיבוד בין מספר רב של הצעות מחיר שונות אך עדיין ליצור סקר שוק מסוים באשר השירות הנדרש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

בית דפוס דיגיטלי במודיעין - שירותים נוספים:

פרט לשירותים שהצגנו במחירון כאן למעלה, ניתן לקבל מענה גם לשירותים נוספים כמו למשל הדפסת מדבקות מכל סוג, גודל או צורה וגם הדפסה של לוחות שנה שמשמשים לא פעם כמוצר פרסומי מצוין. ניתן לקבל מענה גם בעבור הדפסת מעטפות ממותגות עם לוגו העסק שלכם וברוב הגדול של בתי הדפוס קיימת האפשרות להזמין מספר מוצרים שונים ולקבל חבילת מיתוג שלמה ומקיפה יותר עם מוצרים לבחירתכם. אנו מספקים שירות גם במודיעין עילית ומכבים רעות ואף בסביבה הקרובה הסובבת את העיר מודיעין