מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

בית דפוס בראש העין

השוו מחירים בין בתי דפוס בראש העין והזמינו שירות מקצועי ומהיר. ניתן לקבל מענה בעבור הדפסת הזמנות לחתונה, הדפסה על קנבס, הדפסת כרטיסים ביקור, פליירים, מדבקות ועוד.

מאתרים לכם בית דפוס בראש העין

מתגוררים בראש העין או בסביבתה הקרובה? זקוקים להדפסה באיכות גבוהה של מוצר כלשהו? לא משנה אם ברצונכם להדפיס מדבקות, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים, חשבוניות או מעטפות, דרכנו תוכלו לעשות זאת באופן מהיר למדי. שירות השוואת המחירים שלנו מאפשר לכם לחסוך עשרות ואף מאות שקלים בעבור העבודה הנדרשת לכם, רק על ידי בחינה של מחירי השוק והשוואה בין מספר בתי דפוס מומלצים.

 

בית דפוס בראש העין

שירות ללקוחות פרטיים וגם לעסקים

בין אם אתם מתכננים להזמין שירות בעבור העסק שלכם, כמו למשל הדפסת יומנים, מחברות ממותגות, פנקסים או פולדרים ובין אם ברצונכם להזמין שירות שאינו קשור לעסק אלא לחייכם הפרטיים כמו הדפסת הזמנות לברית, מדבקה לקיר בבית או הדפסה של דגל, תוכלו להזמין זאת כאן אצלנו בפרינטפיקס ולמצוא במהירות בית דפוס בראש העין. כמו כן ניתן תמיד לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו ולבדוק אודות שירות ספציפי ואספקתו, במקרים בהם לא מצאתם פירוט עליו כאן באתר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

מה משפיע על זמני אספקת ההזמנה?

כאשר מזמינים מבית דפוס בראש העין מוצר מסוים כמו כרטיס ביקור, מגנט או פנקס, חשוב לנו לדעת תוך כמה זמן תסופק ההזמנה. הנה המרכיבים שישפיעו על מועד ההזמנה של שירותי הדפוס:

  • סוג השירות והמוצר: הדפסת מעטפות עם לוגו קטן בצד, יכולה להתבצע באופן מהיר יחסית. לעומת זאת אם אתם מזמינים פליירים דו צדדיים צבעוניים, מדובר אולי בעבודה שתתארך מעט מאחר ונדרש להדפיס בצבע ועל שני הצדדים.
     
  • כמות העותקים: יש הבדל בין הדפסה של 100 יחידות לבין הדפסה של 5,000 יחידות. לעיתים הדפסה של כמות רצינית יכולה לעכב את ההזמנה בעוד יום או יומיים.
     
  • עומסים בבית הדפוס: אם בית הדפוס נמצא בתקופה עמוסה בה כולם מזמינים הדפסות, המדפסות יהיו עמוסות ולכן יהיה צורך לחכות מעט עד שיתפנו, מה שעשוי להשפיע על מועד האספקה.

 

בתי דפוס בראש העין

השוו מחירים ומצאו בית דפוס בראש העין

שירותי הדפסות בראש העין הם רבים ומגוונים וכך גם המחירים עצמם. לעיתים ניתן למצוא את אותו המוצר בטווח מחירים רחב למדי והבדלים מהותיים בין הצעה א' להצעה ב'. כל בית דפוס מתמחר את עבודתו על סמך שיקולים אחרים ולכן המחיר משתנה מעט. אנו עוזרים לכם להשוות בין המחירים השונים עד למציאת בית דפוס בראש העין שיספק מחיר הוגן, מבלי להתפשר כמובן על איכות ההדפסה.

שאלות נפוצות בתי דפוס בראש העין

איך לבחור בית דפוס דיגיטלי בראש העין?

כדאי לבחון את העלויות והמחירים, כמו גם את שנות הניסיון בתחום. בנוסף מומלץ לקרוא מעט המלצות ולראות עבודות קודמות אשר בוצעו במקום, עם דגש על עבודות מהסוג הדרוש לכם.


מה הם שירותי הדפוס הנפוצים ביותר בעיר?

רוב הפניות הם בנוגע להדפסת הזמנות לחתונה, הדפסה על קנבס, הדפסה של ברושורים ופליירים או הדפסת מדבקות.


האם יש מינימום יחידות שנדרש להזמין?

לעיתים כן, מאוד תלוי במוצר עצמו כמובן. צרו איתנו קשר ונפנה אתכם לעד שלוש בתי דפוס שונים בהתאם לפנייה שלכם.