מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

בית דפוס ברעננה

הכירו את פורטל בתי הדפוס הגדול שלנו. אנו מרכזים בתי דפוס בעיר רעננה ובאזור כולו וזאת על מנת להקל עליכם במציאת בית דפוס עבור הזמנת כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, מדבקות ועוד. השאירו פרטים באתר עוד היום.

מחפשים בית דפוס ברעננה? הכירו את פרינטפיקס

אם אתם מחפשים לבצע סקר שוק ולהזמין שירותי דפוס מקצועי במחיר זול, תוכלו בהחלט למצוא את מבוקשכם כאן באתר שלנו. אנו מסייעים לכם לא רק בחסכון בעלויות עבור שירותי הדפוס אלא גם בחסכון וייעול של זמן החיפוש. ייתכן ואתם מחפשים לעצב הזמנות לאירוע כמו חתונות או בר מצווה או אפילו הדפסה של פליירים לעסק או לכל מטרה אחרת. בתי דפוס רבים באזור ישמחו לתת לכם שירות מקצועי ולשמור על עבודה עם חומרי גלם איכותיים במהלך ההדפסה.

מחירי הדפסות ברעננה:

המחיר שתשלמו משתנה בהתאם לסוג ההדפסה הנדרשת וגם בהתאם לכמות אשר אתם מזמינים. ככל שהכמות גדולה יותר, המחיר ליחידה יורד ותוכלו להנות מהנחת כמות בבתי דפוס שונים. המחיר של כרטיס ביקור נע בין 100 ש"ח ל-200 ש"ח עבור 500 כרטיסי ביקור חד צדדיים. מחיר של הזמנות עשוי להיות בין 80 ש"ח ל-250 ש"ח ל100 הזמנות בהתאם לגודלה של ההזמנה הנדרשת ולעומת זאת עלות הדפסת פליירים נעה בין 300 ל1,000 ש"ח לכמות גדולה של 1,000 פליירים. הכנסו למחירון ההדפסות שלנו ותוכלו לקבל מידע נוסף על המחירים הקיימים עבור שירותי הדפוס השונים.

בית דפוס ברעננה

שירות דפוס ברעננה בסטנדרט גבוה

לא כל בתי הדפוס פועלים בסטנדרטים גבוהים והדבר מתבטא בציוד בו הם משתמשים עבור ההדפסה וגם כמובן בחומרי הגלם השונים עליהם מדפיסים. השירותים הנפוצים שתוכלו להזמין דרך האתר שלנו הם הדפסה של מדבקות, פליירים, כרטיסי ביקור שונים וגם פנקסים והזמנות. אם אתם לא רוצים להתפשר על איכות, כדאי שתנסו את השירות שלנו עוד היום.

הדפסת כרטיסי ביקור ברעננה ברמה הגבוהה ביותר

מחפשים הדפסה של כרטיסי ביקור? כדאי שתכירו את הסוגים הקיימים:

  • כרטיס ביקור מפלסטיק: נחשב לנפוץ מאוד ומסייע לפן המיתוגי של העסק.

  • כרטיס ביקור יוקרתי: מתאים מאוד לחברות הייטק או עורכי דין ומכיל בדרך כלל הבלטות שונות וצבעי זהב. ניתן להוסיף ציפוי לימינציה.

  • כרטיס ביקור מגנטי: הדפסת כרטיס ביקור מגנטי נחשבת גם היא לנפוצה וזאת מאחר ומדובר במודעה שלכם על מקרר הלקוח אליה הוא נחשף בתדירות גבוהה ולכן מדובר בכלי אפקטיבי.

  • כרטיס דו צדדי: ניתן לבצע הדפסים שונים בכל צד או את אותו ההדפס.

הזמנות לחתונה עושים בבית דפוס מקצועי

הרגע הגדול שלכם מתקרב ואתם מחפשים מקום להדפיס בו את ההזמנות לחתונה. אין ספק שמעמד החתונה המרגש וכל תהליך ארגון החתונה והדפסת ההזמנות עשוי להיות קצת מורכב. אם אתם מחפשים הזמנות לחתונה באזור רעננה במגוון סוגים של ניירות וגדלים, השאירו את הפרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם. כדאי שתדעו שגודל המעטפה הנפוץ ביותר הוא 13 ס"מ של גובה על 19 ס"מ אורך אך אנו נתקלים כל הזמן בגדלים שונים בהתאם לבחירת הזוג המאורס.