מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

בית דפוס בשוהם

מצאו כעת שירותי דפוס מתקדמים ופתרונות הדפסה היקפיים לכל מטרה - ללקוחות פרטיים ועסקיים גם יחד, במחירים מצוינים וזמני אספקה קצרים. כמו כן, לפני התקשרות עם בית דפוס בשוהם, תוכלו להשוות בין הצעות מחיר שונות שתקבלו בעזרתנו.

בית דפוס בשוהם למיתוג העסק

בשביל לקחת את העסק שלכם אל השלב הבא, תצטרכו להקפיד על מיתוג שיגרום ללקוחות לזהות אותו בכל מקום. המיתוג יכול להתבטא בפליירים או פוסטרים, בפולדרים מעוצבים או אפילו בהדפסת כרטיסי ביקור לצוות המכירות או לכל גורם אחר בחברה אשר בא עם לקוחות או ספקים. מחפשים בית דפוס בשוהם אשר מספק פתרונות דפוס לעסק במחיר זול? השאירו פנייה כאן בעמוד והצוות של פרינטפיקס יחזור אליכם בהקדם. 

 

בית דפוס בשוהם

כך תבחרו בית דפוס דיגיטלי בשוהם

 • זמני האספקה: וודאו מה זמני האספקה ובדקו תוך כמה זמן תקבלו את התוצר שהזמנתם. במידה ואתם זקוקים למוצר בדחיפות, כדאי לציין זאת בשיחה עם נציגי בית הדפוס.
   
 • סוג הנייר: כדאי לבדוק לגבי סוגי הנייר שאיתו בית הדפוס עובד, בעיקר כאשר מדובר על הדפסת הזמנות לחתונה, כרטיסי ביקור יוקרתיים, הדפסת מדבקות עגולות או כל מוצר אחר.
   
 • תיק עבודות: לפני שבוחרים בית דפוס בשוהם, כדאי לבקש ממנו להציג לכם עבודות דומות לסוג העבודה הנדרשת לכם. אם אתם מעוניינים להדפיס
   
 • מחירים ועלויות: ידעתם שבעבור אותו המוצר בדיוק, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות? זאת בדיוק הסיבה שאנו מזמינים אתכם לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס שונים.
   
 • הדפסת ניסיון: רוצים לבדוק את איכות ההדפסה? חפשו בית דפוס דיגיטלי בשוהם, שמאפשר לכם לבצע הדפסת ניסיון שבעזרתה בודקים את איכות צבעי ההדפסה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

פרמטרים שמשפיעים על מחיר העבודה

כאשר מבינים כיצד נקבע המחיר ומה משפיע עליו, קל יותר לחסוך בעלויות. ריכזנו לכם בטבלה הבאה את הפרמטרים המרכזיים אשר משפיעים על מחיר של עבודות דפוס בשוהם והסביבה:

 

פרמטר כיצד משפיע?
סוג הנייר ככל שיהיה מדובר בנייר יקר יותר, כך עלות השירות תעלה.
מספר העותקים לרוב, המחיר של כמות עותקים גדולה, יהיה נמוך יותר פר יחידה.
חד צדדי / דו צדדי הדפסה על שני צידי הדף - מייקרת את המחיר.
צבעוני / שחור לבן מסמך צבעוני יעלה יותר מאשר שחור לבן.