מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת באנרים

מתעניינים לגבי הדפסת באנרים? גלו מהם באנרים (מכונים גם רול אפים) ובאילו מקרים צריך להדפיס אותם וגם תוכלו לקרוא את כל המידע החשוב על מציאת בית דפוס אונליין.

מתי נזדקק להדפסת באנרים?

הדפסת באנרים נקראת גם הדפסת רול אפ, מתקני תצוגה, הדפסת פוסטרים על קנבס ועוד, בעוד שהמטרה היא בד"כ שיווקית. הדפסת באנרים נדרשת עבור בתי עסק (קראו גם על שירותי דפוס לעסקים) אשר מעוניינים למתג את עצמם, אך גם במקרים בהם יש צורך למתג כנסים מקצועיים, סדנאות שונות ועוד.

על מנת להדפיס באנרים, קיימות 2 שיטות שונות שתוכלו להשתמש בהן:

  • פנייה לבית דפוס – אם תפנו פיזית לבית הדפוס, תצטרכו לקחת בחשבון שלעיתים התהליך יהיה ארוך יותר ויצריך פגישה עם הגרפיקאים של המקום. אפשרי עבור מי שמעוניינים למנוע בלבולי וטעויות, אך יצריך יותר זמן ומשאבים באופן כללי. 
  • שליחת חומרים אונליין – שליחת חומרים מקוונת מתאפשר באמצעות בית דפוס אונליין, ככה שכל המידע והקבצים נשלחים ישירות ממכם לבית הדפוס. כמעט כל בתי הדפוס בימינו מציעים גם שירות של דפוס מקוון, ככה שהחיסכון בזמן יכול להיות אדיר. 

מהי הדפסת באנר? – רול אפ

באנרים מהווים את אחד מהפתרונות הכי אפקטיביים ויעילים בכל הנוגע למתקני תצוגה, וזאת מתוך כמה וכמה סיבות שונות. בראש ובראשונה, הדפסת באנרים מייצרת תצוגת פרסום שאינה מצריכה שום תמיכה צדדית או חיצונית. מתקן הבאנר תומך בעצמו, אבל מעבר לכך, הוא גם ניתן לקיפול בדרך כלל.

 

באופן הזה, גם אם הבאנר ענק (המידות הסטנדרטיות הן 85 X 200 ס"מ), יהיה ניתן לשנע אותו מכנס לכנס וממקום למקום ללא שום בעיה. בדרך כלל, נהוג להדפיס את הבאנר על גבי רצועת בד, אבל ניתן גם להשתמש בקנבס, PVC, פוליאסטר, בד לא ארוג, Ecoflat או בחומרים אחרים. 
 

הדפסת באנרים

כיצד לעצב באנר המשמש כתצוגה?

על מנת לעצב בצורה נכונה לעצב באנר המשמש כתצוגה, חשוב להשתמש בבית הדפוס הנכון. ישנם בימינו בתי דפוס מסוגים שונים, וכל אחד מהם מציע שירותי הדפסת רול אפ בעלויות סבירות בהחלט. בממוצע, העלות יכולה לנוע בין מאות שקלים בודדים להדפסה של רול אפ סטנדרטי. אם אתם מעוניינים להדפיס באנר במידות גדולות או בעיצוב מורכב יותר, העלויות עשויות לנוע בין כ-650 – 1,500 ₪ ומעלה. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

לסיכום, כיצד להוזיל מחירי הדפסת באנרים?

אם השאלה היא כיצד להוזיל מחירי הדפסת באנרים, התשובה תהיה – השוואת מחירים בין בתי דפוס להדפסת רול אפ. השוואת מחירים להדפסת באנרים מאפשרת אמנם לחסוך כסף בכיס, אבל לא פחות חשוב מזה, מחקר השוק הנ"ל מאפשר גם למצוא שירותי דפוס איכותיים, מדויקים ומקצועיים לצרכי השיווק של בית העסק. בין אם אתם צריכים הדפסת רול אפ, באנרים או הדפסת מתקני תצוגה מסוגים אחרים, תוכלו לערות השוואת מחירי דפוס בפורטל פרינטפיקס – קבלו 3 הצעות מחיר בקליק.