מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסה על יומנים

בעל עסק או חברה? הזמן הדפסה על יומנים של לוגו החברה, פתרון מיתוגי נהדר! באמצעות פרינטפיקס ניתן לקבל עד שלוש הצעות של בתי דפוס העוסקים בהדפסת יומנים מעוצבים בעיצוב אישי במחיר משתלם וזול במיוחד.

הדפסת יומנים מעוצבים בהתאמה אישית

ייצור יומנים בעבור הלקוחות שלכם הוא רעיון שיווקי נהדר, ניתן להזמין עיצוב מותאם אישית על פי מיתוג החברה ובשילוב הלוגו, כמו כן בתאריכים ניתן לציין ימים בהם אין פעילות בחברה (ימי חופש) וכמו כן, תארכי מבצעים, שעות פתיחה שונות ומידע הרלוונטי בעבור הלקוחות שלכם. זכרו כי תמיד הלוגו שלכם יופיע בכל יום שהלקוח יפתח את היומן וישאיר אתכם בתודעה שלו. מעבר לכל אלו, קבלת יומן כמתנה היא ללא ספק מכובדת וניתן לומר כי בנקים וחברות גדולות עושות זאת על מנת לשמר את הלקוחות שלהם ולתת להם הרגשה נעימה.

 

הדפסת יומנים עם לוגו

מהו המחיר להדפסת יומנים?

כמו שאר שירותי הדפוס, תמחור יחידה נקבע על פי כמות, ככל שהכמות גדולה יותר כך מחיר היחידה יורד. בהדפסת יומנים העניין הוא מעט שונה בגלל סוגי היומנים והגדלים שלהם, הכנו לכם מחירון מקוצר:

מחירון הדפסת יומנים

מחיר הדפסת יומן שבועי בגודל 15 על 25 ס"מ

כאשר הכמות היא 50 יחידות.


20 ש"ח
כמה יעלה להדפיס יומן שבועי עם לוגו?

לכמות של 300 יחידות.


12 ש"ח
מהו המחיר להדפסת יומן כיס ממותג 5 על 10 ס"מ?

המחיר המוצג הוא לכמות של 100 יחידות.


5 ש"ח
כמה עולה להדפיס יומן בעיצוב אישי?

בהדפסה של 250 יומנים לפחות.


15 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הדפסת יומנים עם לוגו כאקט שיווקי ומיתוגי

יש לכם עובדים בחברה? שימוש יום יומי ביומן הוא נחוץ לייעול עבודתם, לזכור משימות ולרשום פעולות עתידיות. ישנם המון חברות אשר מדפיסות יומנים עם לוגו למטרת שימוש פנימי, ללא ספק זהו רעיון מיתוגי נהדר אשר פועל שנים רבות. במקום לרכוש יומנים פשוטים ולא ממותגים. ניתן להוסיף עוד כמה שקלים ולרכוש יומן ממותג עם לוגו החברה, ללא ספק שווה את ההשקעה המזערית (הפער בין יומן עם או בלי לוגו). כמו כן, בפסקה הראשונה ציינו האפקט השיווקי של יומנים בעבור לקוחות. רוצים גם להדפיס על יומנים לוגו? פנו אל נציגי 'פרינטפיקס'.

השוואת מחירים עושים ב'פרינטפיקס'

ידוע כי המחירים בעבור הדפסת מוצרי הדפוס השונים משתנה בין בתי הדפוס והאזורים השונים בארץ, למשל מחירי בתי הדפוס בתל אביב זולים יותר מאלו שבירושלים, זה קורה בגלל היצע וביקוש באזורים השונים בארץ, כמו כן ישנם השפעות שונות במחירים בגלל סוג החומר, גודל המוצר ואיכות ההדפסה. על מנת לדעת שאתם עושים השוואת מחירים נכונה, עליכם לבדוק ביותר את אותם הפרמטרים השונים האלו מול בתי דפוס שונים. בעזרת פרינטפיקס אתם מקבלים עד שלוש הצעות - כך תוכלו לבצע השוואה בקלות ובפשטות.