מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת ניירות מכתבים

עורך דין? בעל עסק? בעל חברה? בדיוק כמו העסק שלך צריך כרטיס ביקור הוא גם צריך נייר מכתבים ממותג, מעוצב ועם לוגו החברה על גביו, ישנם המון סוגים של ניירות מכתבים המתאימים והמוכר והנפוץ מבינהם הוא הפרוצס, רוצה גם נייר מכתבים מעוצב, איכותי וממותג? השאר פרטים או פשוט חייג ונציגי פרינטפיקס יעזרו לך לקבל את המחיר הטוב ביותר.

מי צריך נייר מכתבים ולמה הוא משמש?

נייר מכתבים מיועד לשמש כנייר רשמי של חברות ועסקים ולרבות משמש עורכי דין לכתיבת מכתבים, כיום כל עסק אשר מכבד את עצמו משתמש בנייר מכתבים רשמי, הכולל את הלוגו ופרטי החברה על גביו. ישנם ניירות מסוג פרוצס עם רקע מעוצב המיועדים למגוון מטרות. 

 

הדפסת ניירות

מהו מחיר הדפסת נייר מכתבים?

ישנם כמה סוגים של ניירות מכתבים וישנם "דילים" הכוללים גם מעטפה ונייר, לפניכם מחירון לצורך בדיקת מחירי השוק בעבור הדפסת נייר מכתבים, ממגוון סוגים.

מחירון הדפסת נייר מכתבים

הדפסת נייר מכתבים פרוצס

מחיר לכ-500 יחידות.


150 - 180 ש"ח
מחיר הדפסת ניירת משרדים ב-2 בצבעים בלבד.

המחיר המוצג הוא עבור 1,000 יחידות.


200 - 220 ש"ח
עלות הדפסת נייר מכתבים בצבע בודד

מחיר ל-5,000 יחידות.


350 - 400 ש"ח
כמה יעלה להדפיס נייר מכתבים עם לוגו לעורך דין?

הדפסה של 10,000 ניירות מכתבים עם לוגו.


700 - 800 ש"ח
מהו המחיר להדפסת 5,000 ניירות מכתבים פרוצס?

400 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

ניירות מכתבים רשמיים לעורכי דין

אין עורך דין אשר מוציא מכתב ללא נייר רשמי עליו מוטבע הלוגו שלו, פרטי התקשרות ומידע נוסף אודות אותו עורך הדין, ללא ספק ניתן לומר שמרבית הדפסות על הנייר הנם בעבור עורכי דין אשר צריכים נייר רשמי ואיכותי על מנת להוציא מכתבים, מי כמוהם עושה שימוש בדואר ומדפיס את המכתבים על גבי דף ופחות משתמש באימיילים. דרך פרינטפיקס ניתן למצוא גם הדפסת מעטפות ממותגות ואפילו להזמין כרטיסי ביקור לעורכי דין, בין היתר כפי שציינו קודם ישנה אפשרות להזמין נייר מכתבים עם לוגו לעורך דין הכולל מיתוג ועיצוב בהתאמה אישית.

הדפסת נייר מכתבים מסוג פרוצס

השם פרוצס מגיע מהמילה תהליך באנגלית והוא למעשה סוג הדפסה בארבעה צבעים שונים, כאשר מבקשים להדפיס נייר מכתבים פרוצס, הכוונה היא בעצם להדפסת נייר צבעוני בכמה צבעים, כאשר ישנם אפשריות זולות יותר כמו צבע בודד אחד (שחור) או שילוב בין 2 צבעים. הדפסה איכותית היא מסוג פרוצס והיא משמשת לרוב בעבור ניירות מכתבים מעוצבים וממותגים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

הדפסת נייר מכתבים רשמי ומעוצב עם לוגו

בפורטל פרינטפיקס תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מבתי דפוס שונים, כאלו אשר יכולים לתת לכם פתרונות רבים, החל מעיצוב לוגו ועזרה במיתוג העסק ועד להדפסה של נייר איכותי למטרות רשמיות, בנוסף ניתן לרכוש כ"עסקה" נייר מכתבים עם מעטפות, דבר אשר יוזיל באופן משמעותי את השירות.