מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסה על פולדרים

בפורטל פרינטפיקס ניתן למצוא המון שירותי דפוס, בינהם ניתן גם להזמין הדפסת פולדרים מעוצבים בהתאמה אישית במחירים זולים! אצלנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר של נותני שירות שונים העוסקים בתחום ונמצאים באזורכם, כך תוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים ולבחור בזול מבין כולם.

כיצד נדפיס פולדרים בזול?

מי לא רוצה מחיר זול? במיוחד כאשר זה מגיע למוצרי דפוס, מחפשים אחר מבצעים ואחרי המחיר הכי זול, הרי התוצאה בדרך כלל זהה ולעיתים לא רוצים להשקיע כסף רב במשהו זמני כמו מוצר מודפס, בעזרת פרינטפיקס אתם יכולים לחסוך בעלויות! כי אצלנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר של בתי דפוס מאזורכם העוסקים בהדפסת פולדרים, בכך תוכלו לבצע השוואה בינהם ולבחור בבית הדפוס שנתן את ההצעה הכי זולה! נסו את השירות שמציע לכם פרינטפיקס - זה לגמריי בחינם וללא התחייבות.
 
הדפסת פולדר

מהם המחירים להדפסה על פולדרים?

ביצענו בעבורכם השוואה וממוצע למחירי השוק בעבור הדפסת פולדרים ממותגים בהתאמה אישית, ראו את המחירון הבא:

מחירון הדפסה על פולדרים

הדפסת כמות קטנה של פולדרים (החל מ-50 יחידות)

על צד אחד בלבד.


החל מ-6 ש"ח ליחידה
מחיר הדפסת פולדרים דו צדדי

100 יחידות בהדפסה דו צדדית.


550 - 650 ש"ח
כמה עולה הדפסה על 200 פולדרים שני צדדים?

בעיצוב מותאם וממותג לעסק.


950 - 1,000 ש"ח
עלות הדפסת 1,000 פולדרים - 2 צדדים + לימינציה

כולל 2 כיסים פנימיים בפולדרים.


2,500 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה זה פולדר ולמה הוא משמש?

פולדר הוא למעשה "קלסר" עשוי מנייר עבה על גבול הפלסטיק ותפקידו הוא לאגד דפים בתוכו, בדרך כלל בהצטרפות לבנק תקבלו פולדר ובתוכו כלל המסמכים, גם לחברות אחרות המחתימות לקוח על הצטרפות יש פולדרים ממותגים משלהם, הפולדרים האלו ממותגים ובדרך כלל לוגו החברה מופיע עליהם, אך הם משמשים גם כאמצעי שיווקי ולא רק "לאחר החתמת לקוח חדש", הוא למעשה יכול להחליף את הברושור המוכר, כאשר השוני הוא שפולדר יכול להכיל כל פעם דפים שונים ואילו ברושור מודפס מראש ואינו ניתן לשינוי דינאמי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

אזורי הפעילות בהם פועל 'פרינטפיקס'

על פי נתוני פרינטפיקס האזורים בהם מזמינים הכי הרבה ברושורים הם: תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חיפה ופתח תקווה, אך פרינטפיקס פועל לא רק באזורים הפופלארים ומעניק שירותי דפוס בכלל אזורי המדינה השונים, דרכנו ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של בתי דפוס בכל אזור במדינה, צרו קשר עם נציג לקבלת הצעות ומידע נוסף.