מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת שקיות ממותגות

מעוניינים להדפיס שקיות ממותגות? גלו במה וכיצד מיתוג מהסוג הזה מסייע לעסק, כמה עולה למתג שקיות ומה כדאי לדעת על הנושא לפני שמבצעים את ההדפסה עצמה.

מה חשוב לדעת לפני הדפסת שקיות ממותגות?

בין אם העסק שלכם אונליין ועושה משלוחים או שמא הוא פיזי בקניון, מיתוג הוא חלק חשוב בכל עסק, ושימוש בשקיות מודפסות זוהי דרך מצוינת להציג את המיתוג שלכם ולהשוויץ בו. בעוד שלהדפסה מותאמת אישית על שקיות בית העסק יש לא מעט יתרונות, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני ששולחים את החומרים לדפוס:

  • עלויות - מחירי הדפסת שקיות ממותגות יכולים להשתנות בין בית דפוס אחד לשני, ככה שחשוב לערוך השוואת מחירי דפוס לפני ששולחים חומרים לכאן או לשם.
     
  • מוניטין – מוניטין בית הדפוס ישליך ישירות על איכות עבודת ההדפסה, לכן חשוב לבחור בית דפוס אשר יכול להבטיח את תוצאותיו.
     
  • עיצוב מותאם – רוב בתי הדפוס יציעו לכם גם שירותי גרפיקה לעיצוב ההדפסה על גבי השקיות, כל שכדאי לשקול להשתמש בשירות זה.

הדפסת שקיות ממותגות

למה בכלל למתג שקיות בעסק? 

באופן כללי, הדפסת שקיות ממותגות יכולה לעזור לעסק להעביר את המסר השיווקי שלו, כמו גם לספק ללקוחות את התחושה שהעסק מכבד את עצמו ודואג לשיווק כלל היבטיו.

 

לכן, לא רק ששקיות ממותגות יוצרות שיווק מעולה, אלא שהן גם מראות ללקוחות שבית העסק מתגאה במוצר או בשירות שלו. ואם הלקוחות משתמשים בשקיות יותר מפעם אחת, במידה שהן רב שימושיות, הם יזכרו בעסק בכל פעם שהם משתמשים בשקית.

 

מוצר זה נחשב למבוקש מאוד בקרוב מי שמחפש שירותי דפוס לבתי עסק וברוב המקרים נהוג לשלב את הדפסת השקיות עם מוצרים נוספים הקשורים למיתוג העסק כמו למשל הדפסת קטלוגים או באנרים.

כמה עולה הדפסת שקיות ממותגות לעסק?

אם אתם שואלים כמה עולה הדפסת שקיות ממותגות, התשובה היא שהעלות של מיתוג שקיות לעסק משתנה בכל מקרה לגופו.

 

כשמדובר על מיתוג שקיות מודפסות בהתאמה אישית עם הלוגו או המסר העסקי, העלות עשויה להשתנות מאוד בהתאם לכמה גורמים כמו כמות השקיות הנדרשות לבית העסק, סוג החומר המודפס בשימוש ואפילו טכניקות הדפסה שונות.

 

באופן כללי, אתם יכולים לצפות לשלם בסביבות כמה עשרות שקלים בודדים לכמות של כ-100 יחידות, אבל עלות זו יכולה לעלות בהתאם למורכבות המיתוג.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

מה צריך לדעת כשמדובר במיתוג השקיות של העסק?

כשמדובר על מיתוג העסק באמצעות שקיות, חשוב לוודא שהעיצוב מושך את העין ונראה מקצועי, מכיוון שזה ישקף את העסק שלכם כאשר השקית תתקבל על ידי לקוחות.

 

בנוסף, כדאי לוודא שהחומר המשמש בהדפסה עמיד מספיק כדי לעמוד בשימוש חוזר, ואם אתם מתכננים שהלקוחות שלכם ישתמשו בשקיות למצרכים או לפריטים אחרים שיש להעביר, אז אולי כדאי שתבחרו בחומר יציב יותר מאשר ניילון.

 

לסיכומו של דבר, חשוב לזכור שייצור שקיות מודפסות בהתאמה אישית זהו תהליך אשר עשוי לקחת זמן מה. לכן, הקפידו לקחת בחשבון את תהליך העיצוב וההדפסה כשאתם מזמינים שקיות. אם תעשו דברים נכון ובצורה סבלנית, תוכלו להנות משיווק שמגיע ישירות ללקוחותיכם.