מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

מחברות ממותגות

מחפשים בית דפוס לצורך הדפסה של מחברות ממותגות בעיצוב אישי לעסק שלכם? בפורטל פרינטפיקס תוכלו לקבל מחירים מצוינים עבור השירות ולהדפיס על מחברות מסוגים שונים, כולל 

הדפסת מחברות ממותגות במחיר זול

זקוקים להדפסה של מחברות מעוצבות וממותגות? מעוניינים לשמור על מחירים נוחים ולא לקרוע את הכיס? פורטל פרינטפיקס מרכז מספר בתי דפוס מאזורים שונים ברחבי הארץ אשר מספקים שירותי הדפסת מחברות ממותגות, כמו גם מוצרים נוספים שמסייעים למיתוג והכרה של העסק. ניתן לבחור ולהתאים אישית את צבעוניות המחברת וגם את הגודל והסוג שלה ועדיין לקבל מחירים נוחים למדי עבור שירותי ההדפסה. 

הדפסת מחברות ממותגות

ממה מושפע מחיר הדפסת מחברות בעיצוב אישי?

ישנם מספר שיקולים אשר משפיעים על המחיר שתקבלו עבור שירותי הדפסת מחברות בעיצוב אישי, להלן הפרמטרים שכדאי להכיר לפני שמזמינים את הדפסת המחברת שלכם:

  • גודל המחברת: ככל שהמחברת גדולה יותר, כך המחיר בדרך כלל מתייקר. בתי דפוס שונים מאפשרים לכם לבחור בין גדלים סטנדרטיים כמו A4 או A5 ואף לבחור בגודל מותאים אישית בהתאם לרצונכם.

  • סוג המחברת: בדרך כלל כאשר מדברים על סוג המחברת הכוונה היא ל-2 משתנים שונים: שורות, משבצות או מחברת חלקה וגם סוג המחברת - האם מדובר על הדפסת מחברת ספירלה או מחברת סיכות פשוטה?

  • כמות העותקים שמדפיסים: ככל שמדפיסים יותר עותקים מהמחברת, כך נהוג לשלם מחיר נוח יותר פר מחברת בודדת. שאלו את בית הדפוס בנוגע להנחת כמות ואולי תבינו שעדיף להדפיס כמות גדולה יותר ממה שתכננתם. חשוב לציין שבמקרים רבים בית הדפוס יספק את השירות רק עבור כמות מינימאלית כמו למשל 10 יחידות או 20, אך מאוד תלוי בגודל המחברת או סוגה.

  • כמות הדפים בתוך המחברת: כמה דפים יהיו במחברת שלכם? 80 דפים? 100 דפים? אולי יותר או פחות? 

  • זמני הייצור והאספקה: מעוניינים שהדפסת המחברות בעיצוב אישי תתבצע במהירות? על זמני אספקה מהירים יותר נהוג לשלם תוספת מבחינת המחיר. זמני האספקה משתנים כמובן בין בית דפוס אחד לשני ונקבעים גם לפני העומס על בית הדפוס בכל זמן נתון. בדרך כלל זמן סטנדרטי להדפסה ואספקה של מחברות מעוצבות הוא בין שבוע לשבועיים מיום ההזמנה.

כמה צפויה לעלות הדפסה על מחברת?

כפי שרשמנו קודם לכן, יש מגוון רחב של פרמטרים אשר משפיעים על המחיר שתשלמנו עבור השירות. מחיר הדפסה על מחברת נע בדרך כלל בין 2 שקלים למחברות פשוטות עם כריכת סיכה ועשוי להגיע גם למחירים של 15 ש"ח במקרים בהם מזמינים הדפסת מחברת ספירלה ממותגות בעיצוב אישי. ככל שהכמות עולה, כך המחיר פר מחברת יורד. 

הדפסה על מחברות בכריכה קשה או דקה?

לא פעם אנו נשאלים מה בעצם עדיף, הדפסה על מחברת ספירלה או  להדפיס על גבי כריכה קשה או על כריכה דקה? לאלו מכם שעדיין לא מבדילים, כריכה קשה היא למעשה כריכה אשר דומה לכריכה של ספר קריאה, בעוד כריכה דקה היא כריכה שאנו רואים לא פעם במחברות של בתי ספר אך גם בחוברות אשר מספקות חברות שונות. בסופו של דבר מדובר בעניין של מיתוג וגם תקציב. מחברות עם כריכה קשה מאפשרות הגנה טובה יותר על המחברת בשל העובי שעשוי להגן מפני קיפול של המחברת. יחד עם זאת כדאי לזכור שבמרבית המקרים כריכה קשה תהיה יקרה יותר.

הזמינו מחברות ספירלה ממותגות בעיצוב אישי

אם תשאלו כל בית דפוס מה הוא הדגם הפופולארי ביותר, סביר להניח שבית הדפוס יגיד שמדובר במחברות ספירלה ממותגות בעיצוב אישי. הספירלה מאפשרת פתיחה נוחה ורחבה של המחברת ובשל הנוחות של השימוש היא מועדפת על ידי לקוחות רבים, על אף העובדה שהיא מעט יקרה יותר מהמחברות השונות. נהוג לשלב הדפסה של מחברת ספירלה ממותגת עם מוצרים נוספים כמו פנקסים או מדבקות עם הלוגו של החברה, העסק או העיצוב הגרפי הנבחר.

הדפסת מחברות ממותגות לעסקים ופתרונות נוספים

כחלק ממיתוג כולל של העסק שלכם, תוכלו להינות ממגוון רחב של פתרונות דפוס מקצועיים. פרט לשירותי הדפסת מחברות ממותגות לעסקים, תוכלו להוסיף חבילה שלמה הכוללת הדפסה של פליירים או ברושורים וגם ניירות מכתבים, לוחות שנה ופנקסים. ניתן לספק את הלוגו לבית הדפוס ובכך להוזיל את עלות השירות אך גם להסתייע בשירות של עיצוב גרפי שמציע בית הדפוס.

מחברות מודפסות במגוון צבעים ועיצובים

על אף השימוש הנרחב במחשב, רבים מאיתנו נעזרים במחברות בשביל לרשום לעצמם הערות, משימות ודגשים שונים במהלך העבודה במשרד או אפילו בבית. מחברות מודפסות יכולות להגיע כיום בכל עיצוב או צבע שתרצו ותבחרו ולמעשה ניתן להשתמש גם בחלק הקדמי של הכריכה וגם בחלקה האחורי לצורך העיצוב הרצוי וקבלת המראה המושלם.