מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת פנקסים

עצמאיים? בעלי עסק? הינכם נדרשים בהוצאת ספר פנקסים אשר ישמש אתכם להנפקת חשבוניות וקבלות, הכל כמובן בהתאם לסוג העסק שלכם. 
ניתן לקנות פנקסים בחנויות רגילות כמו קרביץ, אולם מומלץ ביותר להוציא פנקס בעיצוב אישי לטובת העסק שלכם, על מנת שלא תצטרכו למלא בכל פעם מחדש את הנתונים שלכם. 

יתרונות להדפסת פנקסים בעיצוב אישי:
1. עלות הדפסת הפנקסים זולה ברוב בתי הדפוס.
2. אנו משרדים מקצועיות רבה בכך שאנו מוציאים מסמך המותאם לעסק שלנו.
3. חוסך זמן - בעת הדפסת הפנקס אנו נציין באופן קבוע את שם העסק שלנו, מספר העוסק, ופרטים דמוגרפיים כלליים כמו כתובת וטלפון, וכל זה במקום למלא באופן ידני בכל פעם שנצטרך לספק מסמך מתוך הפנקס ללקוח.

מומלץ להדפיס פנקסים - אבל איזה?

ובכן, כפי שצוין מעלה הדפסת הפנקס תלויה באופן ישיר בסוג העסק שלכם. אנו נמנה כאן את סוגי העסקים אשר נדרשים בהנפקת מסמכים ולאחר מכן בחרו את סוג העסק שלכם ועברו למדור המתאים להזמנה. 

הדפסת קבלות לעוסק פטור
פנקסים אשר מכילים קבלות בלבד, ישמשו את מי שברשותו עוסק פטור בלבד. עוסק פטור הינו עסק חדש בדרך כלל (לעיתים עסקים נשארים פטורים גם למשך שנים רבות), ובו המחזור השנתי של העסק נמוך מ- 99,893 ש"ח נכון לדצמבר 2021 (הסכום מתעדכן פעם בשנה). על מנת להישאר מעודכנים בנושא בקרו באתר רשות המיסים. 
עוסק פטור חייב בהנהלת חשבונות, אולם בעיקר לצורך תיאום מס (אם צריך) וכן להוצאה ודיווח דו"ח שנתי אחת לשנה.

הדפסת חשבוניות עוסק מורשה
במידה וברשותך עוסק מורשה, או שהיית פטור והפכת למורשה, או שאתה עוסק מורשה תחת שותפות (נרשמת עם שותף בעסק) הינך מחוייב לספק חשבוניות מס וקבלות, בהתאם לצורך כמובן. הסיבה לכך היא שאינך פטור מלשלם מס ערך מוסף (מע"מ) ועל כן הינך מחוייב להנפיק חשבונית מס, ואף לנהל ספרים אצל רו"ח באופן דו חודשי לפחות.
 

פנקסים לדוגמה

הדפסת פנקסים בזול עם פרינטפיקס

ובכן, לאחר שהבנתם בדיוק איזה סוג פנקס עליכם להדפיס, כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור בית דפוס לביצוע המשימה. אך למרות שהדפסת פנקסים היא לרוב עסק זול, ההתעסקות בחיפוש בית דפוס דיגיטלי עשויה לקחת זמן רב, ובמקרים רבים עולות שאלות כמו "האם מצאתי את העסקה הזולה ביותר?", "האם בית הדפוס מספיק איכותי?", וכיו"ב. על מנת לחסוך את כל השאלות הללו, באפשרותכם להשתמש בשירות המוגש חינם לגולשי פרינטפיקס. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד ההזמנות שלנו, ואנו נדאג לעשות את העבודה בשבלכם במינימום זמן באופן הבא:

  •  אנו נקבל את פנייתכם ואת דרישות ההדפסה שלכם (איזה סוג פנקס, כמויות, וכן הלאה)
  • אנו נעביר את פנייתכם לבתי דפוס מצוינים באזור מגוריכם בלבד.
  • בתי הדפוס יגישו לכם הצעות מחיר - ואתם רק צריכים להשוות מחירים, ולבחור את העסקה הזולה והטובה ביותר!

פשוט וקל, נכון? התקשרו כעת או השאירו לנו הודעה, ותדעו שבחרתם נכון. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות.