מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת קבלות

עוסק פטור? הגעת למקום הנכון. ראשית, יש להבין מדוע אתה חייב בהדפסת פנקס קבלות. מסמך הקבלה הוא למעשה אסמכתא לקבלת תשלום מלקוח, על כל סוגיו (מזומן, שיק, העברת בנקאית וכן הלאה...). עסקים רבים מחוייבים בגין קבלת תשלום לספק חשבונית מס קבלה, אולם אם הינך עסק פטור אתה חייב רק באישור קבלת תשלום. את הקבלה יש להוציא באופן מיידי עם קבלת התשלום, ובה כל הפרטים הרלוונטים כמו פירוט השיק אם מדובר בהמחאה (כולל מספר השיק, פרטי הבנק, הסניף וכ'ו), תאריך פירעון ושם המשלם. גם אם הינך עובד עם מערכת ממוחשבת, אולם את התשלום אתה מקבל "בשטח" - כמו במקרים של נותני שירות במקום, לדוגמה שירותי קייטרינג, בעלי מקצוע, ועוד, עליך להחזיק גם בפנקס קבלות מודפס שכן עליך לספק את הקבלה במעמד קבלת התשלום ולא שניה לאחר מכן. 

הדפסת קבלות עוסק פטור

כאמור, אם הינך עוסק פטור עליך להצטייד בפנקס קבלות בלבד, ולשמור את כל ההעתקים של הקבלות אצלך. בסוף השנה יהיה עליך להגיש אותן בצירוף הוצאותיך לרו"ח, וזה ינפיק דו"ח שנתי. במידה ותעבור את תקרת ההכנסות של עוסק פטור, תצטרך להישמע להנחיות רואה החשבון שלך. על מנת להדפיס קבלות יהיה עליך להיעזר בשירותי דפוס, שם גם תמתג את הפנקס שלך בצורה הטובה ביותר. ראשית, יכללו הקבלות שלך פרטים דמוגרפים עליך כמו כתובת, טלפון, אימייל. שנית, יצורף הלוגו שלך בראש כל מסמך, דבר המשדר על רצינות. מעבר לכך, הדפסת קבלות בבית דפוס יחסכו לך זמן אילולא היית משתמש בפנקס "עירום", אשר ניתן לקנות בחנויות כמו קרביץ. במידה והינך עוסק מורשה, בשותפות או בעל כל עסק אחר - עבור למדור הדפסת פנקסים על מנת להבין איזה סוג פנקס עליך להדפיס.

כמה עולה להדפיס קבלות וכיצד?

הדפסת פנקסי קבלות לעוסק פטור זה עסק יחסית זול. שני פנקסים ממותגים הכוללים 50 קבלות כ"א, והעתק לכל אחד בנוסף, יעלו בין 60 ל-100 ש"ח. אם הינך עסק קטן, סביר להניח ש-100 קבלות ייתנו לך מענה מספק למהלך השנה. אולם אנו ממליצים במעמד ההזמנה לרכוש יותר, מכיוון שהמחירים אינם גדלים משמעותית ברכישת כמויות נוספות של פנקסים ועדיף לסיים את זה בפעימה אחת ולהדפיס כמות גדולה יותר של קבלות בזול. אולם, סביב הנושא קיימת התעסקות הכרוכה בזמן מצידך, ועדיף שתבצע את ההזמנה אצל בית דפוס מקצועי ובעל שירות לקוחות טוב. האם קיים בית דפוס באזור מגוריך? האם הוא מקצועי מספיק? בדיוק לשם כך אנו כאן. כל שעליך לעשות הוא להזמין דרך האתר את הפנקסים, ואנו נדאג שיחזרו אליך בתי דפוס מקצועיים ואמינים לקבלת הזמנתך ולך רק נותר להשוות מחירין ביניהם ולבחור את המועדף עליך! בתי הדפוס שיפנו אליך יהיו ממוקמים באזור מגוריך בלבד. 

קבלה עוסק פטור לדוגמא

דוגמה לפנקס קבלות

בדוגמה מעלה ניתן לראות מסמך מתוך פנקס קבלות לעוסק פטור, שם יש את לוגו העסק בצידו העליון של המסמך, פרטי התקשרות של העסק כמו מספר טלפון, כתובת העסק, וכתובת דואר אלקטרוני. לאחר מכן מצוין מספר הקבלה - הפנקס כולו ממוספר ולכל דף יש מספר, וחשוב לשמור על הסדר. באמצע המסמך כתוב "מקור", וזה אומר שהמסמך תקף להתחשבנות במס מצד הלקוח, וזה המסמך אותו יש להגיש ללקוח. את ההעתק יש לשמור אצלינו בצורה מסודרת על מנת להגיש לרואה החשבון. לאחר מכן יש למלא את השדה בהתאם לאופן התשלום - אם קיבלנו שיק, יש למלא את שדה הצ'ק על כל פרטיו (מספר שיק, בנק, סניף, וז.פ - משמעותו זמן פירעון). אם התשלום נמסר באשראי יש רק לרשום את הסכום, אותו כנ"ל לגבי תשלום במזומן.

אזורי הפעילות של פרינטפיקס

הפורטל שלנו מספק  מענה מהיר ומקצועי בעבור כל הדורש עבודות דפוס כאלו ואחרות, בין אם זה פנקסי קבלות ובין אם זו עבודה אחרת הדורשת דפוס ולכן על מנת לתת את המענה הטוב ביותר אנו פועלים עם מיטב בתי הדפוס בארץ ואזורים השונים, החל מבית דפוס בירושלים ועד לתל אביב, ראשון לציון, חיפה, אשדוד, אשקלון, כפר סבא, רמת גן, פתח תקווה, הוד השרון וערים נוספות, רוצה להזמין קבלות מודפסות לעסק? השאר פרטים או חייג ונדאג שתקבלו הצעות רק מבתי דפוס אשר קורבים לעירך.