מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת הזמנות לאירועים

הדפסת הזמנות לאירועים בעיצוב אישי, במגוון עיצובים החל מהפשוט ביותר ועד ליוקרתי, ניתן להזמין הזמנות לאירועי עסקי, אירוע פתיחה, סוף שנה ואירועי פרידה. ניתן להזמין הזמנה הכוללת גם מעטפה עם הדפסה מעוצבת, בצעו דרך פרינטפיקס השוואת מחירים בין בתי הדפוס השונים וקבלו מספר הצעות כבר עכשיו.

הזמנות לאירועים זה פרינטפיקס

אין ספק כי זה השילוב המנצח - כולנו מחפשים בית עסק אשר יוכל לעצב ולהדפיס הזמנות לאירועים יוקרתיות, במהירות ובזול. אולם, זו איננה משימה פשוטה כלל. בדיוק לשם כך נועד פרינטפיקס, ובאמצעות המערכת החכמה שלנו נוכל לספק לכם בדיוק מירבי את הפתרון לצרכים שלכם.

 

השיטה שלנו עובדת בצורה הבאה, אנחנו בתקשורת עם בתי דפוס בכל רחבי הארץ, ועובדים רק עם אנשים מקצועיים ואמינים. לאחר שאתם מתקשרים אלינו, אנחנו מיד נדאג לחבר אליכם מספר נותני שירות, אשר בית העסק שלהם נמצא בסמוך למקום מגוריכם - כאן אנו עונים על הצורך של המהירות.

 

בשלב השני, דעו כי אנו דואגים לסנן מראש בתי עסק שאינם מיומנים מספיק על מנת לתת את שירות הדפוס הטוב ביותר, ומכאן שבתי הדפוס שיגישו לכם הצעות מחיר יוכלו בוודאות להדפיס מוצר יוקרתי. בשלב השלישי, ובעקבות השיטה שלנו להשוואת מחירים, אתם למעשה תקבלו כמה הצעות מבתי דפוס אשר למעשה "מתחרים" עליכם כלקוחות, ולכם נשאר רק לבחור את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר בעבור הדפסת הזמנות לאירועים. התוצר הסופי הוא הזמנות יוקרתיות לאירוע שלכם בזול, ותוך שאתם חוסכים הרבה מאוד זמן וכאבי ראש. 

כעת, בחרו סוג אירוע או צפו במחירון והזמנה

דוגמאות להזמנות לאירועים חינם

על מנת לצפות בדוגמאות יש להיכנס לאחת מן הקטגוריות בתפריט הצדדי, שם תוכלו להתרשם ממגוון סוגים של הזמנות לכל אירוע שרלוונטי אליכם, כמו למשל דוגמאות לחתונה. מעבר לכך, במדורים אלה נמצאים טיפים ועזרים שונים שיוכלו לסייע לכם בטרם תזמינו מוצר ממעצב או מבית דפוס.

 

כל הדוגמאות ניתנות ללא עלות, ואף ניתן להשתמש בהם לצורך השראה. כאשר אנו מחפשים הזמנות לאירועים באינטרנט אנו מקבלים מגוון עצום של בתי דפוס, מה שרק מקשה עלינו לבחור בבית העסק הנכון לביצוע העבודה. בדיוק מסיבה זו אנו כאן לסייע לכם, לסנן מראש את המקומות הפחות מומלצים להדפסה, ולשלוח לכם הצעות מחיר מהמקצוענים בתחום הקרובים למקום מגוריכם. 

הזמנות לאירועים בעיצוב אישי

בתחום ההזמנות לאירועים המבחר אינו מוגבל, וכמעט כמו בכל תחום ישנן אופציות שונות לבחירה ע"י הלקוח. באפשרותכם תהיה לבחור מבין מגוון טמפלטים מוכנים מראש, ובכך עבודת המעצב או בית הדפוס נעשית קלה יותר. כל שנותן לו לעשות הוא להזין את הפרטים הדמוגרפיים של האירוע, ובכך מסתיימת סאגת הדפסת הזמנה לאירוע..
 
מאידך, לקוחות רבים מחפשים אחר הזמנות לחתונה או לאירוע בעיצוב אישי, ובמסגרת פעילות זו הלקוח עובד מול המעצב ומגדיר לו בדיוק כיצד ירצה שההזמנה שלו תיראה, על פי טעמו האישי בלבד. זו איננה השיטה הכי נפוצה ושכיחה בתחום, שכן רוב נותני השירות שולחים מספר דוגמאות שקיימות באמתחתם ועוצבו על ידם, והלקוח למעשה בוחר את מה שהכי מצא חן בעיניו, ומשם נעשות רק התאמות טקסט ושינויים גרפים קלים.
 
יש לקחת בחשבון כי ההבדל בין עיצוב מותאם אישי לבין בחירה מתוך מגון עיצובים מוכנים מתבטא בעיקר במחיר הדפסת ההזמנות לאירועים, על מנת לקרוא עוד בנושא מומלץ לבדוק את מחירון ההזמנות בלחיצה כאן