מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת הזמנה לברית

מזל טוב! אין ספק שהינכם עומדים בפני רגע מרגש - הצטרף לחייכם אוצר קטן, וכעת עומדת בפניכם משימה להרים את טקס הברית ואם זו הפעם הראשונה שלכם אז דעו כי טקס הברית הינו מרגש במיוחד, בו יועבר התינוק אל הבמה שם ימסרו השושבינים את העולל לאביו, וזה ישא את תפילת "שמע ישראל". לאחר מכן יושיב האב את התינוק על ברכיו של הסנדק, ובו בעת מתחיל המוהל את מלאכת הברית. כעת, ורגע לפני שכל זה קורה, אתם זקוקים להזמנה לברית! איך מעצבים, כמה זה עולה ואיפה? לשם כך הוקם פרינטפיקס, אך ראשית, להלן מספר דוגמאות להזמנות לברית ולאחר מכן הסבר על ההזמנה באתר. 

דוגמאות לעיצוב הזמנה לברית להורדה חינם:

אם הנך מחפש אחר נוסח להזמנה לברית לחץ כאן לגלילה מטה.
 

דוגמה לברית מילה מעוצבת חלק אחורי של הזמנה לברית

דוגמה להזמנה לברית - לחץ להורדה
 

לחץ להורדה חינם
דוגמה לעיצוב הזמנה לברית מלל בהזמנה לברית לדוגמה

הזמנה לברית מילה חינם
 

הזמנה לברית מילה להורדה
דוגמאות להזמנות לברית מילה דוגמאות הזמנות לברית מילה להורדה

לחץ להורדת ההזמנה
 

הזמנה לברית חינם להורדה 


באמצעות האתר אנו נחבר לפנייתכם נותני שירות מתאימים להזמנות לברית בזול. איך מתקדמים? בדיוק כך:

1. מתקשרים לפרינטפיקס על מנת להזמין הזמנות לברית.
2. ספרו לנו בכמה הזמנות מדובר, והיכן תרצו שידפיסו אותן (לצורך איסוף והזמנה מבית הדפוס)
3. אנו נעביר את פנייתכם במהירות שיא לבתי דפוס אמינים ומקצועיים באזור שביקשתם!
4. בזמן שאתם נחים, בתי דפוס מקצועיים, אמינים, ובקרבת מקום מגוריכם יחייגו אליכם לפרטים נוספים ולמתן הצעות מחיר.

וזהו! שיחה אחת ותוכלו לבצע השוואת מחירים קלילה, ובכך לבחור את ההצעה הזולה והטובה ביותר מבית דפוס ממש ליד הבית!  באמצעות מערכת השוואת המחירים של פרינטפיקס תידרשו במינימום מאמץ, ותדעו מראש כי בחרתם את הטוב ביותר ובמחיר הנמוך ביותר להדפסת הזמנות לברית מילה של ילדכם.

ברית מילה

הזמנה לברית מילה בזול ובמהירות

אם להיות כנים - כיום אתם כבר אמורים להיות מעט יותר משומשים בכל הנוגע להזמנות מעוצבות לאירועים, שהרי סביר להניח שכבר נישאתם, וייתכן ואף היה טקס חינה, ושבת חתן וכיו"ב. אולם, כל הזמנה והאופי הייחודי לה, וכל אירוע והדברים המאפיינים אותו. יחד עם זאת, בדיוק לצורך הדברים הללו ישנם בעלי מקצוע שזו פרנסתם וזו מלאכתם, ואתם אינכם נדרשים בידע רב בתחום, כמו בפן העיצובי או ברמת הדפוס. מה שכן באחריותכם, ולא משנה כמה פעם כבר יצא לכם להדפיס הזמנות בעבר או להיעזור בבתי דפוס - זה למצוא את המקום שידע לספק לכם את המענה המהיר ביותר, הטוב ביותר, וכמובן לנוכח על ההוצאות הכרוכות בהפקת אירועים מסוג זה, מומלץ שיהיה גם זול. אם כן, בדרך כלל על מנת למצוא נותן שירות כזה אנו נחרוש את האינטרנט, נשאל אנשים לנסיונם הקודם, ונבזבז זמן רב ואף נוסיף לחץ נפשי, כאילו אנו לא גם כך לחוצים מעצם המאורע. על כן, הקמנו את המערכת שלנו לספק בדיוק את המענה הכולל הזה מבלי שתצטרכו לעשות דבר. אתם מספקים לנו נתונים דמוגרפים כלליים, כמו דרך ליצירת קשר עמכם וכמות ההזמנות לברית הנדרשת, מקום מגורים - ואנו בתוך מספר דקות כבר נדאג שיחזרו אליכם בדיוק המקומות שאותם אתם מחפשים. לאחר מכן נותר לכם לבחור רק מי יספק את המוצר במהירות הגבוהה ביותר במחיר הזול ביותר.

דברים שחשוב לקחת בחשבון, ובתי דפוס לרוב לא יחליטו עבורכם:
כאשר מדפיסים הזמנה לברית מילה אתם נדרשים להחליט באשר למלל אשר יופיע שם, וכמו כן גם את גודל ההזמנה ואת סוג ההזמנה. כאשר אנו מדברים במונחים של סוג וסגנון, אנו לא מתכוונים לפן העיצובי כשם שבית הדפוס יספק לכם את המעצב הגרפי להזמנה, או שתוכלו להוריד ממדור זה הזמנה לברית בחינם - אלא שהכוונה לסגנון הנייר. ישנם מספר סוגי נייר פופולרים:
  • נייר כרומו 300 (הנפוץ ביותר)
  • טקסטורה (צבע קרם, לבן, או פנינה)
  • נייר פשוט (לא מומלץ, אך קיים)
עליכם להחליט מבעוד מועד על סוג הנייר על גביו ידפיסו את עיצוב ותוכן ההזמנה, וכל זה על מנת להיות מוכנים ולחסוך זמן. יש גם עלויות לכל החלטה שתקבלו, שכן סוגי הנייר משפיעים על עלות המוצר, על כך מומלץ שתעיינו במחירון עדכני להדפסת הזמנות. דבר נוסף שיש להיות מוכנים איתו מראש הוא פרטים מדוייקים באשר למיקום האירוע, תאריך, וכמובן שעה. כמו כן, מומלץ לדעת מראש כמה הזמנות לברית מילה אתם רוצים להדפיס, אולם אנו ממליצים לשאול את בית הדפוס לגבי שינויים בעלויות לפי כמות, שכן מקומות רבים יציעו מחיר זול יותר בעבור כמות גדולה יותר. דבר אחרון - יש לקבל החלטה בנוגע למעטפות, שכן ניתן להדפיס מעטפות להזמנות לברית דרך בית הדפוס (והן יהיו בדרך כלל יותר מעוצבות), ועל כן גם גודל ההזמנה יהיה חייב להיות כגודל המעטפה, ולרוב מדובר ב-12CM גובה על 18CM רוחב. למרות זאת, דעו כי אינכם מחוייבים לשלם על הדפסת מעטפות מעוצבות, וכי באפשרותכם לבקש מאולם האירועים או גן האירועים מעטפות בחינם לברית ואלו יענו בחיוב, זאת כמובן במידה ואתם חוגגים במקום לאירועים כלשהו. ולסיום, מומלץ שתדעו באיזה נוסח תשתמשו בהזמנה לברית, ואיזה מלל יופיע שם.

המלצה ברמה אישית - שתי ציפורים במכה אחת:
זכרו כי טקס הברית המרגש, בעיקר אם מדובר בזכר ראשון, הוא אירוע ששווה להנציח אותו. אם כבר אתם עוסקים בהזמנות לברית, משקיעים בבית דפוס ובצלם מקצועי, אנו ממליצים למנף את הסיטאוציה ואף להדפיס לוחות שנה אישיים עם תמונות העולל. את המוצר תוכלו לחלק כמתנה באירוע לבני המשפחה או לכלל המוזמנים. אם תדעו לסגור עם בית הדפוס הדפסת הזמנות וגם הדפסת לוח שנה, או כל מוצר אחר עם רובד אישי, סביר להניח כי תצליחו להוזיל את העלויות, וכמובן להינות ממוצר דפוס נוסף אשר ינציח את האירוע גם לאחר שיסתיים. 

נוסח הזמנה לברית - מומלץ!


נוסח ראשון להזמנה לברית מילה
 שמחים ונרגשים להזמינכם להשתתף
בטקס הברית לבננו יונתן
ביום חמישי, א' בכסליו תשע"ה
00.00.0000
ב'אולם אירועים', מקום בארץ 
ההורים המאושרים
אמא                           אבא
 

נוסח להזמנה לברית
 הינכם מוזמנים לחגוג איתנו
במסיבת הברית לבננו גיא
ביום שלישי, ד' בכסליו תשע"ד
00.00.0000
ב'גן אירועים', מקום בארץ 
ההורים הצעירים
אמא                           אבא

נוסח שלישי
 שמחים ונרגשים להזמינכם להשתתף
בחגיגת הברית לבננו איתי
ביום שני, א' בחשוון תשע"ה
00.00.0000
ב'אולם אירועים', מקום בארץ 
מצפים לראותכם!
אמא                           אבא

נוסח רביעי לברית
נתכבד להזמינכם
לאירוע הברית לבננו אורי
ביום רביעי, ד' בכסליו תשע"ה
00.00.0000
ב'מקום אירועים', מקום בארץ 
נשמח לראותכם!
אמא                           אבא