מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הזמנות לבת מצווה

מזל טוב בהגיעך לגיל המצוות! פרינפיקס הינו המקום המרכזי והמתקדם ביותר לכל תחום ההזמנות, ולבת מצווה בפרט. איך זה עובד? פשוט מאוד, באמצעות האתר אתם ניזונים ראשית בכל מה שעליכם לדעת על התחום. בעמוד זה למשל, תוכלו להיחשף לדוגמאות רבות אם ברצונכם לראות כיצד הזמנתכם צריכה להיראות, בנוסף תוכלו לראות נוסחים ומשפטים שממש כדאי לכם להשתמש בהם אם לא נחה עליכם המוזה, וכמובן תוכלו להינות משירות ההזמנות המתקדם ביותר בתחום.  
צרו עמנו קשר כעת ותוכלו להינות מהשירות המתקדם שלנו אשר ניתן בחינם וללא כל התחייבות.
 

מזמינים הזמנות לבת מצווה עם פרינטפיקס!

תמונות ודוגמאות חינם להורדה

אם חיפשתם אחר דוגמה להזמנה נשמח לסייע לכם! להלן מוצגות שתי דוגמאות אותן ניתן להוריד  למחשבכם האישי, ומעבר לכך שאם חפצתם בהזמנות אלו אזי שניתן להשתמש בהן לשימושכם הפרטי בחינם. תוכלו להבחין בהזמנה מודרנית אשר מדמה וואצאפ, ובה רשומים כל פרטי האירוע. הזמנה מסוג זה מאוד פופולרית כיום, ואתם מוזמנים להשתמש בה. מאידך, ניתן לראות סגנון יותר קונבנציונאלי עם תמונה אישית, אותם כמובן אתם יכולים להחליף בחוגגת האמיתית. לחצו על התמונות להגדלה, או בקישור מתחת להורדת קובץ התמונה.
 

הזמנה לבת מצווה וואצאפ דוגמה להזמנה לבת מצווה עם תמונה אישית
 דוגמה להזמנה לבת מצווה חינם


כאמור, בין אם תבחרו לעצב את ההזמנה שלכם בעצמכם ובין אם תתקשרו למוקד ההזמנות שלנו, מגוון האפשרויות לעיצוב כמעט אינו מוגבל. כפי שניתן לראות בדוגמאות מעלה, ישנו סגנון מודרני כמו הוואצאפ, אשר נכנס לאופנה ממש בשנים האחרונות, ולעומת זאת ישנו המראה הקלסי שניתן לראות בצד שמאל. הזמנה בעיצוב אישי ובעלת תמונה אישית (כמו בקובץ להורדה) מוכרת מאוד לכל בעלי המקצוע העוסקים בתחום ויש שיגידו כי היא הפופלרית ביותר, ולרוב אף הזולה ביותר (אלא אם תבחרו בתבנית מוכנה מראש). על כל פנים, אנו ממליצים לכם לבקר במחירון ההזמנות שלנו על מנת לקבל פרופורציה באשר למחירים הממוצעים בשק ההזמנות ובתי הדפוס, אולם יש לקחת בחשבון כי אתם עשויים לקבל ולשמוע על מספרים מעט שונים, וזה בעקבות החומר שממנו מיוצרת ההזמנה, שיטת ההדפסה או פשוט המחירון של בית הדפוס הספציפי שיפנה אליכם. לידיעתכם, רוב ההזמנות מודפסות על נייר כרומו 350 גרם, או על דף מחוספס.

הדפסת הזמנות מיוחדות עם ניסוח מנצח

אחד המוקדים המרכזיים של בתי הדפוס בישראל הינו תחום ההזמנות לאירועים, והזמנות לבת מצווה בפרט. בעבר היה פחות נהוג להרים הפקת בת מצווה מפוארת, אולם ככל שהזמן מתקדם לתוך המאה עשרים ואחת נראה כי התחום משגשג ופורח, וכי אירועים מסוג זה מתקיימים תוך השקעה אדירה של משאבים וכספים, וניתן לומר שהאירועים לא פחות מנוצצים לבנות ה-12 שהגיעו למצוות. בתוך כך, גם תחום ההזמנות התעצם, ומעצבים ובתי דפוס רבים מצאו את עצמם מנסים לאתגר את ההזמנה ולהכין הזמנות מיוחדות ככל שניתן. בד בבד, גם הנוסחים בהזמנות החלו להיות יותר ויותר יצירתיים, על מנת שלא להיכנע לזרם הכללי. אולם, ישנם משפטים ונתונים אשר חייבים להיכלל בהזמנה, כמו למשל שם החוגג, תאריך (עברי ולועזי), שעת ומקום האירוע. להלן מספר נוסחים נפוצים ומקובלים להזמנה לבת מצווה:

 
נוסח נפוץ לבת מצווה
שמחים להזמינכם להשתתף
במסיבת בת המצווה לביתנו היקרה
נויה
שתתקיים ביום רביעי ט”ח באלול תשע”ה
10.09.2022
בשעה 19:30
בגן אירועים כלשהו בכתובת שרשומה כאן
נא אשרו השתתפותכם בטלפון: 0500000000
 
 
נוסח עממי להזמנה
מאיה
חוגגת בת מצווה
נתראה ביום חמישי כ”ז באלול תשע"ח
14.09.2022
בשעה 19:30
בגן אירועים בכתובת הזאת
תבואו, יהיה שמייח
 
נוסח הזמנה לבת מצווה דתית
בס"ד
בהודיה לה’ יתברך
תהיו ברוכים בבואכם
לשמחת בת המצווה של
שירה
שתערך, אי”ה, ביום חמישי ט"ו באלול תשע”ה 10.06.2022
בגן אירועים  בכתובת 
קבלת פנים בשעה 18:00
 

נוסח אמוציונאלי
נרגשים ומאושרים להזמינכם
לחגיגת בת המצווה של ביתנו היקרה
עמית
שתתקיים ביום רביעי כ"ה בחשוון תשע"ג
15.5.2022
בשעה 18:30
בגן אירועים כלשהו בכתובת שרשומה כאן
נא אשרו השתתפותכם בטלפון: 0500000000
 


אנו ממליצים לאמץ את אחד הנוסחים מעלה, ולהוסיף לו משפטים שנונים משלכם, על מנת להוסיף את הפן האישי שלכם אל תוך המלל. כמובן, אין פסול בבחירת אחת מן הדוגמאות המוצגות והינכם מוזמנים להשתמש בהן, אולם על מנת לרענן מעט את השורות, ועל מנת לעשות את ההזמנה אישית, רצוי להוסיף את הסטייל האישי שלכם לתוך כל הסיפור.