מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת הזמנות לחתונה

עומדים לקראת חופה וקידושין? ברכותינו! אנו יודעים היטב כמה זה מורכב ומסובך לארגן את יום חתונתכם, ולכן בנושא אחד לפחות נוכל לסייע לכם. הזמנות לחתונה הם למעשה הסיפתח של כל ארגון האירוע, וכדאי שתשדלו להינות מכך כל עוד אתם עוד טריים ומלאי אנרגיות לכל התהליך של ארגון היום הגדול שלכם.

 

באמצעות המערכת שלנו, תוכלו להדפיס את ההזמנות שחלמתם עליהן, מבלי לבזבז יותר מדיי כסף, ואולי אף חשוב מכך - מבלי לבזבז מהמשאב היקר ביותר שלכם בימים אלה - הזמן. אנו עושים את הכל בשבילכם, באמצעות מספר שלבים פשוטים:

1. אנו נפנה בתי עסק אשר נמצאים בסמוך אליכם.
2. בתי העסק מתמחים בהזמנות קלאסיות ויוקרתיות לחתונה.
3. תקבלו מספר הצעות במקביל, מבלי לזוז מהכיסא.


באמצעות התהליך הפשוט הנ"ל, אתם תחסכו את כל תהליך החיפוש אחר בתי דפוס אשר נמצאים קרוב אליכם, וכמו כן לא תצטרכו לבקש הצעות מחיר - הן כבר יגיעו אליכם. בשלב השני, אתם תוכלו לבצע השוואת מחירים, ובכך להוזיל משמעותית את עלות ההדפסה (פחות משקל להזמנה!), והכל תוך זמן קצר. יש להבין כי בתי הדפוס מבינים כי הם בסוג של "תחרות" עליכם כלקוחות, ומכאן שלא רק תקבלו אומדן נכון לגבי עלויות, אלא שגם תעזרו בקלפי מיקוח. על מנת לקבל הצעות משתלמות וזולות צרו עמנו קשר כעת!
 

דוגמאות להזמנות
דוגמאות וטקסטים להזמנות
 

גדלים וגרפיקה להזמנות לחתונה 2022 - 2023

זוגות צעירים רבים מחפשים אחר ההזמנה המושלמת, ולעיתים מבינים כי הם צריכים גם "להתפשר" על האיכות על מנת להוזיל עלויות. לכן, זוגות רבים נעזרים בחברים מוכשרים על מנת להכין את הגרפיקה בהכנה עצמית, ובקש להיעזר בבית הדפוס רק לשם הדפסה בלבד.

 

בכל הכנות, זה רעיון לא רע בכלל. אולם בטרם תחלו בעיצוב ותכנון, ראו כיצד לעשות זאת בצורה נכונה. חילקנו את השאלות הנפוצות ביותר בנושא, וסידרנו את כל מה שצריך על מנת שתוכלו לצאת לדרך, אז אם אתם מתכננים הזמנות לחתונה בהכנה עצמית, כדאי להתחיל כי הזמן כנגד והמלאכה מרובה! 

מה הם הזמנות לחתונה בגודל סטנדרטי?
כמו כל ההזמנות לאירועים, גודלן תלוי בגודל המעטפה שבה תישלח ההזמנה. הסיבה הפשוטה לכך היא שהיא צריכה להיכנס לתוכה. על כן, גודל המעטפה הנפוץ ביותר הוא 13 ס"מ גובה על 19 ס"מ רוחב, אולם ישנן סוגי מעטפות שונות בעלות מימדים שונים, ולכן חשוב לבדוק באיזה מעטפה תישלח ההזמנה. גודל נפוץ נוסף הוא 14X21. עליכם לעצב את ההזמנה שלכם בגדול מעט קטן יותר מגודל המעטפה, ולכן אם המעטפה בגובה 13 ס"מ, גובה ההזמנה יהיה 12 ס"מ, ואם הרוחב 19 ס"מ, רוחב ההזמנה יהיה 18 ס"מ.

כמות הזמנות לחתונה היא לפי מוזמנים?
למעשה, כאשר שואלים כמה להדפיס התשובה אינה חד משמעית. יש לקחת בחשבון כי המספר עשוי להשתנות, וייתכנו מוזמנים נוספים שיתווספו לקראת השלבים המאוחרים יותר, ועל כן באופן גורף יש להדפיס כמות גדולה יותר מרשימת המוזמנים שלכם. אולם, חשוב לזכור כי אתם מזמינים קבוצות של אנשים, ולרוב לא בודדים. לכן, הזמנה למשפחה נחשב כיחידה אחת/מעטפה אחת. לכן, יש לסדר את רשימת המוזמנים שלכם לפי הזמנות, או "מעטפות", ולאחר שתגיעו למספר מסויים, הוסיפו לו 10% לכמות ההדפסה. 

נוסח ומילים להזמנה, איזה טקסט רושמים?
ובכן, באופן כללי ישנו דפוס מסויים אשר חוזר על עצמו ברוב ההזמנות, ולמעשה ישנים כמה סוגים כאלה. בנוסף, בכל הקשור לטקסט ומילים יש להיות יצירתיים, אולם גיבשנו לכם מספר משפטים להזמנה כאן או צפו בסרטון המצורף.

הזמנות לחתונה מעוצבות במבצע

ברגע שמגיעים לנקודה שבה אנו עומדים מול בית הדפוס לצורך הדפסה או עיצוב והדפסה של ההזמנות, תגלו כי קיימים מבצעים רבים מטעמם והכל בדרך כלל קשור לפונקציה של כמות. עד שנת 2014 הזמנות לחתונה היו יחסית יקרות, אולם ניתן לראות כי בשנים שחלפו להן בתי הדפוס מציעים יותר ויותר מבצעים ובכך הדפסת ההזמנות הפכו זולות משמעותית.

ההבדל בין הדפסת 150 יחידות ולבין 500 יחידות הוא משמעותי, אבל לא בצורה ניכרת. לבית הדפוס יש את האינטרס להדפיס כמה שיותר פעימות, העלות שלו פחתה וזה בעיקר בעקבות התקדמות הטכנולוגיה וקיומו של בית דפוס דיגטלי, אשר פועל בצורה שונה לחלוטין.

 

מכאן, בתי הדפוס מציעים הנחות ומבצעים גדולים על קפיצה בכמויות ההדפסה. להזמנות מעוצבות סגננות רבים, כמו למשל וינטג', מודרניות, ואפילו הזמנות כמו פעם, ומומלץ לצפות בכמה דוגמאות להזמנה בלחיצה על הכתור מעלה על מנת שתוכלו להתרשם בעצמכם.

סוגי הזמנות לחתונה

ישנם המון וריאציות, סגנונות עיצוב וסוגי דפים שניתן להדפיס עליהם הזמנות לחתונה, לא הצלחנו לאסוף את כל הסוגים הקיימים, אך הבולטים והנפוצים נמצאים כאן, אלו הם הסוגים המובילים:

הזמנה לחתונה וינטג (רטרו): עיצוב הזמנה בסגנון מיושן המתאפיין בעיקר בצבעים השונים ובפונט ייחודי, דבר אשר יגרום להזמנה שלכם להיות מיוחדות ושונה מהסטנדרטית (אין הבדל בעלויות מהסטנדרט)

קריקטורה או הזמנה מאוירת? רעיון נהדר ומקורי, בתי דפוס בדרך כלל לא עוסקים בעיצובים מורכבים כמו אלו, לכן תצטרכו להעסיק מעצב חיצוני לפחות בעבור הגרפיקה, את השאר בית הדפוס יעשה בעבורכם.

הדפסת הזמנות יוקרתיות לחתונה: על מנת לגרום להזמנה שלכם להראות יוקרתית יותר רצוי להדפיס אותה על גבי דף מיוחד, כזה בעל טקסטורה שונה כמו נייר פנינה או בצבע זהב ואפילו עם חיתוכי לייזר בסגנון "תחרה", כאן תקבלו מחיר גבוה בהרבה ממחיר השוק.

הדפסת הזמנה נפתחת: במקום לעשות דף בודד המודפס על שני צדדים, יוצרים מעין "ספרון" קטן אשר כולל הדפסה על גבי הדף החיצוני והמידע המקיף והמלא נמצא בתוך ההזמנה עצמה. ישנם המשלבים משפטים מצחיקים בחוץ ובפנים מדברים על ה"תכלס".

הוספת הטבעה להזמנה: תוספת של הטבעה להזמנה יכולה להיות על משפט גנרי (תלוי בבית הדפוס ואיזה דוגמאות  יש לו) או מותאמת אישית כחלק מן העיצוב, להטבעה בהתאמה אישית יש תוספת מחיר.

הזמנה לחתונה שהיא גם סימנייה: רעיון נהדר לאלו אשר רוצים להיזכר לתקופה ארוכה יותר, ניתן להדפיס סימנייה שעליה כלל פרטי ההזמנה. גם שימושי וגם בעל מראה ייחודי ושונה.הזמנות מעוצבות לחתונה

הדפסת הזמנות לחתונה בפחות משקל

רבים מחפשים הדפסת הזמנות לחתונה בשקל, אבל מה יקרה אם נספר לכם שאפשר גם ביותר זול? בשנים האחרונות התחרות בשוק גרמה להוזלה במחירים באופן משמעותי בכל הקשור אל תחום הדפוס, כיום ניתן לומר כי המחיר הסטנדרטי להדפסת הזמנה הוא שקל בודד. אך ישנם בתי דפוס שמוכנים גם לתת לכם בפחות, אז למה כדאי לשים לב? ראשית בדרך כלל התמחור הוא לכמות גדולה, אם יש לכם 100 או 200 הזמנות בלבד.

 

ככל הנראה שפחות משקל לא תקבלו, אבל למעל ל-300 כבר יש על מה לדבר. לאחר מספר בדיקות שערכנו והשוואת מחירים, ניתן לקבל מחיר החל מ-0.8 ש"ח פר יחידה להזמנה בעיצוב קיים מבין המבחר הקיים במינימום של - 300 יחידות, זהו בהחלט המחיר הזול ביותר.

מקיימים אירוע חינה? חסכו עלויות הדפסה

אם אתם מתכננים גם לקיים אירוע חינה למשפחות ולמכרים הקרובים, כדאי לקחת זאת בחשבון בטרם תבצעו הזמנה של הזמנות לחתונה. זכרו, בית הדפוס מעניק מבצעים ככל שעולות הכמויות, פשוט כי משתלם לו יותר עבור כל פעימה של מכונת הדפוס. על כן, הדפיסו הזמנות לחתונה והזמנות לחינה יחדיו, ואף שלחו אותם במעטפה אחת! בכך תחסכו גם הוצאות מול בית הדפוס והמעצב, וגם תחסכו בעלויות המעטפות.

 

טיפ שיחסוך לכם יותר: ניתן לבקש מעטפות מהאולם אותו סגרתם לקיום האירוע, ובכך לא תוציאו אגורה מכסכם בעבור רכישת מעטפות להזמנות.

זה מאוד מקובל לבקש זאת, ואין שום סיבה שהאולם לא יענה לבקשתכם. אחרי הכל זכרו, עצם העובדה שיהיו לכם הזמנות יפות ומעוצבות ולא אומר שאינכם חוטאים למטרה, שימו לב לפרטים הקטנים, ולא רק לקוסמטיקה. אם ישנם חרדים בקרב האורחים, ראוי לרשום בס"ד בתחילת הדף, וכן לשים לב לדקויות במילים, החברה הדתית לצורך העניין פגיעה ורגישה לדברים מסויימים, ועל כן מומלץ גם לראות איזה טקסט מומלץ לרשום בהזמנה לחתונה.