מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת תפריטים לחתונה

הדפסת תפריטים לחתונה עם מיתוג אישי שמסופק על ידי הלקוח או בעיצוב בית הדפוס עבור אירוע החתונה שלכם. ניתן להזמין תפריט דו צדדי בכל גודל וצורה לפי העיצוב שתבחרו.

הדפסת תפריטים לחתונה כחלק ממיתוג האירוע

זוגות רבים מעוניינים לשדרג את אירוע החתונה שלהם באמצעות הוספה של מיתוג ייחודי ואישי לאירוע החתונה. בדרך כלל מיתוג לחתונה כולל בתוכו הדפסה של הזמנות לחתונה לפי עיצוב מוגדר שהכין גרפיקאי או בית דפוס דיגיטלי מקצועי וגם פתקיות תודה או שילוט לעמדות בקבלת הפנים. דרך פורטל פרינטפיקס תוכלו להזמין הדפסת תפריטים לחתונה שלכם במחירים זולים ונוחים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מבתי דפוס באזורכם.

הדפסת תפריטים לחתונה

מה משפיע על העלות של הדפסת תפריט

בין הפרמטרים אשר משפיעים על המחיר שתידרשו לשלם עבור הדפסת תפריט לחתונה, ניתן למצוא את הדברים הבאים:

  • כמות יחידות: כמה עותקים של התפריט אתם צריכים? בדרך כלל יש כמות מינימאלית של 50 יחידות (משתנה מבית דפוס אחד לשני) וככל שהכמות גדולה יותר, ככה המחיר ליחידה בודדת יורד.

  • זמני ייצור ואספקה: במידה ותרצו זמני אספקה מהירים מאוד (יום או יומיים) ייתכן ותהיה עליה במחיר של כמה עשרות ואף מאות שקלים.

  • גודל התפריט: בדרך כלל יש שני גדלים של תפריטי חתונות שנחשבים לסטנדרטים והם 14.8X21 או 21X29.7. רוצים גודל אחר? ייתכן ותחויבו בעלויות נוספות היות ומדובר בגדלים מותאמים אישית.

  • חד צדדי או דו צדדי: אם תרצו להדפיס תפריט על צד אחד בלבד, המחיר יהיה זול יותר בכמה עשרות/מאות שקלים.

  • סוג הנייר הנבחר: אומנם בדרך כלל מדפיסים תפריטים על נייר כרומו אך חשוב להכיר שיש בחירה בין נייר מט לנייר מבריק וגם קיימת האפשרות לבחור נייר נטול עץ. 

מחיר הדפסת תפריט חתונה

במידה ותהיתם כמה עולה להדפיס תפריט לחתונה בבית דפוס מקצועי, כדאי שתדעו שיש מגוון רחב של מחירים וכפי שציינו קודם לכן הם מושפעים ממגוון פרמטרים. בנוסף חשוב לציין שהמחירים שאנו מציגים במחירון המצורף מטה, עשויים להשתנות על סמך שיקולים של בית הדפוס ולכן כדאי לוודא את העלויות בתחילת התהליך. להלן מספר דוגמאות לעלויות השונות:

כמה עולה להדפיס תפריט לחתונה?

הדפסת תפריט לחתונה על צד אחד בגודל 14.8X21 ס"מ

100 יחידות של תפריט, על נייר כרומו מט כולל גרפיקה


150 - 650 ש"ח
מחיר הדפסת תפריט חתונה דו צדדי בגודל 29.7X21 ס"מ

המחיר עבור 500 תפריטים , על נייר כרומו כולל גרפיקה


280 - 550 ש"ח
הדפסה של תפריט לחתונה דו צדדי בגודל 29.7X21 ס"מ

מחיר עבור 1,000 יחידות, נייר נטול עץ כולל עיצוב גרפי


300 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

הדפסת תפריט אישי לחתונה - מה באשר לעיצוב?

רגע לפני שאתם בוחרים בבית דפוס מסוים לצורך הדפסת תפריט אישי לחתונה, חשוב שתחליטו האם תרצו שבית הדפוס יבצע את העיצוב בהתאם להנחיות שלכם או שתרצו להביא עיצוב של תפריט אישי לחתונה בעצמכם. רוב הזוגות בוחרים לעצב בכוחות עצמם או בעזרת גרפיקאי מקצועי חיצוני שאינו קשור לבית הדפוס ולמעשה להשתמש בשירות הדפסה של בית הדפוס בלבד. חשוב לקחת בחשבון שעיצוב על ידי בית הדפוס עשוי כמובן לייקר את המחיר בכמה מאות שקלים ושכמובן שעיצוב תפריט דו צדדי יהיה יקר יותר מתפריט חד צדדי.