מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת כרטיסי ביקור

כיום ידוע לכל כי אמצעי מיתוג ושיווק הינם אבני היסוד לכל בעל עסק, נותן שירות או חברה. ככל שמתקדמת הטכנולוגיה, וככל שתקשורת ההמונים תופסת מקום - חשוב להצטייד בכל הכלים העומדים לרשותנו על מנת לשווק את עצמו בצורה הטובה ביותר מבלי להשקיע אלפי שקלים, אלא לנצל הזדמנויות ולהעביר את הבשורה גם ע"י "פה לאוזן".
 
בדיוק במשבצת הזו אנו נדרשים בכרטיסי ביקור. ייתכן כי השירותים שאתם מעניקים ללקוחות שלכם הינם איכותיים במיוחד, אולם אם לא תציידו את הלקוח שלכם בכרטיס ביקור סביר להניח שתפספסו כמה לקוחות שהיו עשויים להגיע בעקבותיו, וכל הרושם החיובי היה לחינם.
 
כרטיסי ביקור זאפכרטיס ביקור לרואה חשבון

 

כללים וגדלים סטנדרטיים לעיצוב כרטיסי ביקור

במידה וחשבתם לעצב את הכרטיס שלכם לבד, להלן מספר כללים עיצוביים שחשוב מאוד לעמוד בהם בטרם תתחילו במלאכת העיצוב. בנוסף, הכנו עבורכם מספר טיפים לעיצוב כרטיסי ביקור מיוחדים. ראשית כל, גודל סטנדרטי של כרטיס ביקור הינו 5CMX9CM, קריא- חמישה סנטימטרים על תשעה סנטימטרים, כמובן.

 

אולם, מומלץ להוסיף מספר מילימטרים אשר ישמשו כשוליים, על מנת שהחיתוך בבתי הדפוס יעשה בצורה פשוטה לאחר ההדפסה. לכן, פיתחו קובץ גרפי חדש בגדול של 5.3X9.3, הוא יהיה המומלץ ביותר. במידה ואתם מעצבים את כרטיסי הביקור באמצעות פוטושופ, חשוב לפתוח קובץ חדש ברזולוציה של 300DPI (ולא הברירת מחדל שהיא 72).

 
גודל סטנדרטי של כרטיס ביקור

מגוון אפשרויות וסוגים של כרטיסי ביקור

בסרטון הבא תוכלו לקבל מידע אודות הסוגים הנפוצים של כרטיסי הביקור ולהבין מה האופציות העומדות לרשותכם בעת הזמנה והדפסה של כרטיסי ביקור לעסק שלכם.

 

טמפלט כרטיסי ביקור

אם ברצונך לעצב את כרטיס הביקור שלך, אתה מוזמן להוריד מפרינטפיקס טמפלט לכרטיסי ביקור ולהמשיך את המלאכה משם. זכור, לא מומלץ לעצב כרטיסי ביקור בהכנה עצמית אם אינך גרפיקאי, הכרטיס מייצג את העסק שלך ולמעשה הוא הפנים שלך כאשר הוא מתגלגל בין הלקוחות הפוטנציאלים.
 
שנית, רוב בתי הדפוס מספקים גם שירותי הכנת כרטיסי ביקור והדפסה, ולכן מומלץ שקודם כל תבצע השוואת מחירים באמצעות חיוג למוקד שלנו. על כל פנים, במידה ובחרת לעשות זאת בעצמך דע כי השימוש בפוטושופ אינו מטיב עם עיצוב המוצר ועדיף להשתמש בתוכנות אחרות.
 
INDD PSD
לחץ להורדת טמפלט בפורמט INDD חינם לחץ להורדת טמפלט בפורמט PSD חינם

טיפים לכרטיסי ביקור

במידה ובחרת לעשות זאת בעצמך, ולהיעזר בשירותי בית הדפוס להדפסת הכרטיסים בלבד, להלן מספר טיפים:

  1. בסס את עיצוב הכרטיס על מאפייני הלוגו - חשוב מאוד לעבוד בקו אחיד עם המיתוג הקיים של העסק, במידה ואין כזה, דאג לעשות זאת מההתחלה.
     
  2. בסס את עיצוב הכרטיס על גריד הצבעים שלך - השתמש בצבעים חוזרים במיתוג של העסק שלך, תוך שימוש בקוד ההדקסימלי של הצבעים על מנת לקבל דיוק מירבי ואחיד.
     
  3. בחר גופן קל ונוח לקריאה - מומלץ להשתמש בגופני OPEN SANS, או בפונטים הפתוחים בעברית של גוגל, כמו למשל - Rubik, בעת עיצוב הכרטיס. זכור, המוצר הסופי מגיע בסופו של דבר לעיניהם של אנשים שונים, בגילאים שונים - דאג שכל הטקסט יהיה קריא והימנע משימוש בגופנים מצויירים מדיי.
     
  4. תכנון - דאג לתכנן מראש בקפידה את מיקום כל אחד מהפרטים אשר יופיעו וכרטיס, ואל תשכח לכלול את הפרטים הבאים: שם, תפקיד, כתובת, טלפון במשרד, נייד ומייל. פרטים נוספים ניתן להוסיף, אולם אינם בגדר חובה.

מגוון כרטיסי ביקור

סוגי כרטיסי ביקור ודוגמאות

השוואת מחירים והזמנת כרטיסי ביקור בזול

באמצעות הפורטל שלנו אנו נדאג שיפנו אליכם בתי דפוס מקצועיים אשר מתמחים בדיוק בסוג השירות הנדרש לכם. תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר, ובכך להשוות ביניהן ואף לחסוך עד 40% מהעלות הממוצעת של הדפסת כרטיסי ביקור. אנו נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני שלנו ולקבל את הזמנתכם אונליין, לדאוג להעביר את הפנייה לבתי הדפוס שלנו ובכך לספק לכם את הפתרון המושלם. אם ברצונכם לקבל פרספקטיבה כללית אודות מחיר כרטיסי ביקור, אתם מוזמנים לבקר בעמוד המחירון שלנו ולהתרשם מהעלויות הכלליות במשק.