מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

כרטיס ביקור לעורך דין

הבסיס לכניסה לעולם העסקים והפרסום הוא כרטיס הביקור שלך, בפרט אם אתה עו"ד - במקרה זה כרטיסי ביקור הינם בגדר חובה מכמה סיבות פשוטות. ראשית, כללי האתיקה של עורכי הדין אינם מאפשרים להם לפרסם את עצמם בכל דרך שיחפצו בה. על כן, הדרך המהירה לפרסום בקרב עורכי דין היא באמצעות פה לאוזן, או לחילופין באמצעות "מינגלינג", שזה אומר בלועזית התערבבות וקשר שיחה עם אנשים. בכל מקרה שלא יהיה, הדרך שלך להעביר את פרטי ההתקשרות שלך הינה באמצעות כרטיס ביקור. לא דיי בכך שיהיו באמתחתך כרטיסי ביקור, אלא חשוב מאוד שהם יהיה נקיים, עם לוגו משרד עורכי הדין שלך, וחשוב שיהיו מעוצבים וברורים, שהרי אלה הפנים שלך בטרם תתקיים הפגישה הראשונה עם הלקוח הפוטנציאלי. מעבר לכך, חשוב לזכור שבסופו של יום יש להדפסתם גם עלות, ועל כן מומלץ לעיין במחירון כרטיסי ביקור ממוצע לפי הנתונים הכלליים במשק אשר נמצא באתרנו, שהרי אנו נעדיף לקבל את התמורה הגבוהה ביותר למטבע, ובאמצעות השוואת מחירים בין בתי דפוס שונים נוכל לקבל את המוצר בזול באופן יחסי. 

דוגמא לכרטיס ביקור לעורך דין מעוצב עם לוגו

כאמור, לעורכי דין כרטיסי ביקור הינם נדבך חשוב באופן השיווק והפרסום שלהם, שכן כללי האתיקה קובעים כי דרכי פרסום מקובלות אינן קבילות עבור עורכי דין, ועל כן ניתן לומר באופן דיי וודאי כי כרטיס ביקור הוא בין האמצעים היחידים עבור עו"ד להתפרסם. ברור לכולם כי לא די במסירת הכרטיס, אלא שעל העו"ד לבצע את עבודתו נאמנה על מנת שהוא יעבור מפה לאוזן, ולהתבסס באמצעות הישגים משפטיים. בהגיענו למסקנה שלחשיבות כרטיס הביקור ערך עליון עבור עורך דין, פועל יוצא של כך הוא שעלינו לדאוג כי הוא יהיה מרשים במיוחד, מעוצב ובעל לוגו המשרד, משדר רצינות וברוב המקרים גם יוקרה. עלינו לדאוג כי את המוצר המעוצב ידפיס בית דפוס איכותי, על גביי ניר איכותי ואפילו מומלץ להשתמש בחומרים מבריקים או תבליטים שונים שאמנם עלותם גבוהה מכרטיס ביקור רגיל, אך אנו ממליצים בחום לא לרכוש כרטיס ביקור זול ולהתפשר אלא להשקיע כמה שיותר. דרך להוזיל את העלות למרות הכל היא להזמין דרך פרינטפיקס ולבצע השוואת מחירים, בכך תוכלו להגיע לבתי דפוס שונים אשר מספקים את אותו המוצר, ולבחור את הזול מביניהם. 
 
לחצו על הדוגמאות להגדלה
כרטיס ביקור לעורך דין לדוגמאכרטיס ביקור לעורכי דין

כרטיסי ביקור לעורכי דין - דוגמאות והורדה חינם:


כרטיס ביקור עורך דין צד אחוריכרטיס ביקור זהב לעורך דין
כרטיס ביקור שחור לעורך דיןכרטיס ביקור כחול לעורך דין

באפשרותכם להוריד את הדוגמאות לכרטיסי הביקור ולהשתמש בהם באופן חופשי אולם לצרכים פרטיים בלבד ולא לצורך מכירה/מסחר. ניתן להוריד את הכרטיסים באמצעות קליק ימני בעכבר ושמירה. כמו כן, הדוגמאות מוצעות חינם גם עבור קבלת השראה אם הינכם חפצים בכך. במידה ובחרתם שלא להשתמש בדוגמה, חייגו אלינו לקבלת הצעות מחיר עבור עיצוב כרטיס ביקור לעורך דין באמצעות בית דפוס, או גשו למעצב חיצוני על מנת שיבצע את העבודה, ולאחר מכן התקשרו לקבלת פרטים נוספים ושירות מקצועי באמצעות המוקד הטלפוני שלנו, או באמצעות כניסה לעמוד יצירת הקשר של פרינטפיקס. אנו נשמח לקשר אתכם למספר בתי דפוס אשר מתמחים בהדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים ומקוריים.