מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

כרטיס ביקור לחשמלאי

עוסק בענף החשמל או האלקטרוניקה? מעוניינים בעיצוב והדפסת כרטיס ביקור לחשמלאי? השוו מחירים בין בתי הדפוס באזורכם והזמינו מהמקום אשר מספק את ההצעה המשתלמת ביותר.

הדפסת כרטיס ביקור לחשמלאי במחיר זול

מאז ומתמיד, כרטיסי ביקור נחשבו לדרך נהדרת לשווק את העסק ולספק מענה ללקוחות פוטנציאליים. גם בענף החשמל והאלקטרוניקה, נהוג להדפיס כרטיסי ביקור מעוצבים עם פרטיו של החשמלאי, אותם ניתן לחלק ללקוחות קיימים או ללקוחות אשר מתעניינים בשירותיו של החשמלאי. הדפסת כרטיס ביקור לחשמלאי אינה חייבת להיות עסק יקר ובהחלט אפשר לחסוך בצורה משמעותית בעת ביצוע ההזמנה. 

 

דרך פורטל בתי הדפוס של פרינטפיקס, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מבתי דפוס שונים באזורכם, אשר ישמחו לספק לכם הצעה מדויקת בהתאם לכמות העותקים הנדרשת לכם, סוג וגודל הכרטיס והעיצוב הרצוי. ניתן לקבל מענה גם להדפסת כרטיסי ביקור פשוטים וגם לעיצובים יוקרתיים ומיוחדים.

 

הדפסת כרטיס ביקור לחשמלאי

כיצד נקבע המחיר להדפסת כרטיס ביקור לחשמלאי?

מבדיקות שערכנו בקרב בתי דפוס מובילים בכל רחבי הארץ, עולה כי מחיר כרטיס ביקור לחשמלאי נקבע על סמך מספר פרמטרים:

 • שחור לבן / צבעוני: במידה ותרצו שכרטיס הביקור יהיה צבעוני, המחיר יתייקר. חשוב לציין שכיום כמעט כל כרטיסי הביקור צבעוניים וזאת מאחר והפער בעלויות בין שתי האופציות הללו אינו גבוה במיוחד.
   
 • חד צדדי / דו צדדי: הדפסת כרטיס ביקור דו צדדי תספק לכם אפשרויות עיצוב מגוונות יותר. על צד אחד של הכרטיס תוכלו להוסיף את הלוגו של העסק בצורה מרשימה ומעוצבת ובצד השני את שאר הפרטים כגון הטלפון, כתובת המייל וכדומה. עלות כרטיס ביקור דו צדדי גבוהה יותר מאחר ומתבזבזת כמות כפולה של דיו בעת ההדפסה. גם זמן ההדפסה הוא כפול וזה כמובן משפיע על התמחור. 
   
 • כמות עותקים: מספר העותקים שתצטרכו, ישפיע על המחיר שתקבלו לכל ההזמנה. כפי שניתן לראות במחירון כרטיסי הביקור באתר, ככל שהכמות גדולה יותר, כך המחיר פר יחידה בודדת יהיה נמוך יותר. לכן, כדאי לבדוק מול בית הדפוס בנוגע להנחת כמות.
   
 • סוג הנייר ושדרוגים: רוצים נייר איכותי? מעוניינים שכרטיס הביקור יהיה מגנטי? רוצים להוסיף שכבת לימינציה מיוחדת? כל אלו מייקרים את המחיר אך התוצאה שמתקבלת יפה, איכותית ומרשימה הרבה יותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

כרטיסי ביקור לחשמלאים - כמה זה עולה?

הנה מחירון עם דוגמאות לעלויות בעבור הדפסת כרטיסי ביקור לחשמלאים. יש לקחת בחשבון שהמחירים אומנם מתבססים על הצעות אמיתיות אשר התקבלו מבתי דפוס בכל רחבי הארץ (לחצו לרשימת אזורי השירות) אך בסופו של דבר יש לבדוק את המחיר המדויק מול בית הדפוס אשר איתו תדברו בפועל לאחר השארת הפנייה באתר.

מחירון להדפסת כרטיסי ביקור לחשמלאים

כמה עולה להדפיס כרטיס ביוקר חד צדדי?

הדפסת כרטיס ביקור לחשמלאי - 500 עותקים.


100 - 150 ש"ח
עלות להדפסת כרטיס ביקור דו צדד לחשמלאי

מחיר משוער ל-500 עותקים.


150 - 250 ש"ח
מחיר להדפסת כרטיס ביקור מגנטי

המחיר הוא לכמות של 1,000 כרטיסי ביקור מגנטיים.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה נהוג לכתוב בכרטיס ביקור לחשמלאי?

בכרטיס הביקור נרשום את שמו של החשמלאי, את האזורים בהם הוא מספק שירות, את מספר הטלפון שלו וגם את תחומי העיסוק שלו והעבודות המרכזיות שהוא מבצע. נהוג גם לציין את דרגת החשמלאי וזאת מאחר ויש סוגים שונים של דרגות למשל: חשמלאי בודק, מוסמך, חשמלאי עוזר וכדומה.