מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

כרטיסי ביקור לנהגי מוניות

אין נהג מוניות כיום שלא מסתובב עם כרטיס ביקור, לאחר כל נסיעה הוא דואג לתת לנוסע את הכרטיס וזאת על מנת שיזמין אותך בחזור או בפעם הבאה, בעזרת פרינטפיקס אתם, נהגי המוניות יכולים להזמין במהירות כרטיסי ביקור מותאמים לכם ובמחירים פיקס!

השוואת  מחירים מהירה להדפסת כרטיסים

פרינטפיקס הנו פורטל השוואת מחירים בין בתי דפוס, אשר פועל בפריסה כלל ארצית ומאגד תחתיו עשרות בתי דפוס שונים המחולקים בכלל האזורים במדינה, כאשר תשאירו את הפרטים בפרינטפיקס או תחייגו אל המוקד הטלפוני, נציגי הפורטל יענו לכם בשמחה וידאגו לספק לכם עד שלוש פניות חוזרות מבית הדפוס הקרוב אליכם ושאכן מבצע את העבודה הדרושה לכם. כך שתוכלו במהירות לבצע השוואת מחירים בינהם ולחסוך בעלות הדפסת כרטיס הביקור למונית.

 

מונית

מדוע נהג מונית צריך כרטיס ביקור?

כיום כל  נותן שירות מחזיק בכרטיס ביקור, אם אתם נהגי מוניות ככל הנראה שהשימוש בכרטיס הביקור שלכם יהיה באופן יום יומי, בדיוק לקוח סיים הסעה ורוצה לחזור איתכם בעוד מספר שעות? תנו לו את כרטיס הביקור שלכם והוא כבר יתקשר אליכם בחזרה. כמובן שאם נהנה מהשירות או מהמחיר הטוב, השימוש החוזר עשוי להיות גם בעוד כמה חודשים כאשר יצטרך שירות נוסף של מונית ואתם אלו שהוא יזכור ויוכל לתקשר איתכם במהירות, כאשר כלל הפרטים מופיעים בכרטיס.

סוגי כרטיסי ביקור נפוצים אצל נהגי מוניות

בדרך כלל מדובר על כרטיס ביקור פשוט, עם מספר הטלפון, שם הנהג ועוד מעט פרטים כמו האם מבצע הסעות בכל שעות היממה, נסיעות  מיוחדות לנתב"ג ואם יש לו מונית ל-6 או 8 נוסעים גם המידע הזה יהיה על גבי הכרטיס. אלו שרוצים להשקיע קצת יותר ידאגו לעשות כרטיס ביקור מגנטי אשר ניתן להדביק על המקרר.

כמה יעלה להדפיס כרטיס ביקור?

אין שוני בין הדפסת כרטיס ביקור רגיל לזה של נהג מונית, המחירים ממוצעים ונשארים זהים לכל סוג עיסוק, הנה כמה דוגמאות מתוך מחירון כרטיסי הביקור של פורטל פרינטפיקס, למשל  כרטיס ביקור דו צדדי (500 יחידות) יעלה בין 100 - 200 שקלים וכרטיסי ביקור מגנטיים (1,000 יחידות) יתחילו במחיר של 150 שקלים (חד צדדי כמובן).