מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

כרטיסי ביקור באנגלית

כרטיסי ביקור באנגלית הינה תופעה אשר צברה תאוצה רבה בשנים האחרונות. הסבר טוב לכך הוא הגלובליזציה, כיום הרבה יותר פשוט מבעבר לקיים עסקאות חוצי מדינות ויבשות. האינטרנט הוא ללא ספק כלי אשר תרם לכך, אולם לא רק הוא אלא שאנו רואים כי חברות הייטק ישראליות רבות מספקות את שירותיהן בחו"ל, ולעיתים אף מעסיקה עובדים דוברי אנגלית כאן בישראל. אך האם גם בעלי מקצוע שאינם קשורים לעולם ההייטק והדיגיטל צריכים כרטיס ביקור באנגלית? התשובה לכך בהרבה מקרים היא כן. בעולמנו כיום, ובעיקר במדינתנו שהיא לכשעצמה קיבוץ גלויות, אנו נתקלים לא פעם בלקוחות אשר מעדיפים להתנהל בשפה האנגלית, או בשפת האם שלהם. לכן, גם רואי חשבון, עורכי דין ואפילו אינסטלטורים מדפיסים כרטיסי ביקור באנגלית, בצרפתית, ואף ברוסית על מנת להגדיל את קהל היעד שלהם, או פשוט לתת שירות יותר נגיש לאלה הזקוקים לכך. ישנם בעלי מקצוע שאף בחרו להתמקד דווקא בקהל יעד דובר אנגלית או צרפתית למשל, ומכאן שהם חייבים להנגיש את כל אמצעי השיווק והפרסום שלהם לשפות השונות.

דוגמאות של כרטיסים באנגלית

לרוב, אנו נדפיס מצד אחד של הכרטיס בשפה העברית, מצידו השני של הכרטיס בשפה האנגלית, ועל כן עלינו להדפיס כרטיס ביקור דו צדדי. בדוגמאות הבאות מצולם חלקו האחורי של הכרטיס, אשר למעשה מעוצב בדיוק כמו חלקו הקדמי, אלא שהוא כולו מתורגם לאנגלית ובכך אנו יוצרים לעצמנו כרטיס עם שתי שפות, עברית מצד ראשון ואנגלית מצד שני.


דוגמאות לכרטיסי ביקור באנגלית


אם אתם מעוניינים לצפות בדוגמאות נוספות, בקשו מהמעצב הגרפי שלכם או מבית הדפוס דוגמאות לכרטיסים באנגלית ותענו בחיוב. לא חסרות דוגמאות לכל סוגי בעלי המקצוע, החברות או נותני השירות מכל תחום. 
 

הדפסת כרטיסי ביקור באנגלית כולל עיצוב

אז כיצד בעצם ניגשים למלאכת העיצוב? האם ישנו צורך שונה כאשר אנו מעצבים כרטיס ביקור בשפה האנגלית או שעלינו להתייחס לזה בדיוק באותו האופן? שאלות כאלה ואחרות עולות תמיד כאשר אנו ניגשים למשהו שאינו ברור מאליו מבחינתנו, ולכן נעשה קצת סדר. ראשית, ברמת העיקרון אין צורך לעצב את הכרטיס מחדש, או להתייחס למאפיינים מיוחדים כלל. להיפך, במרבית המקרים הצד הכתוב באנגלית יהיה זהה לגמרי לעיצוב הכרטיס מחלקו השני הכתוב בעברית. על כן, למעשה אנו זקוקים לעיצוב אחד של הכרטיס, ותרגומו. כאשר נגיע למעמד ההדפסה בבית הדפוס, נסביר בדיוק כי מצד אחד אנו רוצים את הכרטיס בעברית, ונצרף קובץ גרפי אם בחרנו לעצב אצל גרפיקאי חיצוני שאינו עובד בבית הדפוס, ומצידו השני את הכרטיס באנגלית וגם פה נצרף קובץ באנגלית אם רכשנו עיצוב חיצוני. בית דפוס מקצועי לא אמור ליצור שום בעיה בעת הדפסת כרטיסי הביקור באנגלית, ואנו עתידים לקבל מוצר מושלם.

באשר לעלויות הדפסת כרטיס ביקור באנגלית, כפי שכבר יכולתם להסיק, אין עלויות נוספות. העלות הינה זהה להדפסת כל כרטיס ביקור אחר, אלא שבקרה זה אנו מחויבים בכרטיס דו"צ (דו צדדי). מעבר לכך, כל הפרמטרים הרגילים לקביעת עלות ההדפסה כמקובל. אנו ממליצים לעיין במחירון הדפוס של פרינטפיקס על מנת לקבל פרופורציה נכונה בכל הנוגע למחירים.