מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

כרטיסי ביקור דו צדדי

אין שני לרושם ראשוני, ובעסקים תדמית היא הכל בשלב הראשוני! המידע הראשוני שמתקבל אצלנו עת אנו פונים למשהו חדש הוא הרושם החזותי על אחת כמה וכמה אם מדובר בבית עסק. הרושם הראשוני הוא התדמית של העסק, אחוז גבוה באם נמשיך לעשות עסקים אם פלוני הוא התדמית, (לא מדובר רק עסקים מול עסקים, אלא גם לקוח מול חנות וכיוצ״ב). כמו שהעסק מתייחס אל עצמו, כך התייחסו אליו ולא משנה באיזה באיזה עסק מדובר. כרטיס ביקור דו צדדי משאיר רושם רב על הלקוח, או על העסק שמולך. כל כרטיסי ביקור דו צדדיים ניתן להכיל מספיק אינפורמציה על החברה או בית העסק כדי שיזכרו אתכם. הרי לא תגידו ללקוח או לבית עסק אחר ״חפשו אותנו בפייסבוק״ או משהו בסגנון הזה, כאשר אתם מגישים למישהו כרטיס ביוקר את מזמינים אותו/ה להיכנס אליכם לעולם, הסיכויים שהוא יקבל את ההזמנה שלכם גדלים ואם הוא או היא שוכחים את בית העסק הספציפי, אז הם יזכרו כאשר יביטו בארנק כי שם נח לו הכרטיס.

אז מה זה בעצם כרטיס ביקור דו צדדי?

כרטיס ביוקר דו צדדי זהו מוצר חובה לכל בית עסק כי הוא מראה על הרמה ועל התייחסות של העסק/חנות/עסק אונליין וכו אל עצמם ואל לקוחותיהם. על כרטיסי ביקור דו צדדי ניתן להדפיס משני הצדדיים, ההדפסה נעשית בבית דפוס, וגם אפשרי ששני צדי הכרטיס יהיו זהים ואו שונים זה מזה. בדרך כלל כרטיסי ביקור הם סטנדרטיים, כרטיס ביקור דו צדדי נותן מקום לביטוי עצמי ולעיצוב, מקוריות והתבלטות מעל השאר.

  • גודלו של כרטיס ביקור דו צדדי: זהה לכל כרטיס ביקור, 5X9 ס"מ. משמעות גודל הכרטיס היא עצם אחזקתו, חשוב שיוכל להיכנס לכיס או לארנק. 
  • עיצוב כרטיס דו צדדי: ברוב המקרים מומלץ להזין פרטים דמוגרפים בצידו האחד של הכרטיס, וביניהם: שם העסק, איש הקשר, טלפון, כתובת המשרד, טלפון במשרד ומספר נייד אישי. בצידו האחורי של הכרטיס לרוב שמים דגש על עיצוב אווירה, ובמרכזו לוגו החברה או העסק.
    שירות הניתן בכמה שפות ניתן לשלב באותו אופן - מצד אחד של הכרטיס רושמים בשפה העברית, ובצידו השני אותו העיצוב ואותם הפרטים בשפה אחרת. 

    דוגמאות לכרטיסי ביקור דו צדדי משני הסוגים

כרטיס ביקור דו צדדי לדוגמה

דוגמה לכרטיס ביקור דו צדדי בצרפתית ועברית:

כרטיס דו צדדי בעברית ובצרפתית

מחיר כרטיס ביקור דו צדדי

מחיר כרטיסי ביקור דו צדדי אינו יקר, לדוגמא, מחיר הדפסה של כ-1000 כרטיסים פלוס עיצוב גרפי יכול להיות כ-200 שקלים. שימו לב שהמחיר עלול להשתנות.
בכרטיס דו, יש יותר מקום לאפיין את העסק, אם מדובר בלוגו של החברה או בגריד הצבעים של החברה ע״ שימוש בקוד ההדקסימלי. על מנת לברר מחירים כלליים עברו למחירון כרטיסי ביקור מלא ומפורט, בטרם תזמינו על מנת לקבל פרספקטיבה נכונה. על כל פנים, חשוב להבין כי באמצעות פרינטפיקס תקבלו את השירות והפתרון הטוב ביותר לעזור לעסק שלכם לצמוח - שהרי ישנם הרבה שיטות להגדיל את העסק שלכם, כרטיס שכזה הוא אחד מהם, אתם מקצועניים ויש לכם עסק ברמה גבוהה, אל תשכחו את התדמית, זו הוצאה קטנה בשביל מה שאתם מקבלים תמורה. הדפסת כרטיס ביקור דו צדדי עושים עמנו, פרינטפיקס. אנחנו הפורטל בתי דפוס בארץ ואנו יכולים להציע לכם את כל סוגי ההדפסות לרבות כרטיסים דו צדדיים בין אן מדובר באלימינציה, גימורי כרום, מט, כרטיסים צבעוניים בולטים, כרטיסים עם חריטות וכל סוג העולה על דעתכם. איך עובדים עמנו? פשוט צרו עמנו קשר והסבירו לנו איזה כרטיס אתם רוצים, איזו הדפסה מעניינת אתכם, אז יפנו אליכם עד שלוש בתי דפוס וכך תוכלו להשוות מחירים ולהזמין את הכרטיס המתאים לכם.