מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת מדבקות

באמצעות פורטל פרינטפיקס תוכל לקבל את כל שירותי ההדפסה, והדפסת מדבקות בפרט. כיום, השימוש במדבקות נפוץ מאוד בקרב חברות רבות, אשר חפצות למתג את עצמן בדרכים שונות. מוכח כי מדבקות תורמות רבות למיתוג העסק ולהגברת רמת המודעות - ככל שרואים אותך יותר, אתה שם. כאמור, דרך אחת לשימוש נכון בשיווק עם מדבקות היא באמצעות הדפסת מדבקות לרכבים, יש באמתחתכם רכבי חברה? חשוב שתמגו אותם. שימוש נוסף למדבקות הוא בהדפסתן לצורך מיתוג מוצרי מדף על גבי האריזה - בין אם אתם בית עסק כדוגמת מאפייה אשר מייצרת לחמים ובצקים, ובין אם יש לכם לדוגמה מחסן צעצועים, באמצעות מדבקות תמתגו בקלות ובמהירות את המוצרים שלכם.
 

לצפייה במחירון מדבקות כללי, המשקף את מחירי השוק ומספק אומדן ראוי לעלויות הדפסה לחצו למעבר למחירון מדבקות מעודכן.


להלן שימושים נפוצים בסוגים שונים של מדבקות, וכמו כן גם מידע על סוג ההדפסה הספציפי הנחוץ לכם ואף הזמנת שירות במהירות דרך פרינט פיקס:
 

עבור לסוג המדבקות הדרוש לך

 

בין אם אתם זקוקים להדפסת מדבקות ברמה סיטונאית לצורך מכירה לאנשים פרטיים בבית העסק שלכם, ובין אם אתם חברה הנזקקת לשירותי הדפסת מדבקות לכל צורך מיתוגי באשר הוא, אנחנו המקום בשבילכם. גם למגזר הפרטי נשמח לסייע בכך שנפנה לו בתי דפוס מקצועיים המתמחים בהדפסת מדבקות באזור מגוריו. 

סוגי המדבקות הנפוצות בבתי הדפוס

מחפשים מדבקה מסוג מסוים? הנה פירוט קצר על כל אחת מסוגי המדבקות שניתן להדפיס בבתי דפוס, כמובן שאין כאן את כלל הסוגים, אם תרצו מידע נוסף או להזמין סוג אחר שאינו נמצא כאן, תוכלו ליצור עמנו קשר ונציגי פרינטפיקס ישמחו למצוא לכם את בית הדפוס שמבצע את העבודה המבוקשת.

הדפסת מדבקות בגלילים - רוצים להדפיס כמות גדולה של מדבקות עם לוגו? ניתן להדפיס גלילי מדבקות המיועדים להדבקה למטרת סימון או פרסום על גבי מוצרים, ניתן להזמין במגוון גדלים וצורות.

מדבקות עם לוגו ככרטיס ביקור - רוצים להדפיס כרטיסי ביקור שהם מדבקה למעשה? ניתן לבצע בהם שימוש כפול, גם להנגיש אותם ככרטיס ביקור למבקשים וגם להדביק אותן על מנת ליצור עוד פרסום בעבור העסק, נפוץ בעיקר אצל בעלי מקצוע ונותני שירות שונים.

הדפסת מדבקה הפוכה - מדבקות אלו נועדו בדרך כלל לזכוכיות, וטרינות וחלונות פנים של רכבים, היתרון המרכזי של מדבקה הפוכה הוא האפשרות לכך שהיא תיהיה בפנים ותיהיה עמידה בפני גשם.

מדבקות זוהרות בחושך - ניתן להזמין מדבקה בעיצוב אישי בצבעים הזוהרים בחושך, גימיק מגניב לעסקים הפועלים בעיקר בלילה.

הדפסה על מדבקה צבעונית - רוצים להדפיס כיתוב על גבי מדבקה צבעונית? האפשרות קיימת אצל בתי דפוס מסוימים, פרינטפיקס ידאגו וימצאו לכם את בית הדפוס המתאים אשר מבצע הדפסת מדבקות צבעוניות במגוון צבעים שונים.

כיצד נדע שהמדבקות איכותיות?

כשמדובר במדבקות יש לנקוט במשני זהירות נוספים, כיוון שלאחר הדבקת המדבקה על המוצר / על הרכב / על כל דבר אחר, אנו עלולים למצוא את עצמו בעלייה של בלאי בעקבות מדבקות שאינן איכותיות. ישנן מדבקות אשר עשויות להוריד צבע מהפח (כמו של רכב למשל), ישנן מדבקות העשויות לגרום לחור בשקית בעת נסיון להסרתה (כמו אריזות של מוצרים) והדוגמאות אינן נגמרות כאן.

על כן, חשוב לקחת בחשבון שני דברים מרכזיים: סוג המדבקה, ובית הדפוס המייצר אותה. מדבקה איכותיות לדוגמה היא מדבקת ויניל, מדבקה זו מומלצת לשימוש על כל חומר - פח, זכוכית, קרטון, פלסטיק, וכיו"ב. המדבקה לא תשאיר מאחוריה לרוב סימנים כלשהם, אולם היא מעט יותר יקרה מחומרים יותר סטנדרטיים של מדבקות, ולכן לרוב כאשר נפנה לבית דפוס להדפסת מדבקות הצעת המחיר הראשונית שלו תהיה למדבקות רגילות.

באשר לפרמטר השני, כאן זה כבר נהיה קשה יותר - אולם באמצעותנו המשימה כבר לא באמת מסובכת. אנחנו יודעים לעבוד עם בתי הדפוס המקצועיים ביותר, אשר ממוקמים בכל רחבי הארץ. המשימה שלנו היא לקבל את פנייתכם באמצעות הטלפון או דרך שליחת הטופס באתר, ולחבר ביניכם לבתי הדפוס אשר מתמחים בהדפסת מדבקות.

בשלב הבא, יחזרו אליכם בתי הדפוס בעצמם, במקום שאתם תרדפו אחריהם למתן הצעות מחיר, וכאן נותר לכם לבצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות ולבחור איזה בית דפוס מציע לכם את העסקה הטובה והזולה ביותר מבחינתכם. כל התהליך אף קורה במהירות, וחוסך לכם זמן יקר וכסף.