מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת מדבקות ויניל

מדבקות ויניל  עשויות מחומר מיוחד הנקרא פוליוויניל כלוריד  ובקיצור PVC. הן מגיעות במגוון רחב של צבעים. ניתן לקבל את המדבקות בגימור מבריק או בגימור מט כל זאת כמובן בהתאם לצרכים שלכם. מדבקות ויניל יכולות גם להיות שקופות או בצבע כסף או זהב.

כיצד מדביקים ויניל לזכוכיות או לאמבטיה?

המדבקות מוצמדות לנייר מיוחד המגן על הדבק שלהן. כאשר מסירים את הנייר המגן תוכלו להדביק אותן על מגוון רחב של חומרים. אפשר להדביק אותן על חומרים קשיחים, גמישים, צבעוניים ושקופים. שיטת החיתוך המשוכללת של המדבקות היא פלוטר. חיתוך מדויק ואפקטיבי הנעשה על ידי מחשב באמצעות מנגנון חיתוך משוכלל.

למדבקות ויניל יש שימושים רבים והן יעילות מאוד לצורך פרסום. ניתן להשתמש בהן להדבקה על חלונות ראווה, שילוט באופן כללי וספציפי, כולל שילוט על דלתות זכוכית וניתן להדביק אותן על גבי רכבים, לכן סטיקרים שבדרך כלל מודבקים על גבי רכבים גם הם מויניל, ניתן גם להשתמש במוצר כשבלונה לצביעה. ישנן מדבקות ויניל לאמבטיה בעיצובים מיוחדים ומדבקות ויניל לאריחים.

בין אם אתם צריכים אותן לצורך פרסום או לצורך עיצוב היעילות שלהן היא מרשימה ומגוון הצבעים והצורות מאפשר חופש רב בבחירה המתאימה. אחד היתרונות הגדולים של המדבקות הוא העמידות שלהן בפני נזקי מזג האוויר. הן עמידות בפני פגעי מים או נזקים הנגרמים מהשמש. אם אתם מחפשים פתרונות שאינם מתבלים במהירות עם הזמן זהו פתרון איכותי ויעיל.

מדבקות ויניל לוטרינה

מדבקות ויניל בזול ובאיכות בהזמנה מהירה

בית הדפוס שלנו יכול לספק עבורכם מדבקות ויניל להדפסה בזול. הדפסת מדבקות ויניל אינה חייבת להיות עסק יקר, תוכלו לראות במחירון המדבקות דוגמאות לעלויות השונות. אצלנו האיכות הולכת ביחד עם מחירים נוחים וזולים לצרכן. יש לנו שיטה מיוחדת של עבודה יעילה ומקצועית שמאפשרת לנו להוזיל מחירים. יש לנו סניפים במרכז הארץ ובמקומות נוספים. אם אתם רוצים שירות איכותי ואישי תוך התאמה של המוצר לצרכים שלכם אנחנו בהחלט יכולים להיות הכתובת לכך.

צרו עמנו קשר ואנו נוכל לסייע לכם בקבלת בית דפוס דיגטלי אשר מתמחה בהדפסת מדבקות ויניל, ולא די בכך אלא שתוכלו לקבל מאיתנו מספר הצעות של בעלי מקצוע אמינים ומיומנים ובכך תבצעו השוואת מחירים עד לקבלת העסקה המשתלמת ביותר מצדכם. מעבר לכך, יש לציין כי בכל שאלה שיש לכם אתם תמיד מוזמנים להתקשר ונענה לכם כמובן בהקדם האפשרי. פרינטפיקס הוא פורטל בתי דפוס איכותי ומקצועי עם שירות אישי עבור כל לקוח או לקוחה.