מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת מדבקות לבקבוקים

בעלי ייקב? מייצרים בירה? מחפשים הדפסה של תוויות לבקבוקי אלכוהול? בעזרת פרינטפיקס תמצאו בתי דפוס אשר מדפיסים מדבקות לבקבוקי יין ובקבוקי בירה בעיצוב אישי, הכולל לוגו וכלל הכיתוב הדרוש, השאירו פרטים או חייגו והתחילו לקבל הצעות מחיר (עד 3) כבר עכשיו בעבור הדפסת מדבקות לבקבוקים.

הדפסת מדבקות לבקבוקי יין

מייצרים בקבוקי יין? בין אם אתם יקב בוטיק או גדול, ניתן להזמין הדפסת מדבקות לבקבוקי יין בהתאמה אישית ובעיצוב מותאם בכמויות שונות, מדובר על מדבקות שניתן להדביק על בקבוקי זכוכית בקלות ללא צורך במכונה מיוחדת, כמובן שישנם אפשרויות נוספות כמו הדבקה ישירות על הבקבוקים, אך כאן לא מדובר על בית דפוס אלא על שירות אחר. דרך 'פרינטפיקס' ניתן לקבל הצעות מחיר אך ורק של בתי דפוס אשר מציעים שירותי דפוס שונים ובינהם גם הדפסת מדבקות לבקבוקי יין וסוגי אלכוהול שונים.


הדפסה על בקבוקי יין

מהו מחיר הדפסת מדבקות לבקבוקים?

אין שוני מיוחד בין מדבקה רגילה לזו של בקבוקים מבחינת העלויות, מדובר בדרך כלל על מדבקה עגולה אשר עמידה בפני מים יותר מאחרות, ז"א צריך מדבקה מסוג ויניל, אך לא חובה להשתמש בסוג זה, ניתן להוזיל את העלויות בשימוש במדבקות פשוטות יותר. מחיר הדפסת מדבקות לבקבוקים בעבור 1,000 יחידות ינוע בין 200 - 300 שקלים בלבד, כמובן - ככל שרוכשים כמות גדולה יותר, כך המחיר להדפסה פר מדבקה, יירד.


מחיר ממוצע ל-1,000 יחידות

מחיר ממוצע ל-1,000 יחידות: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

הדפסת תוויות לבקבוקי בירה

בין אם אתם מייצרים בירות לצורך שימוש ביתי או תעשייתי, ניתן להזמין מדבקות לבקבוקי בירה עם תוויות המכילה את שם המותג שלכם וכמובן פרטים נוספים. בדרך כלל כאשר מזמינים מדבקות לבקבוקי בירה משתמשים רק בלוגו, את המידע של מה מכיל הבקבוק וכו' נראה יותר בייצור תעשייתי לכמויות ענקיות, כאן לא משתמשים בבתי דפוס אלא במכונות גדולות במפעלים, השירות שאנו מציעים כאן הוא הדפסה של מדבקות בכמויות קטנות יותר.
 

בקבוקי בירה לפני הדפסה

הדפסת מדבקות לבקבוקי מים, באיזה מידות?

כן, אפשר להדפיס גם תווית או מדבקה בעבור בקבוקי מים, אם אתם רוצים לדעת מהו גודל מדבקה לבקבוק מים, אז הגודל הוא כ-20 ס"מ אורך ורוחב של 3.5 ס"מ (אפשרי גם 4 ס"מ). בעבור בקבוק מים קטן. דרך פרינטפיקס ניתן להזמין הדפסת מדבקות לבקבוקים השונים בכמויות משתנות (לא בודדים). הן בעבור בקבוקי מים, בקבוקי יין וכן, בירה.

באמצעות 'פרינטפיקס' ניתן לחסוך בקלות

אז איך השירות של הפורטל "פרינטפיקס" עובד? אתם משאירים לנו פנייה או מחייגים ישירות אל המוקד, שם תשוחחו עם נציג אשר יאמת את הפרטים על מנת שידע לאיזה בתי דפוס לתת את הפרטים שלכם. לאחר מספר דקות תקבלו עד שלוש פניות מבתי דפוס אשר נמצאים באזורכם ומספקים את השירות שאתם זקוקים לו, כך שתוכלו לשמוע במהירות את המחירים בשוק, לדעת אצל מי הכי משתלם ולבחור מבינהם במי שנראה לכם. כמוכן שתוכלו לבצע השוואה בינהם ולנסות להוזיל את העלות המקורית שקיבלתם. השיטה של פרינטפיקס ניתנת לכל גולש ללא התחייבות או תוספת למחיר.