מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת מדבקות עגולות

רוצה להדפיס מדבקות עגולות בעיצוב אישי? בין אם הן שקופות או צבעוניות, ניתן להזמין דרך פרינטפיקס, הדפסת מדבקות עגולות לעסק ולשימוש פרטי במחירים מוזלים! זאת לאחר ביצוע השוואת מחירים בין שלושה בתי דפוס שונים, יאללה מתחילים.

השוואת מחירים להדפסת מדבקות עגולות

לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס שונים, ייתן לך פרספקטיבה על מחירי השוק ועל החומרים השונים מהן ניתן ליצור מדבקות עגולות. למשל אם תרצו מדבקות עגולות כמיתוג לרכבים, יציעו לכם ויניל או סיליקון. ואם תרצו למיתוג העסק, אולי צבעוני או שקוף הכולל עיצוב של הלוגו על גביו? ישנם המון סוגים. לא נרחיב כעת על כך - אלא נתמקד בהשוואת המחירים והיא פועלת בצורה מאוד פשוטה, הנה: משאירים פרטים או מחייגים אל המוקד של פרינטפיקס ומקבלים בחזרה עד שלוש פניות מבתי דפוס מאזורכם. כעת אספו מכל אחד מהן את הצעות המחיר, השוו בינהם ואנו בטוחים, שתקבלו מספיק מידע להבין מה כדאי לכם לעשות ובאיזה הצעה לבחור.

מהו המחיר להדפסת מדבקות עגולות?

הנה כמה דוגמאות להדפסת מדבקות עגולות, לפי כמות ולפי סוג החומר והקוטר כמובן.

מחירון הדפסת מדבקות עגולות

מדבקה עגולה מחומר ויניל (יכולה להידבק על רכבים)

כמות של 500 יחידות, קוטר של 8 ס"מ.


600 - 750 ש"ח
מחיר מדבקה עגולה צבעונית על נייר

כמות של 200 יחידות, קוטר של 4 ס"מ.


150 - 170 ש"ח
עלות הדפסת מדבקה עגולה שקופה

כמות של 1,000 יחידות, קוטר של 5 ס"מ.


320 - 360 ש"ח
מחיר מדבקות עגולות בעיצוב אישי - נייר פשוט

כמות של 600 יחידות, קוטר של 5 ס"מ.


250 - 280 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

» למחירון המדבקות המלא - לחץ כאן

מדבקות עגולות ממותגות בעיצוב אישי

ניתן להדפיס מדבקות עגולות ממותגות עם לוגו העסק. ניתן גם להזמין בעיצוב אישי לכל מטרה. אם אתם רוצים לתת הנחיות כיצד תרצו שיראו המדבקות שלכם, התנהלו כך מול בתי הדפוס. אם אתם רוצים שייסעו לכם בעיצוב - גם כן, ישנם בתי דפוס המספקים שירותי גרפיקה ובהתאם לדוגמאות והנחיות שתיתנו להם, יצרכו בעבורכם מדבקה עגולה מותאמת אישית. הקהל הגדול להזמנות מסוג זה יהיו בעיקר עסקים אשר רוצים מדבקה עגולה עם לוגו מודפס, על מנת שיוכלו להדביק על מוצרים שלהם, אריזות ואפילו לקטלג בתוך החנות מדפים.

הדפסת מדבקות עגולות

שקופות או צבעוניות, הנה כל הסוגים:

ישנם כמה אפשרויות כאשר מדברים על מדבקות עגולות, הנה הסוגים:

- מדבקה שקופה: עשויה מויניל, ללא רקע. מיועדת להדבקה על זכוכיות בדרך כלל וניתנת גם להדבקה על גבי רכבים. *על מדבקות שקופות לרוב לא יהיה ניתן להדפיס בצבע לבן.

- מדבקה צבעונית: אפשר שהרקע של המדבקה יהיה צבעוני ואפשר שהכיתוב יהיה בצבע שונה.

- מדבקה שחור לבן: לחסכון בעלויות, מדבקות אלו זולות יותר. כמו כל מוצר בדפוס המודפס בצבע שחור - לבן.

- מדבקות נייר עגולות: גם ניתן להדפיס עליהן בצבעים שונים. החסרון שקשה להסיר אותן ומיועדות יותר לשימוש חד פעמי. כמו למשל הדבקה על קרטון או מוצר.

- מדבקות ויניל: יכולות להיות שקופות או מלאות, היתרון הוא שניתן להדביק על גבי קירות ועל גבי זכוכית ולהסיר בבטחה*. הרחבנו על כך כאן.