מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

סטיקרים להדפסה

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

אנחנו רואים את זה על מכוניות, עמודים, על המראה בחדר ואיפה לא בעצם - סטיקרים מאוד פופולרים במדינתנו, ובאופן כללי סטיקר זה אחד ממוצרי הפרסום הטובים ליצירת אחדות בתוך קבוצת אנשים. לדוגמה, כאשר ישנן מחאות חברתיות לדוגמה, מחאות פוליטיות, או אפילו פשוט קבוצת אבות או אמהות אשר חברים וחברות בארגון ספורט מסוים או פנאי, על כולם נראה סטיקר - על החולצה, על הרכב, אפילו על הכניסה לבית. אבל לסטיקרים שימושים נוספים, בכל פתיחת שנת לימודים אקדמים למשל, ניתן לראות קבוצות סטודנטים עם סטיקרים על גבי התיקים שלהם, שקיבלו מארגונים שונים אשר תומכים בסטודנטים. לעיתים אף מטרת הסטיקר לקדם מוצר או אפליקציה, כמו בדוגמה שהמופיעה כאן:סטיקרים

עלויות הדפסת סטיקרים

להדפיס סטיקר זה לא עסק מסובך, אולם ברוב המקרים קחו בחשבון כי אם ברצונכם להדפיס סטיקר, ועל אף שלבתי דפוס שירותי עיצוב ברוב המקרים, עדיף שתעצבו את הסטיקר בנפרד - אצל מעצב גרפי המתמחה בכך. אולם, מומלץ לבדוק עם בית הדפוס עלויות וגדלים מראש, תופתעו לגלות כי לגדלים מסויימים של סטיקרים עלויות שונות לחלוטין מאחרים, ברמת הסנטימטר לפה או לשם. חיתוך כמה סנטימטרים בודדים עשוי להוזיל את רכישת כל הסטיקרים שלכם אצל בתי דפוס מסויימים, ועל המעצב הגרפי לדעת את הגודל הרצוי בטרם יחל במלאכת העיצוב. רוב בתי הדפוס יבקשו את הסטיקרים ברזולוציה של 300DPI, ובקובץ PDF. לסטיקרים ישנם שני סוגים מרכזיים: סטיקר נייר, וסטיקר פוליאסטר. הגודל הקטן להדפסת סטיקר הינו 5X8 או 5X9, אבל באופן כללי - אתם יכולים לקבוע איזה גדול שתרצו למדבקה שלכם.

  • מחיר ממוצע עבור הדפסת 100 יחידות של סטיקרים מנייר בגודל חמש על שמונה: 135 ש"ח (מדבקה 5X8)
  • מחיר ממוצע עבור הדפסת 100 יחידות של סטיקרים מפוליאסטר בגודל חמש על שמונה: 150 ש"ח (מדבקה 5X8)

    על מנת לקבל הצעות מחיר מדויקות יש להתקשר למוקד ההזמנות של פרינטפיקס, שם תקבלו מספר הצעות מחיר מבתי דפוס נבחרים באזור מגוריכם. בתי דפוס נותנים מחירים זולים לפי כמות, משמע שאם תזמינו 1,000 סטיקרים המחיר לא יהיה ברוב המקרים בכפולות חופפות, אלא במחיר זול יותר ומשתלם יותר, רוצים מידע נוסף? בקרו במחירון המדבקות המלא של פרינטפיקס.

​הבדלים בין סטיקרים למדבקות

באופן כללי אין הבדל אמיתי, שכן סטיקרים הם מדבקות. אולם, כאשר מדובר בסטיקר בדרך כלל הייעוד שלו אינו לטווח ארוך, ולכן אנו נעדיף לחסוך עלויות ונשתמש בחומרים הנפוצים להדפסת סטיקרים. ההבדל תמיד בסוג החומר - ישנם חומרים סוגים המתאימים להדבקה על פני שטחים שונים, כמו למשל - פח, זכוכית, בד, מתכת וכן הלאה. הנקודה שחשוב להבהיר היא שאם בכוונתו להדפיס מוצר שישמש אותנו לאורך זמן, מומלץ להדפיס מדבקות עם עיצוב של סטיקר מחומרים טובים יותר כמו ויניל וכיו"ב. אם הייעוד המקורי שלנו הוא כמו כל סטיקר רגיל, ושטח ההדבקה שלנו משתנה (או לא ידוע), מומלץ לחסוך עלויות ולהדפיס בזול כמות גדולה. במידה ונרצה איכות גבוהה יותר, המחיר לא יהיה זול כבדרך כלל, וייתכן ונאלץ להתגמש בסוג העסקה שלנו, כמו למשל להדפיס סטיקר קטן יותר, או להוציא כמות כוללת קטנה יותר מבית הדפוס. 
 

סטיקרים מעוצבים
להזמנות חייגו לפרינטפיקס, ותהנו ממגוון הצעות מחיר אשר יינתנו לכם תוך זמן קצר מבתי דפוס באזור מגוריכם. לאחר שתקבלו לידכם את ההצעות, תוכלו להשוות ביניהן ובכך לחסוך עלויות ולבחור את בית הדפוס המשתלם ביותר עבורכם.