מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

מחירון מדבקות כללי

מחירון הדפסת מדבקות

מעוניינים להדפיס מדבקות? כדאי שתכירו תחילה את המחירים והעלויות. הנה מחירון שמטרתו היא לעזור לכם לקבל החלטה נכונה ולדעת האם המחיר שהתקבל הוא מחיר הוגן:

מחירון הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות נייר צבעוניות בגודל 5X5

המחיר עבור 1,000 יחידות ללא עיצוב


100 - 300 ש"ח
הדפסת מדבקות נייר צבעוניות גדולות 5X9

המחיר עבור 1,000 מדבקות ללא עיצוב גרפי


200 - 350 ש"ח
הדפסת מדבקות צבעוניות מחומר איכותי יותר (PVC, פוליאסטר, ויניל) בגודל 5X5

מחיר עבור 1,000 יחידות


250 - 550 ש"ח
הדפסת מדבקות צבעוניות גדולות 5X9 מחומר איכותי יותר (PVS, פוליאסטר, ויניל)

מחיר עבור 1,000 מדבקות


300 - 580 ש"ח
מדבקות קיר

מחיר לפי מטר רבוע


50 ש"ח
מדבקה לרכב - לוגו צידי קטן (גודל משתנה, לרוב 9X5)

מחיר עבור מדבקת סטיקר בודדת.


20 ש"ח
לוגו גדול על כל החלון האחורי

מדבקה לרכב על החלון האחורי


150 - 350 ש"ח
עלות הדפסת 500 מדבקות עגולות

הדפסת מדבקות עגולות עשויות ויניל.


600 - 750 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כמה עולה להדפיס מדבקות?

כפי שניתן לראות במחירון מעלה, הפרמטרים לקביעת מחיר המדבקה מתבסס בעיקר על גודל וסוג החומר. ככל שהמדבקה תהיה עשויה מחומר איכותי יותר, כמו למשל מדבקות ויניל, כך גם יעלה המחיר. בנוסף, גודל המדבקה גם הוא קובע את עלות ההדפסה הכוללת - ככל שצורך יהיה למדבקה גדולה יותר, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר. אבל לדעת את שני הפרמטרים האלה זה לא מספיק, שהרי אנו רוצים לבצע את ההדפסה במחיר הטוב ביותר שניתן, ועל כן חשוב להמשיך לקרוא על מנת להבין כיצד באמת אפשר להוריד את המחיר.

חוסכים במחיר המדבקות

על מנת לחסוך באמת בעלויות הדפסה, אנו ממליצים ראשית כל לתת לבית הדפוס להפרות אתכם במידע. הכוונה לכך שעל כמות הדפסה מסויימת לבית הדפוס קל יותר להתנהל, ולכן שאלו אותו על שינויים במחירים לפי כמויות הדפסה. ייתכן כי אם תדפיסו 20 מדבקות פחות, או 100 יותר, המחיר יהיה משתלם הרבה יותר. שנית, שאלו לגבי גודל המדבקה - גם במקרה זה לבית הדפוס יש סדר עדיפויות, אל תמציאו בעצמכם את הגודל למדבקה, שכן לבית הדפוס ישנם גדלים סטנדרטיים שלעיתים קל לו יותר להדפיס, והוא עשוי להוזיל במחיר במקרים שכאלה. שאלו על גודל המדבקות והוזלה בעלויות, וכן על הוזלה לפי כמות. הטיפ השלישי והחשוב מכל - בצעו השוואת מחירים, עם פרינטפיקס זה פשוט וקל, מתקשרים למוקד שלנו או משאירים הודעה, ובתוך זמן קצרצר תקבלו עד שלוש הצעות מחיר משתלמות מבית דפוס ליד הבית, המתמחים בדרישת השירות שלכם. לאחר שתקבלו מספר הצעות, ארסנל הכלים שלכם יהיה מלא ותוכלו לגשת למשא ומתן בקלות, או אף פשוט לבחור בהצעה המשתלמת ביותר.