מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

מחירון פליירים מומלץ

מחירון הדפסת פליירים - כמה זה צפוי לעלות?

מתכננים להדפיס פליירים בקרוב? לא בטוחים כמה צפויה לעלות העבודה? הנה מחירון קצר שיעזור לכם להבין מה המחירים להדפסה של סוגי הפליירים השונים:

מחירון הדפסת פליירים

פליירים צבעוניים גדולים (A4) - צד אחד

1,000 יחידות, כולל שירות גרפי על נייר כרומו איכותי.


500 - 650 ש"ח
פליירים צבעוניים גדולים (A4) - דו צדדי

המחיר עבור 1,000 יחידות פלייר + גרפיקה על נייר כרומו איכותי.


500 - 1,000 ש"ח
פליירים בגודל סטנדרטי (A5) - צד יחיד

1,000 פליירים + גרפיקה על ניר איכותי מסוג כרומו.


300 - 550 ש"ח
פליירים בגודל סטנדרטי (A5) - דו צדדי

1,000 פליירים  כולל גרפיקה על נייר כרומו 135 גרם.


320 - 650 ש"ח
פליירים קטנים בגודל A6 - צד אחד

1,000 יחידות + גרפיקה על גבי נייר כרומו 135 גרם.


220 - 400 ש"ח
פליירים קטנים בגודל A6 - דו צדדי

1,000 פליירים כולל גרפיקה.


250 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

 

כפי שניתן לראות, מחירון דפוס פליירים זה מספק את תמצית שירותי הפלייר הנפוצים. ישנם גדלים נוספים, אולם באמצעות מחירון זה תקבלו פרספקטיבה נכונה באשר להצעות המחיר אשר תקבלו מבעלי מקצוע שונים שתפנו אליהם. נוסף על כן, כפי שניתן לראות מצוין כי המחיר כולל עיצוב הפלייר, אולם לרוב מדובר בשירות שבתי הדפוס לא תמיד יודעים לספק, ובמצב כזה הם מוציאים את העיצוב לבית דיגיטל כלשהו אשר מייקר משמעותית את הדפסת הפלייר. מיותר לציין כי אם יש לכם ידע בתוכנות לעיצוב גרפי או שהינכם עובדים עם מעצבים (רוב מחלקות הרכש של חברות או אלה האמונים על שיווק העסק עובדים עם מעצבים) מוטב שתכינו את העיצוב אצלכם ורק תשלחו אותו להדפסה, כך גם רוב בתי העסקים עובדים.

בתי דפוס אשר יספקו לכם גם את המענה הגרפי לרוב ישלפו תבנית מתוך הערכות המוכנות שלהם, ויכניסו את הטקסט שתבקשו להטמיע על גבי הפלייר על כל אחד מצדדיו. ברוב המקרים, העלות תהיה מעט זולה יותר ללא גרפיקה מוכנה (באופן לא משמעותי כלל) ועליכם יהיה לספק את כל קבצי הגרפיקה, בדרך כלל בפורמט PDF, ישירות לבתי הדפוס והם ידאגו להדפסת הפליירים על גבי נייר כרומו במרבית המקרים עם העיצוב שלכם. 

להזמנות פליירים וקבלת עד שלוש הצעות מבתי דפוס לחצו כאן.
למידע נוסף וצפייה בדוגמאות לחצו כאן

כיצד נקבע מחיר הפלייר?

ובכן, כפי שניתן לראות במחירון מעלה, עלות הפלייר נקבעת, בדומה לשאר מוצרי הדפוס, בעיקר על בסיס רמת ההדפסה והעיצוב. הפרמטרים הקבועים אשר משפיעים על עלות ההדפסה היא כמובן כמות החומר (או עבור הלקוח - גודל הפלייר), צבעוניות הפלייר, והחומר ממנו הוא עשוי. זה אך טבעי שבית דפוס יגבה מחיר גבוה יותר בעבור פליירים המודפסים על נייר איכותי יותר, או כאשר הוא צריך להדפיס פליירים גדולים יותר (עלות גדלה - יותר חומר גלם). אבל ישנו משתנה נוסף אשר משפיע על המחיר, והוא בדרך כלל אינו ברמת בית הדפוס, והוא כמובן - עיצוב.

מבחינת בית הדפוס אין שום מניעה שאתם תגיעו עם עיצוב משלכם לפלייר, וזה ידפיס לכם את העיצוב במדוייק בגודל ובצורה שתרצו עד לרמת פלייר מושלם. אלא שמבחינתכם מדובר בעלות נוספת. אלא אם יש לכם את הידע הגרפי לעצב את הפלייר בעצמכם, אזי שתזדקקו למעצב חיצוני - וזה יגבה תשלום עבור העבודה. מצד שני, רוב בתי הדפוס מספקים שירותי עיצוב בעצמם, ולרוב במחיר נמוך בהרבה ממחיר שיגבה מעצב חיצוני, ועל כן - שווה לנסות לפנות קודם כל לבית הדפוס לקבלת הצעת מחיר. יתרון נוסף הוא שכל העבודה על כלל מרכיביה תשאר במסגרת בית הדפוס, מה שיתרום לרצף העבודה וישאיר הכל בין כותלי אותם בעלי מקצוע, סביר אף שתחסכו בזמן באופן הזה.