מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

דוגמאות לפליירים

לקוחות רבים ובעלי עסקים אשר הגיעו למסקנה שעל מנת לפרסם את העסק שלהם טוב יותר עליהם להדפיס פליירים איכותיים, מחפשים דוגמאות לכיצד הפלייר שלהם צריך להיראות. מדור זה מיועד במיוחד עבורכם, בעלי עסקים ומעצבים ובו נציג דוגמאות רבות ומגוונות. לא די בכך, אלא שדאגנו גם לתת לכם טיפים וכללים עיצוביים לפליירים. אם נושא ספציפי רלוונטי אליכם, ריכזנו כאן שלושה נושאים לבחירה, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הקטגוריה המתאימה לכם. 

לחץ לצפייה בפליירים הרצויים

פליירים לקוסמטיקאיות
קוסמטיקאית
פליירים למסיבות
מסיבות
פליירים לגני ילדים
גני ילדים
  פליירים למספרות
מספרות
 

דוגמאות נוספות לפרסום תחומים שונים

ראשית, גם אם אתם מחפשים דוגמה אחרת לפלייר, אנו בכל זאת ממליצים לכם להיכנס לאחת מן הקטגוריות המופיעות מעלה, על מנת לקבל פרספקטיבה לגבי איך זה צריך להיראות. שנית, ייתכן מאוד והנושא הפרסום יהיה דומה לשלכם, ומכאן שתוכלו לקבל השראה ממשית ודוגמה טובה לכיצד עליכם להכין את הפליירים שלכם.

על כל פנים, יש לקחת בחשבון כי בתי דפוס רבים מתמחים לא רק בהדפסה אלא גם בעיצוב פליירים וכן, פתרונות דפוס מקיפים נוספים לעסק כמו כרטיסי ביקור, הדפסה של פוסטרים וכרזות, ברושורים ועוד! לאותם בתי דפוס יש דוגמאות מאוד ספציפיות אשר יתאימו בדיוק לצרכים שלכם, ולכן צרו קשר עם פרינטפיקס כעת ואנו נשמח להעביר אתכם לבית עסק המתאים בדיוק למאפייני הצרכים שלכם, למקום מגוריכם, ואפילו לתקציב שלכם! חייגו כעת או השאירו הודעה ונחזור אליכם תוך זמן קצר. כאן מתחת ישנן דוגמאות נוספות לתחומים ונושאים שונים אשר עשויים לעניין אתכם. 
 

פלייר למסיבת סטודנטים דוגמה לפלייר להפעלת ילדים דוגמה לפרקטים