מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת ברושורים

מחפש ברושור בעיצוב מיוחד לעסק? רוצה להזמין הדפסת ברושורים במחירים אטרקטיביים במיוחד? נסה את פורטל 'פרינטפיקס' כאן ניתן להזמין ברושורים מעוצבים לעסקים ולקבל עד שלוש הצעות של בתי דפוס באזורך!

מה זה ברושור ולמה צריך אותו?

ברושור הוא בעצם סוג של עלון, המציג את פעילויות העסק, מידע על כנס מסוים ונמצא כאלמנט שיווקי ולמטרת העברת מידע כאחד המוצלחים, הוא מוצר דפוס לכל דבר ובעצם השוני בינו ולבין פלייר שברושור עשוי מנייר איכותי יותר והוא מקופל לחצי או לשלוש. ברושור עשוי בדרך כלל מנייר A5 ויש קטנים יותר שעשוים מA4, ניתן להוסיף להם לימינציה או לרכוש דף עבה יותר על מנת לקבל ברושור יוקרתי ואיכותי יותר.

דגשים לעיצוב ברושור שיווקי לעסק

אם אתם מזמינים הדפסת ברושורים למטרת שיווק העסק ולא למטרת העברת מידע, ישנם כמה דגשים שחשוב שתדעו טרם תזמינו עיצוב, ראשית אם מדובר על מוצר חדש מומלץ לציין מבצעים ומחירים בחלקו החיצוני של הברושור (כל עוד המחיר באמת אטרקטיבי), מידע טכני ומידע כללי מומלץ להכניס אל החלק הפנימי של הברושור ואת יתרונות המוצר מומלץ בגב הברושור, כך שלפני שפותחים את הברושור עצמו כבר יודעים מהו המחיר האטרקטיבי של המוצר שלכם ואת היתרונות, אם זה באמת מעניין את הלקוח - הוא יפתח את הברושור ויקבל מידע מעמיק ומפורט יותר בתוכו. כמו כן, בתוך הברושור עצמו מומלץ לציין את פרטי ההתקשרות של הלקוח מול העסק ותנאי העסקה.


ברושור בפנים

ברושור מבחוץ

מהו המחיר להדפסת ברושורים?

מחירי הברושורים משתנים על פי כמה פרמטרים, ראשית גודל הברושור, לאחר מכן סוג הנייר ממנו הוא עשוי, האם הוא עם ציפוי או ללא, הכמות המבוקשת על ידי הלקוח ומעבר לכך כמות הקיפולים הנדשת, ישנם ברושורים המתקפלים ל-3 ויש כאלה ל-2, ככל שיש יותר כקיפולים כל המחיר גם עולה. מחיר הדפסת ברושור פשוט מתחיל ב1.5 ש"ח ליחידה ואילו הדפסת ברושורים מיוחדים ומעוצבים יכולים להגיע גם ל-4 ש"ח ליחידה. פנו את פרינטפיקס וקבלו עד שלוש הצעות  מחיר, מחפשים פתרון זול יותר? ראו מחירון פליירים באתרנו.

ברושורים מעוצבים לעסקים דרך פרינטפיקס

בפורטל 'פרינטפיקס' מקבלים עד שלוש הצעות מחיר של בתי דפוס שונים הנמצאים באזורך ואכן מספקים את השירות הדרוש לך, במקרה הזה הדפסת ברושורים. האפשרות לקבל כמה הצעות תאפשר לכם לבצע השוואה בין בתי הדפוס ולחסוך באופן משמעותי בעלויות ההדפסה, נסו את השירות - הוא בחינם.