מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

פרסום בתי דפוס

מעוניינים לקבל פניות מלקוחות אשר מחפשים שירותי דפוס באזורכם? צרו איתנו קשר כעת ותוכלו לקבל מידע על פרסום ושיווק בית הדפוס שלכם.

פרסום בתי דפוס לפי אזור בארץ

אם יש לכם בית דפוס וברצונכם לקבל פניות נוספות מלקוחות חדשים אשר מחפשים שירות של דפוס דיגיטלי, אנו נשמח לסייע לכם בנושא ולדאוג לכך שתקבלו לידים - פניות רלוונטיות בנוגע לשירות ספציפי. את הלידים תוכלו לקבל באמצעות אפליקציה, הודעת SMS או הודעת וואטסאפ.

 

שיווק בתי דפוס

איזה לידים אפשר לקבל?

כל ליד, מכיל למעשה את שמו של הלקוח שמתעניין ואת מספר הטלפון שלו. בנוסף, בכל ליד יש מידע אודות השירות המבוקש וכאשר מדובר על שירותי דפוס, הלקוח יציין בדרך כלל מה בדיוק הוא מעוניין להדפיס (מדבקות, פליירים, הזמנות וכו') וגם את מספר העותקים, הגודל, סוג הדף שעליו הוא מעוניין להדפיס וכדומה.

להלן פירוט נרחב של השירותים הנפוצים ביותר בתחום של בתי דפוס:

  • הדפסת כרטיסי ביקור.
  • הדפסה של הזמנות לאירועים וחתונות.
  • הדפסת מעטפות, ניירות מכתבים ופנקסים.
  • הדפסה של מדבקות בכול גודל וצורה.
  • שירות להדפסת פליירים שחור לבן או בצבע.
  • ועוד...

פרסום ושיווק בית דפוס לפי אזור

מאחר ואנחנו יודעים בדיוק מהיכן מגיעה הפנייה, תוכלו לקבל אך ורק פניות אשר רלוונטיות לכם מבחינת אזור המגורים. כלומר, אם מישהו מחפש בית דפוס באזור רעננה ובית הדפוס שלכם נמצא בכלל בחיפה, לא תקבל את הפנייה הזאת אלא רק פניות לפי מה שהגדרתם בתחילת ההתקשרות באשר לאזורים הרצויים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

פרסום ממוקד לקהל חם שמחפש את השירות

היתרון בפרסום דרך הפורטל שלנו הוא שהלקוחות אשר מגיעים אליו ומשאירים פנייה הם למעשה לקוחות "חמים" אשר מחפשים כעת את השירות וגם יודעים בדרך כלל מה בדיוק הם רוצים. חשוב לציין כי התשלום הוא רק עבור לידים שמתקבלים ולמעשה משלמים פר פנייה ולא בתשלום כולל.