מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

שירותי דפוס דיגיטליים נוספים

מלבד שירותי הדפוס הנפוצים ביותר, ישנם צרכים נוספים אשר בתי דפוס ישמחו לתת מענה עבורם. באמצעות פרינטפיקס תוכלו לקבל כל שירות דפוס בכל רחבי הארץ, וזאת באמצעות המערכת המתוחכמת שלנו להשוואת מחירים ואספקת שירות מיידי. אנו עובדים עם בתי דפוס אמינים, מקצועיים, ובעלי תודעת שירות גבוהה בלבד ובכל רחבי הארץ. לאחר שתפנו אלינו, אנו נדאג להבין את הצורך שלכם, בין אם מדובר בשירות דפוס נפוץ כמו כרטיסי ביקור, ובין אם מדובר בשירותים פחות פופלרים כפי שתוכלו לראות במדור זה. לאחר קבלת מידע מספק מכם, אנו נקשר את פנייתכם לבתי דפוס אשר יחזרו אליכם למתן הצעת מחיר משתלמת, ובסביבת מקום מגוריכם או בסביבת מקום עבודתכם. לאחר קבלת ההצעות, תוכלו לבחור בשירות הדפוס הדיגטלי המשתלם ביותר עבורכם לנוכח הצעות המחיר השונות. או בטרם לכך, באפשרותכם לקרוא באתר על כל שירות דפוס, לעיין במחירונים ולשאול שאלות על מנת לקבל אומדן טוב באשר למה וכמה אתם צריכים להזמין, ובאשר לעלויות המשתנות. 

הזמנת מגוון שירותי דפוס נוספים

שירותי הדפוס הפחות פופלרים אשר ניתן לקרוא אודותם ואף לקבלת הצעות מחיר עבורם, מונים מספר ורטיקלים. הבולטים הם הדפסת פוסטרים, הדפסת לוחות שנה, ומגנטים לעסקים.
 

עבור לשירות הדפוס הנחוץ לך

לא מצאת את שירות הדפוס הנחוץ לך באתר? אל דאגה! חייג למוקד הטלפוני של פרינטפיקס ונשמח לסייע. קיימים שירותי דפוס נוספים אשר מוצעים באמצעות פורטל פרינטפיקס ועל ידי בתי הדפוס המתקדמים שאנו עובדים איתם, אולם לא כל השירותים מוצגים באופן מלא. חייג אלינו כעת או השאר לנו הודעה ונשמח לסייע בכל שירות דפוס באשר הוא.