מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת גלויות

רוצים להדפיס גלויות בעיצוב אישי? בעזרת פורטל 'פרינטפיקס' אתם יכולים לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס אשר מדפיסים גלויות בזול ולקבל מחיר נמוך ומשתלם על פי כמויות שונות, ניתן להזמין הדפסה על צד אחד או דו צדדי בעלות משתלמת, פנו אל פרינטפיקס כעת והתחילו לקבל הצעות מחיר!

להדפיס גלויות בזול? בצעו השוואת מחירים!

היתרון של פרינטפיקס על פני האחרים הוא הצעות המחיר והשוואת המחירים המהירה שאתם יכולים לבצע, כמו בכל תחום, גם בדפוס כאשר תבצעו השוואת מחירים עם לפחות שלושה בתי דפוס שונים, אתם תוכלו להוזיל את העלות שלכם באופן משמעותי, הפורטל יספק לכם עד שלוש הצעות של בתי דפוס מאזורכם, מה שיאפשר לכם לבצע במהירות השוואת מחירים ובכך לקבל מחיר זול יותר מההצעה הראשונה שקיבלתם! אז רוצים להזמין גלויות בזול? פנו אל פרינטפיקס והתחילו להשוות כבר עכשיו.

מהו המחיר להדפסת גלויות?

בדומה לשאר השירותים בעולם הדפוס, כמויות מסייעות להוזיל את המחיר פר יחידה, כמו כן, סוג הנייר והאם מדובר בהדפסה חד או דו צדדית, לפניכם מחירון ממוצע להדפסת גלויות:

מחירון הדפסת גלויות

מחיר הדפסת גלויות צד אחד בגודל 10 על 15

מחיר עבור הדפסת 300 יחידות.


220 - 260 ש"ח
כמה עולה להדפיס גלויה בגודל 10 על 15 - דו צדדי

הדפסת כמות של 1,000 יחידות.


490 - 550 ש"ח
מחיר הדפסת גלויה בעיצוב אישי 10X15 - דו צדדי

הדפסה של 10,000 יחידות.


1,200 - 1,400 ש"ח
מחיר הדפסת גלויות גדולות בגודל 10X20 - שני צדדים

הדפסה של 2,000 יחידות.


1,150 - 1,300 ש"ח
תוספת לימנציה לגלויות

עבור 1,000 יחידות


100 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

עיצוב אישי? תמונה? הקדשה?

גלויות יכולות לשמש אותנו כפתרונות רבים, החל מתמונה של הנולד החדש כהזמנה לברית, או הזמנה מיוחדת לאירוע ואפילו כהקדשה מקורית בחג מסוימים (כרטיס ברכה), כמו כן - נראה את הגלויות גם במגזר העסקי והן יכולות לשמש כאפקט שיווקי לחברות ועסקים אשר רוצות לברך את העובדים או הלקוחות שלהם. ניתן להזמין דרך פרינטפיקס כל סוג של גלויה החל מעיצוב אישי ועד להדפסה צבעונית של תמונה, בנוסף ניתן להוסיף עיצוב גרפי מבית הדפוס בתוספת תשלום או לשלוח גרפיקה מוכנה בהתאם לדרישות הדפוס המקובלות.

 
הדפסת גלויות

הדפסה דו צדדית על גלויה

התוספת של הדפסה דו צדדית לעומת חד צדדית זניחה מבחינת עלויות, היא מייקרת את עלות הדפוס ב-15 עד 20% בלבד וללא ספק משתלמת, אם יש לכם את האפשרות להוסיף עוד מעט ולקבל תוצר הרבה יותר טוב, אנו היינו ממליצים לכם לעשות זאת, ניתן בצד אחד לשלב תמונה ובצד השני הקדשה או את לוגו החברה. כמובן שהכל תלוי בשימוש של הגלויה עצמה.

ב'פרינטפיקס' יעזרו לך למצוא בית דפוס קרוב

הפורטל שלנו פועל עם בתי דפוס בכל אזורי הארץ, ניתן להשאיר פרטים הכולל את אזור המגורים שלכם ולקבל פניות בהתאם מבתי דפוס קרובים אליכם, האזורים הנפוצים ביותר בהם ניתן לראות כי מזמינים גלויות הם ירושלים, תל אביב, חיפה, באר שבע, פתח תקווה ואשקלון.