מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת כרטיסים

צריך להדפיס כרטיסי כניסה? כרטיסי הגרלה? מתנה או מועדון? בעזרת פרינטפיקס תוכל להזמין הדפסת כרטיסים להופעות, מסיבות, מופעים, הגרלות ועד כרטיסי ברכה ומועדון. כל הסוגים מודפסים על כרטיסי נייר, פלסטיק או קרטון בהתאמה לתקציבך ועל פי איפיון הבקשה, ניתן לקבל שירות בכל אזורי המדינה ולבצע השוואת מחירים עם שלושה בתי דפוס שונים.

הדפסת כרטיסי כניסה למסיבות

מארגנים מסיבה? מכירה מוקדמת של כרטיסים היא דבר ידוע ונפוץ מאוד, אך לא ניתן פשוט להדפיס כרטיס פשוט ללא סימן מיוחד או מספר סידורי וזאת מחשש לזיופים, מעבר לכך כרטיסי הכניסה למסיבות שנמכרים בתשלום הנם גם משמשים כ"קבלה", כך שמבחינת  ניהול ספרים חייב להיות מספר סידורי רץ. בדרך כלל כרטיסי אלו עשוים מנייר פשוט או קרטון קשיח יותר, תלוי כמה אתם רוצים להשקיע, הם מגיעים מחוברים יחדיו בחלק אחד כך שניתן לתלוש אותם בקלות ובדומה לכרטיסים בבית הקולנוע - הכרטיסן בכניסה יכול לתלוש חלק מהם.

הדפסת כרטיסים למופעים והופעות

הופעות ומופעים הנם אירועים גדולים אשר בדרך כלל פועלים על פי מקומות שמורים, כך שעל גבי הכרטיס עצמו צריך להדפיס שורה ומקום ולא רק. ישנם מתחמים שונים כמו מעגל קרוב, רחוק, אולם או יציע, כמו בכל הופעה וכן קיים שוני בין צבעי הכרטיס וסימן הזיהוי שלהם. בפרינטפיקס ניתן להדפיס בכמויות גדולות כרטיסים להופעות במגוון תאריכים שונים, את הכרטיסים האלו מוכרים בכניסה (או מחלקים בכניסה לאחר תשלום מראש) והם משמשים כקבלה בעבור תשלום ולא רק כסימון מקום.
הדפסת כרטיסים

הדפסת כרטיסי מתנה והגרלה

כאפקט שיווקי כרטיסי הגרלה או מתנה יכולים להיות גימיק נהדר, ממש כמו שעסקים מדפיסים כרטיסי גירוד ושם זוכים הלקוחות או עוברי האורח בפרסים, גם כאן ניתן ליצור אפקט דומה רק ללא השקעה מרובה יותר (מבחינה כלכלית), כרטיסי הגרלה צריכים להיות ממוספרים מחשש לכפילות או זיוף ואילו כרטיסי מתנה צריכים להיות דומים לקופונים יותר ולהיות מוגבלים מבחינת מימושים או תאריך, תלוי בבית העסק. ניתן להדפיס כרטיסי מתנה בכל גודל החלק מגודלו של פלייר ועד לגודל של כרטיס ביקור, הכל תלוי בכם וכמה תרצו להשקיע.

להדפיס כרטיס תודה וברכה ללקוחות

לצד מתנה ממותגת, כרטיס ברכה לחג  או תודה על רכישת שירות עשוי לעשות אפקט גדול יותר ממה שאתם חושבים ואם ניתן להוסיף הקדשה אישית - אין טוב מכך, שימוש בכרטיסים אלו נפוץ בעיקר בחנויות, משרדים ועסקים המוכרים מוצרים או רוצים לשמר לקוחות, בדרך כלל הם משמשים בצד אחד עם תודה וברכה ובצד השני פרטי העסק, כך שהם בעצם סוג של כרטיסי ביקור ממותגים.

הדפסת כרטיסי נייר מזמינים דרך 'פרינטפיקס'

בעזרת פורטל "פרינטפיקס" ניתן לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס שונים, במקרה הנ"ל מדובר על הדפסת כרטיסי נייר או קרטון למטרת כניסה להופעות, מופעים, מסיבות ואף ככרטיסי מתנה, הגרלה, ברכה ותודה, בפרינטפיקס תבצעו את השוואת המחירים הנכונה והמהירה ביותר, כך תוכלו להיות בראש שקט מבלי לחפש יותר מידי ובקלות לחסוך ולהוזיל במחיר המקורי שקיבלתם.