מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת כרטיס גירוד

כרטיסי גירוד כולם מאוד אוהבים! יש משהו בכרטיסים שמצליח לעורר התרגשות, ציפייה ושמחה בכל זכייה קטנה או גדולה. אנו מתרגשים כמו ילדים קטנים לגלות שזכינו. לכם כבעלי עסקים יש את ההזדמנות לשלב הדפסת כרטיסי גירוד ממותגים כחלק מתהליך השיווק שלכם. כך למשל, יוכל כל לקוח לקבל כרטיס גירוד בו מסתתרים פרסים, מבצעים והנחות על פי בחירה שלכם. הכרטיסים מעוצבים, מתוכננים ומודפסים בהתאמה אישית.

הדפסת כרטיסי גירוד כאלמנט שיווקי לעסק

בתקופה בה ישנה תחרותיות רבה בשוק בכל התחומים מתבקשים בעלי העסקים לחשוב בצורה יצירתית. הדפסת כרטיס גירוד תהיה כלי יעיל ולא שגרתי לקידום מכירות באמצעותו תצליחו לגזול לקוחות מהמתחרים. כל לקוח מקבל כרטיס לאחר שרכש מוצרים בחנות בסכום מינימום אותו אתכם קבעתם מראש. הלקוח מגרד את הכרטיס במקום וזוכה בפרס או בהנחה לקנייה הבאה. הרצון לקבל כרטיס גירוד ולנסות את מזלם יגרום ללקוחות שלכם לקנות יותר מוצרים ומחזור המכירות שלכם יגדל בהתאם.
 
כרטיס גירוד ממותג

מהו המחיר להדפסת כרטיסי הגירוד?

מוצרי הדפוס כולם מודפסים על נייר איכותי באמצעות טכניקות הדפסה מודרניות. שימוש נכון בכרטיסי הגירוד יצליח לקדם את המכירות אצלכם בעסק. המחיר של עבודת ההדפסה כזו נעה בין 700 - 800 ש"ח ל-1,000 יחידות של כרטיסי גירוד בגודל של 7 ס"מ על 7 ס"מ. המחיר עשוי להשתנות ונקבע בהתאם לדגם של הכרטיס בו תבחרו (גודל ועיצוב) ומספר הפריטים שתזמינו. דואגים מהמחיר? עם פרינטפיקס תוכלו להפסיק לדאוג. השוואת מחירים יעילה מאפשרת לכם להתמקד מראש רק בספקים שמתאימים לכם. הצטרפו גם אתם לגולשים של פרינטפיקס ותיהנו ממוצרי דפוס באיכות גבוהה, אמצעי קידום מכירות בלתי רגיל, שירות אישי ומחירים אטרקטיביים - צפו במחירי השוק כאן.

עיצוב, התאמה אישית ומיתוג של כרטיס גירוד

דרך פרינטפיקס תוכלו למצוא בתי דפוס עם מומחיות בתחום שיבצעו בעבורכם עבודות הדפסה שגרתיות ועבודות מיוחדות. בחלקו הקדמי של הכרטיס תהיה שכבת ציפוי אותה מגרד הלקוח בעזרת מטבע על מנת לחשוף את הפרס. בגב הכרטיס יודפסו הוראות, הנחיות ורשימת הפרסים. את כל הפרטים שיודפסו על הכרטיס אתם קובעים ובית הדפוס מדפיס בהתאם. האפשרות להתאמה אישית מאפשרת את קביעת רשימת הפרסים ורשימת ההנחות מראש. כך למשל, אתם קובעים מראש כמה כרטיסים יזכו בפרס הראשון וכמה יזכו בפרס צנוע בלבד (ואם בכלל).

בפרינטפיקס אתם יכולים לחסוך ובענק

מעוניינים לקבל הצעת מחיר להדפסת כרטיסי גירוד? השוואת המחירים של פרינטפיקס מביאה אליכם את ההצעות הכי אטרקטיביות מהספקים המובילים בתחום. כל שעליכם לעשות הוא לייצור עמנו קשר ולהסביר בקצרה מה אתם צריכים ומבקשים לקבל. הניסיון העשיר שלנו בתחום יאפשר בחירה מהירה של 3 ספקים רלוונטיים לקבלת 3 אטרקטיביות בעבורכם. פורטל פרינטפיקס יודע לחסוך לכם כסף וזמן כאשר הוא מתמקד מראש בהצעות רלוונטיות. לא כל בתי הדפוס מתמחים בהדפסת מוצרי גירוד או מספקים את השירות. אין כל סיבה שתבזבזו זמן יקר בחיפוש אחר ספק מתאים כאשר כל המידע מרוכז אצלנו.