מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת מגנטים

הדפסה על מגנטים, האם הטרנד עדיין תופס, מתי משתמשים בהדפסה זו וכמה תעלה? את כל המידע שאתם מחפשים תוכלו למצוא במאמר זה! 

הדפסת מגנטים

למצוא בית דפוס עבור הדפסה על מגנטים זה דבר אחד, בעוד שמציאת בית דפוס מקצועי ברמות הכי גבוהות, זה דבר אחר לגמרי. בסופו של דבר, הדפסת תמונות על מגנטים צריכה להיראות איכותית, כי בד"כ אנשים מציגים את המגנטים האלו על המקררים שלהם במטבח, על דלת הבית וכולי. לכן, לא תמיד כדאי ללכת על הדפסת מגנטים בזול. אם צריך לשלם כמה שקלים נוספים, כדאי לקח בחשבון שאיכות לעיתים עולה יותר.

 

הדפסת מגנטים

מה זה הדפסה על מגנטים?

הדפסה על מגנטים בדרך כלל מתבקשת באירועים, בחתונות, ברת מצווה וכן הלאה. אלו הם בדיוק מה שהם נשמעים – מגנטים שניתן להדפיס עליהם תמונות שונות באיכויות משתנות. וכאשר מדובר על איכויות הדפסת מגנטים, חשוב לציין שבכל בית דפוס אתם תקבלו שירות שונה ובאיכויות משתנות.

 

לכן, חשוב לבחור נכון את בית הדפוס אשר יעניק לכם את השירות של הדפסת תמונות על מגנטים. אגב, בימינו יש לכם גם בתי דפוס אונליין אשר מציעים את השירות, מה שחוסך זמן יקר בהזמנת המגנטים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

מה היתרונות של הדפסת תמונות על מגנטים?

הדפסת תמונות על מגנטים, בין אם באתר פרינטפיקס או בכל אתר אחר, מאפשרת לייצר זיכרונות נעימים בצורה פשוטה במיוחד. מצד אחד, הדפסה על מגנטים מאפשרת לאורחים תמיד להביט בהם ולהיזכר באירוע שלקחו בו חלק. מהצד השני, הדפסת מגנטים מאפשרת לבעלי האירוע להעניק מתנה ייחודית וכזאת שתמיד יהיה נעים להביט בה. בפועל, זה מצב WIN WIN לכל הצדדים הלוקחים חלק באירוע.

 

>>>אולי יעניין אתכם גם כרטיסי ביקור

מחיר הדפסת מגנטים – כמה עולה?

אם אתם שואלים לגבי הדפסת מגנטים מחיר מומלץ, אז ההמלצה היא לפעול לפי מחירון. באתר פרינטפיקס תוכלו למצוא הדפסת מגנטים מחירון מומלץ לצרכן, מה שיאפשר לכם לברור נכון בית בתי הדפוס השונים ולבחור בנכון לכם ביותר. לאחר שאתם מבררים לגבי הדפסה על מגנטים במחיר מומלץ, יש לכם את השקט הנפשי בידיעה שאתם משלמים מחירים נהוגים והוגנים.

 

באופן כללי, בדרך כלל יש צורך להדפיס על מגנטים באירועים משמחים, כך שהעלויות נקבעות לפי הכמות שתצטרכו. אם למשל תצטרכו 1,000 מגנטים מודפסים, המחירים יכולים לנוע בין כ-200 – 300 ₪ בממוצע.

 

מחיר ממוצע להדפסת מגנטים (1000 יחידות)

מחיר ממוצע להדפסת מגנטים (1000 יחידות): 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

לסיכום, איך להוזיל הדפסת מגנטים?

רגע לפני שאתם מאתרים בית דפוס עבור הדפסה על מגנטים, דעו כי לא רק בתי דפוס מעניקים את השירות הזה. באתר פרינטפיקס תוכלו למצוא הדפסת תמונות על מגנטים ע"י צלמי אירועים, מפיקי אירועים ועוד, כמו גם מידע לגבי הדפסת מגנטים מחיר. על פי הדפסת מגנטים מחירון באתר פרינטפיקס, הדפסת המתנה הזו תעלה לכם בעלויות ידידותיות למדי.

 

אבל, זה לא אומר שאינכם צריכים לערוך השוואת מחירים. בעוד כי ההשוואה מאפשרת למצוא הדפסת מגנטים בזול ובאיכות גבוהה, כדאי שלא לוותר על זכותכם הצרכנית לחסוך כמה שקלים בכיס.