מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת מודעות אבל

מתחת תוכלו לקרוא על הצורך העיקרי בהדפסת מודעות אבל, כמה זה עשוי לעלות וגם אילו פרטים חשוב שיופיעו במודעה.

מחירי הדפסת מודעות אבל

מחיר הדפסת 50 יחידות של מודעות אבל בגודל דף A4 ללא תמונה צפוי לעלות בין 70 - 90 ש"ח, בהשוואה לכמות זהה של מודעות אבל עם תמונה שתעלה בין 100 - 110 ש"ח.

 

הדפסת 50 יחידות מודעות אבל בדפי 3A ללא תמונה תעלה בין 90 - 120 ש"ח, בהשוואה לאותה כמות דפים בגודל 3A עם תמונה שיעלו בין 150 - 190 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להדפסת מודעות אבל (50 דפי A4, ללא תמונה)

מחיר ממוצע להדפסת מודעות אבל (50 דפי A4, ללא תמונה): 80 ₪

טווח מחיר גבוה 90 ₪

טווח מחיר נמוך 70 ₪

הדפסת מודעות אבל באופן מיידי

הלוויות בישראל יתקיימו לרוב בסמוך ככל הניתן למועד לכתו של המנוח, לכן כדי להבטיח לו כבוד אחרון עם כמות משתתפים מכובדת, יהיה עליכם ליידע אותם בדבר פטירתו כדי שידעו לאן ומתי להגיע. שירות הדפסת מודעות אבל ניתן ע"י רוב בתי הדפוס באופן שוטף ומיידי כך שתוכלו להימנע מעיכובים לא צפויים בטקס האשכבה.

השאירו פרטים בטופס מתחת ותוכלו לקבל בחינם עד 3 בתי דפוס באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי הדפסת מודעות אבל כבר בשיחת הטלפון.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

מדוע יש צורך בהדפסת מודעות אבל?

המטרה העיקרית בהדפסת מודעות אבל ותלייתם בציבור היא כדי לאפשר למכרים וקרובים של המנוח לחלוק עמו כבוד אחרון בבית האלמין ובטקס השבעה שיבוא לאחר מכן.

 

דוגמה למודעת אבל

גרסה להדפסה

מתי להדפיס מודעות אבל ואיך?

הדפסת מודעות אבל צריכה להתבצע כמה שיותר קרוב למועד הפטירה של המנוח, אצל הציבור הדתי לרוב מדובר עוד באותו היום. כדי להדפיס את המודעות, תוכלו פשוט להתקשר לפורטל פרינטפיקס ולבקש שיקשר אתכם לבתי דפוס באזורכם. רוב בתי הדפוס יודעים כבר את נראות וגודל הטקסט הנהוג למודעות אבל.

הדפסת מודעת אבל - מה חשוב שיופיע?

לפני שאתם פונים לבית דפוס, חשוב שיהיו לכם פרטים בסיסיים של המנוח, את כתובת בית הקברות והכתובת שבה עתידה להתבצע השבעה לאחר מכן. מתחת נציג את הדגשים החשובים שלב אחר שלב:

  1. משפט פתיחה - בראש המודעה נהוג לרשום משפט פתיחה כמו:" בצער רב, אנו מודיעים על פטירתו/ לכתו של.." ובסמוך למשפט זה תופיע גם הקירבה המשפחתית :" אבינו/ אחינו/ בננו...".
     
  2. שם המנוח - מתחת לפתיחה יופיע במרכז המודעה שמו של המנוח בפונט מוגדל ומודגש.
     
  3. פירוט מועד ההלוויה - מתחת לשמו יופיע פירוט על מועד ההתכנסות בבית הקברות בו עתיד להיקבר המנוח וכמו כן, גם כתובת שבה תחול השבעה כדי שהמנחמים יוכלו להגיע לנחם את המשפחה האבלה ולהשתתף בתפילות.
     
  4. סיום - בסוף המודעה תופיע מעין חתימה של המשפחה האבלה.

היכן נהוג לתלות מודעות אבל?

את מודעות האבל שהודפסו נהוג יהיה לתלות באזור מגוריו של המנוח, במקום עבודתו ובאזורים שבהם נהג לבקר על בסיס קבע. את המודעות יוכל לתלות בן משפחה בדרגה שניה והלאה ( בני משפחה בקירבה ראשונה למנוח אינם יכולים לתלות את המודעות כי הם נכנסים לתקופת האבל).

 

אופציה נוספת שניתן לבצע היא לשכור את שירותי חברת הדפוס שדרכה הדפסתם את מודעות האבל ולתת להם כתובות בהן תרצו שמודעות האבל ייתלו. רוב חברות הדפוס מעניקות שירות זה בעלות סמלית לאור המצב של המשפחה האבלה.