מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת ספרים

רוצים להדפיס ספרים? בכל כמות! ניתן להדפיס ספרי מתכונים, ספרי מחזור, ספרים לילדים, צבעוניים וספרים רגילים. עם כריכה קשה או רכה ואף מקרטון. בצעו השוואת מחירים דרך 'פרינטפיקס' וקבלו עד שלוש הצעות מחיר כבר עכשיו.

הדפסת ספרי מחזור לכל השכבה

בכל סיום מחזור בבית הספר, החטיבה והתיכון מדפיסים ספרי מחזור לכל השכבה, כאשר הספר מחולק על פי הכיתות השונות. הדפסת ספרי מחזור כוללים כריכה קשה ונעשים בהדפסה צבעונית, הכמויות המשוערות בדרך כלל הן בין 400 -550 יחידות, מצאו בית דפוס העוסק בהדפסות ספרים מסוג זה כאן ב"פרינטפיקס".

רוצים להדפיס ספר מתכונים? קראו:

הדפסת ספרי מתכונים כוללת בדרך כלל המון תמונות וטקסט גדול וקריא, אם אתם חובבי בישול ורוצים להדפיס ספר מתכונים משלכם, דרך פרינטפיקס תוכלו לעשות זאת, כמובן שספר בודד איננה אפשרות, בכל זאת מדובר על בתי דפוס העוסקים בהדפסה כמויות מסוימות, ניתן להזמין כמויות קטנות אך לא פחות מ-10 יחידות. כאשר אתם מבקשים מבית הדפוס להדפיס בעבורכם את ספר המתכונים, חשוב שתבדקו איזה סוג כריכה אתם מקבלים וכמובן שאיכות ההדפסה צריכה להיות גבוה מאוד (צבעונית), כאשר במיוחד בספרי מתכונים המיועדים למכירה הדפסת כריכה לספר צריכה להיות איכותית ומושכת.

מחירון הדפסת ספרים, מהם המחירים?

כמות העמודים, סוג ההדפסה וסוג הכריכה וכמו כן, כמות הספרים המודפסים הם המשתנים אשר קובעים את מחיר הדפסת הספר, הנה כמה דוגמאות ממוצעי המחירים בשוק:

> מחיר הדפסת ספר בכריכה רכה - 60 עמודים, מחיר משוער ליחידה: 10 - 13 ש"ח
> עלות הדפסת ספר 200 עמודים בכריכה קשה, מחיר משוער ליחידה: 25 - 33 ש"ח
> כמה יעלה הדפסת ספר צבעוני עם כריכה מקרטון, מחיר משוער ליחדיה 20 - 25 ש"ח
> שירותי עיצוב למטרת הדפסת כריכה לספר נע בין 300 - 400 ש"ח
> ירידת מחירים, בעבור הדפסה של 100 יחידות לפחות המחיר ירד בכ-15%

הדפסת ספרים בזול לאחר ביצוע השוואת מחירים

מתכננים להוציא לאור כמות ספרים גדולה? אל תהססו, בצעו השוואת מחירים מקצועית ומקיפה, קבלו לפחות 3 הצעות מחיר דרך הפורטל שלנו ובכך תוכלו לבדוק את המחירים השונים בין בתי הדפוס והחברות העוסקות בתחום. כאשר תשוחחו עם מספר גורמים שונים, תוכלו להבין את השוני בין כל מחיר ובין סוגי הכריכה כמובן, מחקר קצר יכול לעזור לכם להביא מה כן כלכלי לכם והכי כדאי.

האם ניתן להדפיס ספרים בכמויות קטנות?

האומנם ספר בודד אי אפשר להדפיס דרכנו, אבל כמות החל מ-10 ספרים ומעלה, בהחלט אפשרית. זאת נחשבת לכמות קטנה ביחס להוצאות לאור ולאפשרויות הדפסה נוספות. אנו בפרינטפיקס פועלים כפורטל להשוואת מחירים ובתי הדפוס הפועלים עימנו מבצעים בעבורכם את העבודה. הדרישה המינימלית היא כ-10 ספרים ומעלה ולכן הדפסת ספרים בכמויות קטנות אפשרית אבל החל מכמות מסוימת. אם אתם רוצים להשיג מחיר זול יותר - בצעו השוואת מחירים, כפי שהמלצנו לכם בפסקה מעלה, הדפסות של 10 ספרים בדרך כלל נפוצות בעבור הדפסת ספרי ילדים חדשים (לצורך בדיקה), הדפסות ספרים אישיים ומשפחתיים וכן הלאה.


הדפסת ספרים

סוגי הכריכות השונות: רכה, קשה ומקרטון

רוצים לבצע הדפסת ספר אבל חשוב לכם לא פחות נושא הכריכה? הנה הסוגים הנפוצים שתצטרכו לבחון מבינהם כאשר תבצעו הדפסת כריכה לספר:

  • כריכה רכה - מתאימה בדרך כלל לספרונים או ברושורים, עשויה בדרך כלל מנייר כרומו עבה מהנייר הרגיל ובעל ציפוי לימינציה. הפתרון האידאלי מבחינת חסכון בעלויות.
     
  • כריכה קשה - כל ספרי גדול מעל ל-100 דפים יהיה עמיד ויציב יותר עם כריכה קשה יותר, האפשרויות להדפסה צבעונית על כריכה קשה מצומצות יותר בשל הקושי להדפיס על החומר, אם זאת - עמידות רבה מובטחת לכם כאן וקשירה של העמודים מבלי שיפלו.
     
  • כריכה מקרטון - במידה ויש לכם ספר עם כמות עמודים גדולה ועדיין אתם רוצים לקבל מחיר זול, למשל בספרי מתכונים או ספרי מחזור, גם תוכלו להדפיס בצבע וגם להחזיק את העמודים. נפוץ גם בספרי ילדים.