מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת סימניות

הדפסה על סימניות לספרים בהתאמה אישית ובעלת מראה דקורטיבי וכמובן שבמידת הצורך כולל מיתוג עסקי כאקט שיווקי. רוצים גם להדפיס סימניות? ניתן להזמין דרך 'פרינטפיס' הדפסה מותאמת אישית לכל מטרה במחיר הנמוך ביותר בארץ.

מדפיסים סימניות דרך 'פרינטפיקס' וחוסכים

סימניה יכולה להיות בעלת אפקט שיווקי נהדר, כאשר משתמשים בה כמעט באופן יומי לשמירה על מיקום הקריאה בספר, כך שאם הקהל שלכם רלוונטי (כזה שקורא ספרים והמוצר שאתם משווקים רלוונטי לו), ניתן ליצור אפקט וחדירה לתודעתו באופן יומי באמצעות אפקט שיווקי פשוט וזול - סימניה ממותגת המפרסמת את העסק או מוצר ספציפי שלכם. בעזרת 'פרינטפיקס' ניתן לבצע השוואת מחירים בעבור הדפסת סימניות במגוון סוגים, החל משחור לבן ועד צבעוני בדפסה דו צדדית והמחירים? משתלמים.

כמה עולה להדפיס סימניות? גלו את המחירים:

סימניה בדרך כלל עשויה מנייר קרטון (300 גרם) וכוללת ציפוי למינציה מבריק, התמחור כאן נע על פי כמות בדומה למוצרי הדפוס האחרים: כאשר הדפסה בכמות של 100 סימניות (דו צדדי) תעלה בין 150 - 180 ש"ח בלבד. אם תרצו כמות גדולה יותר המחיר פר יחידה יורד (בדומה להדפסת פליירים או כרטיסי ביקור) ולראייה - הדפסת 500 יחידות של סימניות יעלו בין 350 - 400 ש"ח בלבד. ישנם עוד סוגים של סימניות להן התמחור מעט יקר יותר כמו סימניה עם מגנט, סימניות מתקפלות וכאלו דקורטיביות, כאשר המחיר שלהן מתחיל ב250 ש"ח ל-100 יחידות בלבד.

מהו גודל סימנייה סטנדרטית לספר?

ישנו גודל סטנדרטי לסימניות והוא כ-5 ס"מ רוחב וכ-10 ס"מ אורך, אלו הן המידות הסטנדרטיות במידה ואתם רוצים לעצב ולהזמין הדפסה בלבד בבית הדפוס. בתי דפוס בדרך כלל יבקשו פחת של כס"מ בודד מהרוחב ומהאורך לצורך חיתוך הסימניות ולכן יש להוסיף "שטח מת" בקובץ העיצוב של סנטימר בודד מכל צד (מהרוחב ומהאורך).


סימנייה

הכירו: סימניות מגנטיות וסימניות מתקפלות

יש את הסימניה הרגילה שכולם מכירים, פשוטה ובעלת 2 צדדים מודפסים בצבעוניות, אך ישנם אפקטים נוספים שניתן לשלב בסימניה. למשל סימניה מתקפלת כאשר החלק היחידי שבולט מחוץ לספר מתקפל (שם אגב ניתן לשלב את שם המותג או משפט שנון ומצחיק), ישנם גם שימוש אחר לסימניות כמו למשל שילוב של מגנט - כך שניתן להשתמש בה על גבי המקרר ולא באופי המקובל בתוך הספר. כל אלו אלמנטים דקורטיביים ועיצובים שניתן להוסיף לסימניות הפשוטות שאנו מכירים בספרים.