מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת ספר מחזור

ביצוע השוואת מחירים בעבור הדפסת ספרי מחזור, שירות נהדר ומהיר אשר ניתן לקבל כאן בפרינטפיקס. השירות כלל ארצי וניתן לקבל שירות בכל האזורים במדינה. השאירו פרטים או חייגו והתחילו לבצע השוואת מחירים.

משווים וחוסכים דרך 'פרינטפיקס'

פרינטפיקס הנו פורטל דפוס כלל ארצי אשר מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס שונים. ככה שבקלות ניתן למצוא בית דפוס המציע הדפסה של ספר מחזור ולבצע השוואה בינו ובין בית דפוס אחר. השיטה של השוואת המחירים יכולה לסייע לכם בהוזלה משמעותית של השירות שאתם מחפשים. בפרינטפיקס אגב - לא גובים עמלה והשירות ניתן ללא התחייבות.

הדפסת ספרי מחזור, מה זה כולל?

גודל מינימלי של ספר מחזור יהיה כ-28 עמודים בגודל של דף A4 בכל עמוד. ניתן להזמין כריכה קשה או רכה (ישנו שוני במחיר בינהם). כמו כן ניתן לקבל גימורים שונים כמו מט, מבריק או לימינציה. סוג נייר הפנים בדרך כלל עשוי כרומו עבה וקשיח אשר מחזיק מעמד זמן רב. בנוגע לעיצוב - בדקו מול בית הדפוס עימו אתם משוחחים.
ספר מחזור

כמה עולה להדפיס ספר מחזור?

המחיר להדפסת ספר מחזור משתנה על פי גודל הספר, סוג החומר, סוג הכריכה וכמות העותקים שמזמינים, הנה כמה דוגמאות למחירים:

  • 28 דפים, כריכה קשה, התחייבות  ל-30 עותקים: מחיר התחלתי - 45 ש"ח פר יחידה.
  • 40 דפים, כריכה רכה, התחייבות ל-100 עותקים: מחיר התחלתי - 40 ש"ח פר יחידה.
  • 60 דפים, כריכה קשה, התחייבות ל-300 עותקים: מחיר התחלתי - 30 ש"ח פר יחידה.

כפי שניתן להבין מהנוחסה מעלה, כמות העותקים מוזילה משמעותית את המחיר פר יחידה, גם כאשר כמות הדפים עולה.

שירותי הדפסה בכל הארץ

מחפשים הדפסת ספרים בכל כמות? בין אם זה ספרי מחזור, לבית ספר או סיכום של קורס, דרך 'פרינטפיקס' ניתן לקבל הצעות מחיר מכלל האזורים במדינה. מבין האזורים הנפוצים ניתן לראות כי הביקוש להדפסת ספר מחזור בפתח תקווה, חיפה ובעיר ירושלים הם האזורים הנפוצים על פי נתוני החיפוש בשנת 2022 בגוגל ישראל. אם זאת חשוב לנו לציין כי ניתן לקבל שירות בכל האזורים במדינה.