מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת עטיפות נייר

הדפסת עטיפות לדיסקים, עטיפות שוקולד ואפילו מחברות, אלו הם העטיפות הנפוצות ביותר שמדפיסים כיום בבתי דפוס והם מתאימות כהקדשה אישית באירוע, לעסקים אשר רוצים לתת מתנה לעובדים ונהדרים כאמצעי מיתוג, דרך 'פרינטפיקס' תוכלו גם אתם להזמין הדפסה על עטיפות נייר ולקבל מספר הצעות מחיר בתוך כמה דקות בלבד.

אז כמה עולה להדפיס עטיפות?

תמחור הדפסה אינו על פי פריט בודד אלא בקבוצות גדלים שונות, למשל מחיר הדפסת עטיפות לדיסקים מתחיל מ-100 יחידות, כאשר המחיר נע בין 120 - 150 ש"ח לחד צדדי, אם תרצו עטיפה מלאה לשני צדדי קופסאת הדיסק המחיר הוא בין 190 - 220 ש"ח. אם מדובר על הדפסה של כמות גדולה יותר למשל כ-1,000 יחידות, המחיר לחד צדדי מתחיל ב-400 ש"ח ובעבור דו צדדי נע בין 600 - 700 ש"ח.

מחיר להדפסת עטיפות שוקולד בעיצוב אישי משתנה ומאוד מגוונת, כאשר ישנם גדלים שונים והאם זה כולל או לא כולל את השוקלד עצמו. בכל אופן ננסה לתת מעט מידע על מנת שתבינו את התמחור בשוק לעטיפות השוקולד, הדפסה של מיני שוקלד (אישי וקטן) יכולה לנוע בין 2.5 - 5 ש"ח (כולל השוקלד) ולעומת זאת הדפסת עטיפה לשוקלד בגודל של טבלה רגילה יכולה להסתכם בכמה עשרות אגורות (ללא טבלת השוקלד עצמה). בקרו במחירון למידע נוסף על מחירים.

הדפסת עטיפות לדיסקים - מה זה כולל?

כאשר מתקשרים להזמין הדפסה על גבי דיסקים, הכוונה היא לעטיפה הכוללת את הפלסטיק אשר בתוכו מכניסים את הדיסק, ניתן לרכוש עטיפה לדיסק לצד אחד או שני צדדים. כמו כן ישנם סוגים של הדפסות ועטיפות שונות, למשל יש כאלו עשויות מנייר בלבד ויש כאלו שהם פלסטיק בתוכם הנייר עצמו. כמובן שתמחור כל עטיפה משתנה על פי סוגה, אם היא חד או דו צדדית, סוג ההדפסה עצמה והנייר והכי חשוב - הכמות. ככל שיש יותר יחידות כך המחיר עצמו יורד פר יחידה. הדפסת העטיפות אינה כוללת הדפסה על גבי הדיסק עצמו.

הדפסה על עטיפת שוקולד לכל מטרה

החל ממתנה אישית ועד למוצר ממותג לעובדים, ניתן להזמין עטיפות שוקולד ממותגות לעסקים החל משוקלד קטן ואישי ועד לטבלה שלמה הכולל הדגשה אישית, ישנם המון שימושים ופתרונות בהם משתמשים בעטיפות שוקולד בעיצוב אישי, זה יכול להיות במחווה לאורחים באירוע בסגנון "תודה שחגגתם איתנו" ועד למוצר ממותג שנמצא בתוך המשרד שלכם.

הדפסת עטיפות למחברות ממותגות

לא תמיד חייבים להדפיס את כל המחברת במיתוג אישי ומעוצב, ניתן גם לרכוש מחברות פשוטות ורק להדביק עליהן עטיפה הכוללת את לוגו החברה שלכם, זהו פתרון זול למחברות ממותגות, אשר מקנה לכם קצת יותר עבודה אבל אם זאת חוסך לכם המון כסף, דרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל גם הצעות מחיר להדפסת עטיפות נייר למחברות ממותגות.
הדפסת עטיפות

בעזרת פרינטפיקס אתם משווים וחוסכים

המהות של פרינטפיקס היא לתת פתרון לכל גולש, החל ממידע מפורט על כל אחד מן המוצרים המוצגים באתר ועד לאפשרות לחסוך בהדפסה. אצלנו תוכלו להוזיל את העלויות באמצעות השוואת מחירים בין מספר בתי דפוס, אתם משאירים אצלנו פרטים ואנחנו דואגים שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר ובמהירות.