מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת פוסטרים

הדפסת פוסטרים שימושית מאוד למגוון רחב של מטרות, ובשונה מהדפסת דפוס רגילה, כאשר מדובר במוצר זה לרוב אנו נכוון להדפסה גדולה יותר. לרוב, הם יודפסו באמצעות בתי דפוס דיגיטליים, אולם לעיתים ישתמשו בטכנולוגית דפוס משי להדפסת כמות גדולה מאוד של פוסטרים, כמו למשל להופעות. אולם אין צורך להגביל את הייעוד של שירות דפוס זה, כשם שלפוסטרים שימושים רבים ומגוונים. לעיתים מדובר בצרכים מסחריים, לעיתים מיתוגיים, ולעיתים סתם לצורכי נוי ועיצוב. על אף שמדובר בהדפסה יחסית מורכבת, ניתן להדפיס פוסטרים בזול ואין צורך להיבהל מכך, המשיכו לקרוא והבינו בדיוק את הצרכים שלכם.

אז רגע, במה שונה הדפסת פוסטר? מתי אדע שזה מה שאני צריך?
ובכן, הצורך בכך נובע ממגוון סיבות, אולם ישנם מספר מטרות נפוצות עבורן נועדה הדפסת הפוסטרים;

 • הדפסת פוסטר ענק, רולאפ (Roll-up) - כאשר נרצה להדפיס רולאפ, אנו למעשה מדפיסים פוסטר. השימוש ברולאפ נפוץ מאוד כיום, הוא משמש לדוכני מזון בקניונים, תערוכות, לכנסים ואירועים, לחנויות, לאירועים שונים של מפעילים לימי הולדת, ולכל עמדה ארעית אשר אנו צריכים למתג. ברוב בתי הדפוס נותנים מענה כולל למוצר זה, ויספקו לכם את המתקן השלם של הרולאפ העשוי אלומיניום לרוב.
   
 • עיצוב הבית - הדפסת פוסטרים נפוצה מאוד בקרב מעצבי פנים ובקרב אנשים שמעוניינים להוסיף מימד נוסף לעיצוב הבית שלהם. 
   
 • תוכניות ושרטוטים - קבלנים ומהנדסים רבים נדרשים בהדפסתם, וזאת מכיוון שעליהם להדפיס תוכניות גדולות מאוד. הפוסטר ללא מדבקה, והוא בדרך כלל מודפס בשחור-לבן, והקובץ אותו מדפיסים הוא "אוטוקאד". תוכניות אדריכליות והנדסיות מודפסות בפורמט רחב מאוד ובהדפסה דיגיטלית. כאשר זקוקים להדפסת תוכנית בנייה - זה השירות המתאים.
   
 • הדפסה על קאפה - פוסטר על קאפה נפוץ מאוד בעיקר בבתי הקולנוע, אולם לקאפה שימושים רבים. לרוב מדובר בפריט נוי לבית, או במיתוג לבית העסק. 
   
 • הדפסת פוסטר על בד קנבס - הדפסה זו דומה מאוד באופיה לקאפה, וקנבס לרוב ישמש אותנו לעיצוב ביתי, כמתנה לכבוד אירוע, או סתם לצרכי נוי פרטיים שלנו.
   
 • פוסטרים להופעות ולמודעות - הדפסת פוסטרים גדולים להופעות נפוצות מאוד בקרב מוסדות לימוד, ובקרב מפיקים וחברות להפקת אירועים. ניתן להדפיס אותם עם מדבקה (ואף לקבל מבית הדפוס שירותי הדבקה במקום), או ללא מדבקה. 
   
 • הדפסת כרזות - דומה מאוד לפוסטרים, אך בדרך כלל משתמשים עם חומר פחות איכותי על מנת להוזיל את העלות, הדפסת כרזות בדרך כלל נעשות להפגנות ולמקרים חד פעמיים, לכן צריך כמות גדולה במחיר זול וכן, אפשר להתשפר על האיכות.
   
פוסטר רול-אפ

הדפסת פוסטר ענק!

כאשר אנו נעזרים בשירות דפוס זה, ישנם גדלים שונים ומגוונים שניתן להדפיס. אם אנו חפצים בהדפסה על קנבס למשל, אזי שגודל ההדפסה לא יהיה גדול מאוד ברוב המקרים, ואתו כנ"ל לגבי קאפה. אולם, אם נרצה להשתמש במוצר לצרכים מיתוגיים חיצוניים, כמו למשל אירועים שונים, רולאפים, או אפילו הדבקה של פוסטר אשר ישמש כשלט הכוונה או פרסומת - נדפיס פוסטרים גדולים, ואפילו ענקיים. לרוב, תתבצע סוג הדפסה זו באמצעות מכשירי "פלוטר", אשר טובים מאוד בהדפסה של מוצרים גדולים ורחבים מהסטנדרט, ובאמצעות העטים שלה מציירת ווקטורים בצורה מדויקת ובכל צבע. יש לקחת בחשבון כי הדפסת פוסטר ענק עשויה לקחת זמן רב מהרגיל עבור בית הדפוס, בעיקר אם גודל המוצר הינו חצי גליון ומעלה. למרות גודל ההדפסה, הדפסת פוסטרים זולה משירותי דפוס אחרים אם מוצאים בית עסק אמין מספיק ובעל תמחור הוגן.

מהו המחיר להדפסת פוסטר? (מיני מחירון)

לא ערכנו מחירון להדפסת פוסטרים מלא, אבל הנה כמה דוגמאות למחירים:

 • מחיר הדפסת פוסטר לכנס: מדובר על פוסטר גדול ועומד, למעשה סוג של רולאפ, המחיר נע בין 450 - 700 ש"ח
 • עלות הדפסת פוסטר מדבקה: יכול להגיע במחירים שונים, המחירים נעים בין 50 - 150 ש"ח ליחידה (שוב תלוי בגודל).
 • הדפסת פוסטר נייר: להופעות, מסיבות, הודעות שונות וכאלה. המחיר ליחידה נע בין כמה שקלים בודדים ותלוי בכמות.

פוסטר ענק עם מדבקה

הדפסת פוסטרים בזול, יש כזה דבר?

כמו בכל דבר, גם פוסטרים ניתן להדפיס בזול. השאלה היא, כיצד עושים זאת מבלי לפגוע במקצועיות ואיכות ההדפסה? והאם קיים בית דפוס כזה ליד הבית? בדיוק לשם כך נועד פרינטפיקס. באמצעות המערכת שלנו, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מבתי דפוס מקצועיים ואמינים בלבד באזור מגוריכם. באמצעות השוואתם אותן הצעות, תדעו להפיק את ההצעה הזולה ביותר. הדפסת פוסטרים בזול כבר איננה משימה מורכבת, התקשרו אלינו ותהנו משירות השוואת מחירים מתקדם הניתן בחינם לגמרי. על מנת לקבל אומדן באשר למחירים השוק בדקו את מחירון הדפוס שלנו בתפריט למעלה.