מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת פלייסמנטים

בין אם אתם מחפשים מתנות ממותגות או סתם ככה לקנות משהו נחמד לבית, הדפסת פלייסמנטים יכולה להיות אחלה רעיון. עם מגוון בלתי נדלה של עיצובים בהתאמה אישית, לא חסר במה לבחור - קראו כאן.

מה הם, ולמה צריך הדפסת פלייסמנטים?

הדפסת פלייסמנטים, מה שנקרא גם הדפסת תחתיות בהתאמה אישית, זו דרך מצוינת לקדם את המותג או העסק ולכן מדובר במוצר אהוב במסגרת שירותי דפוס לעסקים.זהו גם רעיון נפלא עבור מתנות עובדים, לבני משפחה בחגים ועוד.

 

מצד אחד, פלייסמנטים להדפסה הם פונקציונליים, אבל מעבר לכך, הם גם משמשים כתזכורת בכל פעם שמשתמשים בהם (מעולה עבור יח"צ).

 

למי שפחות מכירים, פלייסמנטים הם אותן תחתיות ששמים מתחת לכוסות וכלים שונים, כאשר תפקדים הוא למנוע ספיגת רטיבות בשולחן. בדרך כלל, הדפסת פלייסמנטים תהיה אפשרית בכמה דרכים שונות – המשיכו לקרוא.

 

הדפסת פלייסמנטים

ממה עשויים פלייסמנטים להדפסה?

ישנן כמה שיטות שונות להדפיס פלייסמנטים, כאשר סוגי החומרים שבהם משתמשים ישליכו באופן ישיר על האופן שבו הפלייסמנט יישמר לאורך טווח. הנה כמה מהדרכים והחומרים להדפסתם:

  • הדפסת פלייסמנטים מנייר: אלו הן תחתיות אשר מיועדות בד"כ עבור אירועים, מכיוון שאלו מוצרים חד פעמיים ברוב המקרים.
     
  • הדפסת פלייסמנטים מקש: קש הוא חומר ידוע המשמש לייצור פלייסמנטים, כאשר אלו מותאמים לשימוש ארוך טווח.
     
  • פלייסמנטים ממותגים: הדפסת פלייסמנטים ממותגים היא רעיון מעולה עבור אירועים שונים, עבור מתנות לעובדים, מתנות לחגים, מתנות ממותגות לקולגות ועוד (אלו יכולים להיות עשויים בדים שונים, נייר או קש ועוד).

הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים VS רב שימושיים

מצד אחד, הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים מומלצת במקרה שהתקציב מוגבל. מצד שני, חשוב לזכור להתאים את המתנה לסוג המאורע. אם אתם בוחרים הדפסה על פלייסמנט חד פעמי, כדאי לדעת שישנן שיטות שונות להדפסת אלו, כולל הדפסות לייזר איכותיות.

 

במילים אחרות, גם אם תבחרו הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים, עדיין תוכלו לבחור במוצרים עם הדפסה איכותית. עם זאת, יש להביא בחשבון שהם יתאימו לאירוע אחד בלבד ברוב המקרים. בהפוך ממשהו כמו הדפסת פלייסמנטים מנייר (חד פעמיים), אפשר גם לבחור בחומרים איכותיים יותר שיחזיקו אפילו שנים. אבל, במקרים אלו יהיה צורך גם להתאים את התקציב בהתאם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

השוו מחירים להדפסת פלייסמנטים

אם אתם שואלים כמה עולה פלייסמנטים להדפסה, חשוב לזכור כי מחירי פלייסמנטים ממותגים שונים מאשר מחירי הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים, קש או בד.

 

כמו כן, מחירי הדפסה על פלייסמנט משתנים גם בהתאם לשיטה שבה משתמשים עבור ההדפסה עצמה. בדרך כלל, הדפסת לייזר תהיה היקרה ביותר. מנגד, הדפסת פלייסמנטים מנייר לרוב תהיה הזולה ביותר.

 

כך או כך, חשוב לערוך השוואת מחירי הדפסת תחתיות בהתאמה אישית, מה שיחסוך לכם כסף מצד אחד, אבל מצד שני, גם יעזור לכם למצוא את בית הדפוס הנכון למשימה. ==> צרו קשר כעת או בצעו השוואת מחירים להדפסת תחתיות ממותגות בהתאמה אישית.