מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת קלפים

צריכים קלפים עם מיתוג עסקי? רוצים להדפיס קלפים טיפוליים? קלפי משחק? באמצעות פרינטפיקס תוכלו לערוך השוואת מחירים בין 3 בתי דפוס ולהזמין הדפסת קלפים בעיצוב אישי במחיר הזול ביותר!

מהו מחיר הדפסת קלפים בעיצוב אישי?

מחיר הדפסת חבילת קלפים המכילה כ-60 קלפים בממוצע וכולל מארז הוא כ-180 ש"ח בממוצע. כאשר הטווח נע בין 160 ש"ח ל-200 ש"ח. כאשר מזמינים מספר חבילות קלפים המחיר פר חבילה יותר באופן מהותי, ניתן לקבל ירידת מחיר של 70% לערך בהזמנת כמות הגדולה מ-20 חבילות ומעלה.

מחיר הדפסת חבילת קלפים בודדת

מחיר הדפסת חבילת קלפים בודדת: 180 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 160 ₪

איזה סוגי קלפים אפשר להדפיס?

כיום ישנם שימושים רבים לקלפים בהתאמה אישית עם עיצוב שלכם, בין אם זה לקידום העסק או כחלק מהפעלתו או סתם - לצורכי משחק, הנה הדוגמאות הבולטות בשוק:

 • הדפסת קלפים טיפוליים: מטפלים? קואוצ'רים? עוסקים בהתפתחות? כיום משתמשים הרבה בקלפים טיפוליים כחלק בלתי נפרד מהטיפול, ניתן ליצור קלפים מותאמים לעיצוב והמיתוג האישי שלכם הכוללים את הלוגו, המלל ותמונות.
   
 • הדפסת קלפים בעיצוב אישי לעסק: יכולים לשמש כמתנה לעובדים או לקולגות, אפשר לעשות המון סוגים של קלפים עם מיתוג, לוגו ואפילו הנחה על גבי הקלף, כמו כן - קלפים יכולים לשתמש אותכם גם במקום כרטיסי ביקור סטנדרטיים.
   
 • הדפסת קלפי משחק: יש לכם רעיון למשחק? ככה מתחילים! מדפיסים כמה קלפי משחק ויוצרים בעצמכם את המשחק שלכם בהתאמה אישית.
   
 • הדפסת קלפים עם תמונות: בין אם זה משחק שאתם תמיד משחקים או שאתם רוצים משהו משפחתי ומותאם, אפשר להדפיס קלפים עם תמונות שלכם ושל יקיריכם.
   

הדפסת קלפים

מהם הגדלים הנפוצים להדפסת קלפים?

לפניכם סוגי מידות הקלפים הנפוצות בהדפסה:
 

10.9 - 7 ס"מ 10.8 - 8.8 ס"מ 10 - 7 ס"מ 10 - 6.3 ס"מ 9.8 - 8 ס"מ
9 - 8 ס"מ 8.8 - 8.8 ס"מ 8.8 - 6.3 ס"מ 8.7 - 5.6 ס"מ 8.5 - 5.4 ס"מ
 • גודל הקלף משפיע באופן ישיר על מחיר הדפסת הקלפים, הדוגמא מעלה שנתנו משקפת מחיר של הדפסת קלפים בגודל 6.3 על 8.8 ס"מ.

משווים בין בתי דפוס וחוסכים!

רוצים לחסוך בעלויות? ערכו השוואת מחירים בין בתי דפוס ובטוח שתחסכו! פרינטפיקס מספקים לכם עד 3 הצעות מחיר, כך שאתם יכולים בתוך כמה דקות לערוך השוואת מחירים בין בתי דפוס מאזורכם המספקים את השירות המבוקש (הדפסת קלפים), אז השאירו פרטים בטופס הבא ונציג מטעם פרינטפיקס יחזור אליכם במהירות.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

מארזים, תכנון עיצובי וסוגי דפי הקלפים

אפשר לעשות תכנון עיצובי אישי מראש מול בית הדפוס, התכנון כולל עיצוב המארז, מאיזה חומר הוא עשוי ומה גודל המארז, כפול או תא אחד. בנוסף אפשר לבחור לקלפים פינות ישרות או עגולות. כמו כן, האם תרצו הדפסה על צד אחד או שני צדדים של הקלף? והאם אותם רוצים ציפוי למניציה לקלפים שלכם או חלקים בעיצוב "מט". כל אלו שאלות אשר בית הדפוס ישאל אותם - אז היו מוכנים מראש. כמובן ככל שהקלף יותר מושקע ומפואר - ככה גם מחירו יהיה בהתאם. אנחנו ממליצים כמובן כן לעשות ציפוי למנציה וכן, לעשות פינות מעוגלות ולא לשכוח מארז איכותי - כל זה יבטיח לכם שהקלפים יישמרו לזמן רב יותר.